Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » skleník 07 vysadba 15.7 aneb nikdy není pozdě
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

skleník 07 vysadba 15.7 aneb nikdy není pozdě Příspěvek č. 1





tak letos se mi moc nechtěl s holkama ven a ještě k tomu do skleníku(foliáku) po posledních zkušenostích to chtělo načasovat a taky postarat se o vlhkost ale tak jsem tak troch začal koumat a řekl jsem si když už mám tak dobré osazenctvo tak proč né takže jsem začal sázet 15.7 což by mohlo být už pro někoho pozdě ale né s dobrou genetikou a taky ne ve skleníku no koukněte na foto postupně budu přidávat a když pánbuh dá tak i sklidím

osazenstvo: sage
kill bill
gws
spice
Herijuana
belladona

P.S foceno před měsícem takže aktualní foto dodám ted jsou daleko větší a už kvetou

Naposledy upravil hary 19-09-2007 v 19:00 PM

Old Post 18-09-2007 v 17:09 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2

zralé to nebude na 100% ale vím že to bude dobré jen spice a herijuana jsou neozkoušené tak uvidím

Old Post 18-09-2007 v 17:28 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 3










tak už nám to cca před 12dny začalo dělat paličky u některých modlu větší jinde menší tak přihazuji nové foto a taky ukázku toho jak jsou hlodavci zakeřní 3kytky mi už zamřeli 4 je na tom špatně

1 foto nástraha chtnala cca za jeden večer ani zrnko
2 ultrazvukoví plašič vůbec nefunguje 650kč a na pí...asi 20cm od něj mají hlodavci bejvák
4 takhle to ohladaly postupně se do toho ještě dala plísen i když jsem to ošetřil pomalu umřely
567 belladona
89 sage

Naposledy upravil hary 24-09-2007 v 14:36 PM

Old Post 24-09-2007 v 14:29 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4


takhle vypadá nemocná 4kytka (spíš ožratá)

Naposledy upravil hary 24-09-2007 v 19:57 PM

Old Post 24-09-2007 v 14:37 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5




takže vše co kurvy hlodavci okously šlo do kopru tudíř jsem přišel o 4kytky jmenovitě montain jam1x sage1x Herijuana2x
jinak se nám to začína pěkně nafukovat hnijím kristalon jahoda pk13-14 květový stimulátor od bioo bizz a ted už i ripen jinak EC se pohybovalo kolem 6,5až10 na a ted nějaké fotky CO???

začnem sage čím jiním

Old Post 13-10-2007 v 17:59 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6










dále balladona a gws na závěr kill bill a spice ty dava se moc nepovedly už je nepojedu strašně melé paličky a pomalu šli do květu

jinak celkově to jde málo do palic snad se to ještě nafouknek jinak osypané jsou krásně a musím podotknout že jsem nezaznamenal rozdíl mezi ostříhanímy listy a neostříhanímy takž bych řekl že když se to ostříhá jediné co přibude jsou malé listky va paličkách takže asi bych raději nestříhal nebo stříhal ale jen mála a jen ty co by stínily tak to asi vše ptejte se radtě



a ještě přehled co je co 1až2 balladona 3a4gws 5a6 spice 7a8kill bill

Naposledy upravil hary 13-10-2007 v 18:17 PM

Old Post 13-10-2007 v 18:04 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od hary
EC se pohybovalo kolem 6,5až10


www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 13-10-2007 v 21:18 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 8

velké kytky velké EC včem je problém pane Erixon každopádně by mě zajímalo jiné EC jiných grouwerů

Old Post 14-10-2007 v 18:14 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 9

EC tedy neměřim, ale venku mnohdy hnojim i několikanásobkama doporučeného dávkování (zvlášť PK )

Old Post 14-10-2007 v 21:50 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 10

Cus EC sme nikdy neresily a kytky outdoor byli fakt good mrkni do galerie 3-ti strana No name odrud, neumim sem dat odkaz, je vynikajici lepsi nez pod lampou.

Co mužu udělat dnes, mužu udělat až zítra a klidně až pozitři...




Prvni indoor SPAJZ 250w
SPAJZ 250 - 400w II

Naposledy upravil drakar 15-10-2007 v 08:35 AM

Old Post 14-10-2007 v 22:07 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 11

tak dnes nasezen ripen jdeme do finále za 10dní poslední fotky a pak kosa uvidíme co ripen ještě vyladí kytky budou na květu 55dní což odpovída u všech jejicj době květu krom sage ten by ještě potřeboval tak 10dní

Old Post 15-10-2007 v 18:55 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12

takže před 3dny pokoseno a musím říc že loni to bylo o 50% lepší letos se nepovedlo počasí ten závěr byl chladnej takže to ještě mín dozrálo a bylo to chlupaté(listnaté) jak liška no tak tady jsou fota jednotlivých modelu plus nejaký ten popis

Old Post 25-10-2007 v 13:33 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 13



takže sage řekl bych docela slušnej až na to že moc nedozrál a o proti lonsku je strašně chlupatej ale příště ho pojedu zase je na něm ranec pryskyřice

Old Post 25-10-2007 v 13:35 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 14


dále belladona příště má u mě taky místo rezervované menší palice jak sage ale méně chlupatá a pryskyřice taky dost

Old Post 25-10-2007 v 13:39 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 15



dále gws slušnej model na ven vždyt ho znáte

Old Post 25-10-2007 v 13:40 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 16




no a tím bych asi ukončil co se mi povedlo a co stojí za to jed i příště a začnu tím co určitě né to je spice white rusia kill bill fotky seřetím podle tohoto schématu ale jinak tento outdoor považuji za celkem povední vždyt jsem ho sklidil to už je uspěch a na příště musím připravit něco nového a ověřeného poněvač by mě asi neuspokojoval tento průměrný počin

Naposledy upravil hary 25-10-2007 v 19:11 PM

Old Post 25-10-2007 v 13:44 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8771130 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív