Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Miluju bublinky, ale kolik???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 17

Není problém chlape. Záleží jak velké ty bubblery budou... Já měl tuším motorek o výkonu 360l/h na každý 15-ti litrový bubbler. Ve Tvém případě bys mohl mít 6 20- ti litrových bubblerů s velkou rezervou...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 26-12-2009 v 08:32 AM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutanchamon
Stálý Člen

Karma uživatele Tutanchamon - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 18

chci s nim ovzdusnit 3 zednicke nadoby http://www.levne-naradi.cz/nadoba-z...7b8q8mq5bgm8h04

u toho kompresoru je napsano ze je tam mozno napojit 6 hadicek,tak do kazde nadoby zavedu 2 hadicky a nevznikne mi tam pak problem s tim ze naky bubbler bude mit min treba min vody o neco a pak nektere nebudou bulat? nevis jestli ten kompresor ma nejakou ochranu proti tomudle,jako ze tam bude naka vecicka rozdelovat vzduch do tech hadicek rovnomerne?

Old Post 26-12-2009 v 11:49 AM
Tutanchamon je offline   Profil uživatele Tutanchamon   Find more posts by Tutanchamon   Foto galerie člena Tutanchamon   Click here to Send Tutanchamon a Private Message   Add Tutanchamon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 19

To Tutanchymon: O žádné takové ochraně nevím. Vždycky by to mělo být tak, že by hladina vody v bubblerech měla být všude stejně vysoko. Měl jsem dvouvývodový motorek a výrobce udával, že pokud bude každý vývod v jinak velkém akváriu (bubbleru), tak to sníží životnost a zvýší hlučnost. Nějak jsem na to nedbal a hlučnost opravdu stoupla, ale motorek funguje dál...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 26-12-2009 v 14:20 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

jak tu psaly viš je dobry mit na jednu nádobu jeden motor a tu ochranu myslíš asi kvuli zpětnymu chodu >(vody.. v případě vypadku el?)Osobně mám atman O98 s dvěma vyvody. a stejně vysoko kameny kvuli stejnému tlaku.A motor mám nad hladinou.Jinak ty kameny je dobry si nechat projet přímo v prodejně mě se stalo že jsem vzal blby ...měli bubliny jak kráva ale to je už kačková záležitost.Doporučuji kulaty kameny jedou fajně.

Old Post 26-12-2009 v 15:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 21

add batmen
Se vzduchovacíma kamenama je to potíž... Jsou dobré kusy- zpousta bublinek... a je špatná verze-málo bublinek...a nikdy nevíš, co koupíš... Já mám bilanci padesát na padesát... A většinou jsem kupoval nové kameny po cca dvou kolech... Prostě se ucpávají a rozpadají...

EDIT
Chce to hodně malých bublinek. Kupoval jsem ty zelené/modre 15-ti cm kameny...vždycky se drobily a dělaly akorát bordel...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Naposledy upravil teaman 27-12-2009 v 06:02 AM

Old Post 26-12-2009 v 21:48 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

teamen:mi povídej to ja na púoprví koupi 20 šutru a na H... málo velkych bublin ze tri šutru pak jsem dal gute šutr a z jednoho hafo libovych tek se v tom má člověk vyznat fakt nejlepší je testnout ne fleku pri koupi> rozpadaly se ti?s tim sem se ještě nesetkal teda ale ani bych se nedivil.

Old Post 26-12-2009 v 23:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutanchamon
Stálý Člen

Karma uživatele Tutanchamon - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 23

hosani,takze ten kompresor nekupovat,a koupit teda na kazdy bubbler zvlast vzduch. motorek? Chapu spravne? A nevite jake jsou ty vzduchovaci opony? Zkouseli ste je uz nekdo?

Old Post 27-12-2009 v 07:23 AM
Tutanchamon je offline   Profil uživatele Tutanchamon   Find more posts by Tutanchamon   Foto galerie člena Tutanchamon   Click here to Send Tutanchamon a Private Message   Add Tutanchamon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 24

Zdar takže jestli to chápu správně tak stačí na 1 20L bubbler tento motorek?http://www.profizoo.cz/eshop/65/183...802-2x150l-h-4w a není hlučný?Potřebuju to do paneláku.

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 22-01-2010 v 20:43 PM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Lump
Zdar takže jestli to chápu správně tak stačí na 1 20L bubbler tento motorek?http://www.profizoo.cz/eshop/65/183...802-2x150l-h-4w a není hlučný?Potřebuju to do paneláku.



Cau , jo to bude stacit , tenhle sem pouzival na matky , spojis to do jednoho a na to kamen , na 20L je to super , vzduchu dostatek...

Old Post 22-01-2010 v 23:52 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Hlava



Cau , jo to bude stacit , tenhle sem pouzival na matky , spojis to do jednoho a na to kamen , na 20L je to super , vzduchu dostatek...



Nebo pokud muzu poradit tak spis nez kamen vzduchovaci oponu:-) Nezasira se hnojkama a naohejbas si ji dle potřeby... Jinak lidi normalne v panelaku akvarko mivaj:-D Tak proc by jim melo bejt divny ze by od tebe bylo slyset pidi vzduchovadlo:-D mas akvarko ne?? Myslim ze bezny lidi nejsou natolik obeznamena ze kdyz zaslechnou zvukovaci motorek, hned si myslej ze se tam urco pestuje hydro:-D

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 23-01-2010 v 09:38 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Jpt Myslim ze bezny lidi nejsou natolik obeznamena ze kdyz zaslechnou zvukovaci motorek, hned si myslej ze se tam urco pestuje hydro:-D [/B]


Jde jen o to že má pěstební místost sdílí zeď se sousedama a nademnou bydlí Bývalej náčelník z kriminálky a docela tady lidi píšou že ty levnější motorky dělají kravál,tak proto.Už tak mi to tam hučí a tak.... A ty bublery pojedu 4,tak at si sousedi nemyslí že si pořád naouštím vanu A jen takový dotaz ,nešel jsem tady spostu pro i proti ,proto bych rád kdyby mi nějaký bublinkář napsal jestli v pohodě můžu jet 2kytky v jednom 20L bubláku.Bude to moje první hydro tak se radši více ptám než abych to posral.Díky za rady...

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 23-01-2010 v 09:58 AM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Lump


Jde jen o to že má pěstební místost sdílí zeď se sousedama a nademnou bydlí Bývalej náčelník z kriminálky a docela tady lidi píšou že ty levnější motorky dělají kravál,tak proto.Už tak mi to tam hučí a tak.... A ty bublery pojedu 4,tak at si sousedi nemyslí že si pořád naouštím vanu A jen takový dotaz ,nešel jsem tady spostu pro i proti ,proto bych rád kdyby mi nějaký bublinkář napsal jestli v pohodě můžu jet 2kytky v jednom 20L bubláku.Bude to moje první hydro tak se radši více ptám než abych to posral.Díky za rady...


JA mel 2 v 45l a slo to pjekne:-d Ale asi bych se toho moc nebal bejt tebou:-)

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 23-01-2010 v 10:25 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 29

JA mel 2 v 45l a slo to pjekne:-d Ale asi bych se toho moc nebal bejt tebou:-) [/B][/QUOTE]

Hmm..dobrý a napsal by ještě někdo jiný svůj názor?Názor jednoho člověka je málo ,ale Díky ti za něj JPT.Někde jsem tady na G četl že se kytičky potom perou o místo v kýblu pokud jich tam je více.

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 24-01-2010 v 09:56 AM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 30

Čus! Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s kompresorem Hailea ACO ( http://www.klecka.cz/growshop/Zavla...ea_ACO_318.html ). Píšou tam, že v balení je příslušenství díky němuž můžete napojit 6 vzduchovacích hadiček... To by mě právě zajímalo, jak to jejich příslušenství vypadá. Jestli jsou to nějaký T kusy pro vzduchovací hadice, či co...
Potřeboval bych napojit 9 cca 20l nádob, tak bych chtěl vědět jestli se někomu povedlo udělat k takovýmu kopresoru rovnoměrnej rozvod. Jestli jo, tak si koupim nějakej pořádnej od: http://www.tommiland.cz/department.php?departmentId:169
Díky

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 24-01-2010 v 10:38 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 31



citace:
Původní příspěvek od Časlove
Čus! Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s kompresorem Hailea ACO ( http://www.klecka.cz/growshop/Zavla...ea_ACO_318.html ). Píšou tam, že v balení je příslušenství díky němuž můžete napojit 6 vzduchovacích hadiček... To by mě právě zajímalo, jak to jejich příslušenství vypadá.



Cau tak tyhle kusy sme pouzivali , jsou dobry , pekne tlacej ale hroznej rachot !! Jestli ti nevadi hluk tak jdi do toho . Jinak to prislusenstvi by meli asi ukazovat na fotce , je to vlastne jen kus pruhledne hadice , kterou pichnes do vyvodu , cca 5cm a k tomu je takovy plastovy Téčko ale na kazdy strane ma 3-9vyvodu , coz ti pak da 6-18vyvodu na hadicky . Nevyhoda je ze ti jeden tlaci vice bubleru ale kdyz koupis nejakej vetsi tak je to jedno , my sme meli toho 18ti vyvodovyho a ve 24ti 50L bublacich to delalo hroznou vířivku , uplne sem cumel ze to ty koreny nepolamalo . Jen me zarazilo zpracovani , co si budem rikat čina ale chtel sem sundat poutko co je na vrchu prišroubovany a kdyz sem to odsrouboval tak sem zjistil ze je tam dira az na ten magentickej valec a z ty diry fiči vzduch no tak sem to tam dal z5 at to dal rachoti , jeli sme s tim asi 4mesice bez problemu , pak nas vykradli .

Jo tak sem nasel fotku , je to tam nalevo dole na te prvni .


citace:
Původní příspěvek od Lump
Hmm..dobrý a napsal by ještě někdo jiný svůj názor?Názor jednoho člověka je málo ,ale Díky ti za něj JPT.Někde jsem tady na G četl že se kytičky potom perou o místo v kýblu pokud jich tam je více.


Mrkni na tu druho fotku , je to 50L buber a ze tam jsou dve jim moc nevadi.

....a protoze jen dve fotky na prispevek , pokracovani ...

Old Post 24-01-2010 v 12:21 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 32


citace:
Původní příspěvek od Tutanchamon
chci s nim ovzdusnit 3 zednicke nadoby http://www.levne-naradi.cz/nadoba-z...7b8q8mq5bgm8h04

u toho kompresoru je napsano ze je tam mozno napojit 6 hadicek,tak do kazde nadoby zavedu 2 hadicky a nevznikne mi tam pak problem s tim ze naky bubbler bude mit min treba min vody o neco a pak nektere nebudou bulat? nevis jestli ten kompresor ma nejakou ochranu proti tomudle,jako ze tam bude naka vecicka rozdelovat vzduch do tech hadicek rovnomerne?


2 Tutanchamon , hele ten jeden 70L/hod ti na 3x90L nebude stacit , potrebujes 270*15 a to je 4050L za hodinu , je sem je mel 2tyhle kalfasy ale neubublal sem to oni 8mi motorkama Elite 802 .Proti nerovnomernemu rozlozeni vzduchu je jedina ochrana , na kazdej sutr zvlast kompresor .


Mej te se , Hlava

Old Post 24-01-2010 v 12:50 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0257550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív