Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak změnit kysele nebo zasadite ph
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 257

každý máme svoje hnojky a víme co dokážou.....
ph upravuju před přidáním hnojek a to si udělám celý 10l kanystr ať nemusím jako pako každou petku zvlášť...
a vím že když přidám hnojky tak se mi ph změní o trošičku... je to furt žluté (ani červená ani zelená) navíc mám royality mix takže hnojím vyjímečně
myslím si že s testem Ph za 50,- kč si to každý z nás vyskoušel tolikrát...
já už to neměřím (sem tam pro kontrolu) vím kolik mám dát na 10l

je to třeba vyzkoušet a zkoušet..a zkoušet..a zkoušet..a zkoušet..a zkoušet.. a zkoušet...

Old Post 20-01-2008 v 19:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pikap108
Stálý Člen

Karma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% PěstitelskáKarma uživatele pikap108 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 258

Zdravim,muzu mit otazecku.Neni lepsi ten keramzit vyvarit v ph5,2?Nekde jsem to tady na groweru cetl.No a muze bejt ponoren??Aby nehejbal s Ph dik

Naposledy upravil pikap108 21-01-2008 v 22:27 PM

Old Post 21-01-2008 v 20:48 PM
pikap108 je offline   Profil uživatele pikap108   Find more posts by pikap108   Foto galerie člena pikap108   Click here to Send pikap108 a Private Message   Add pikap108 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anakin
Stálý Člen

Karma uživatele anakin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 259

hosi ako je na tom dreveny popol ake ma ph? co sa stane ak polievam s vodou co ma ph okolo 5 zvisim s tym ph v zemi alebo znizim?

Old Post 29-07-2009 v 21:33 PM
anakin je offline   Profil uživatele anakin   Find more posts by anakin   Foto galerie člena anakin   Click here to Send anakin a Private Message   Add anakin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
epie
Stálý Člen

Karma uživatele epie - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 260

Zdravim obecenstvo:mám k vám dotaz-mohu použít 85%kyselinu fosforečnou na snížení ph?děkuji za jakou koliv odpověd a radu.

Old Post 08-01-2010 v 13:25 PM
epie je offline   Profil uživatele epie   Find more posts by epie   Foto galerie člena epie   Click here to Send epie a Private Message   Add epie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 261

citace:
Původní příspěvek od epie
Zdravim obecenstvo:mám k vám dotaz-mohu použít 85%kyselinu fosforečnou na snížení ph?děkuji za jakou koliv odpověd a radu.

samozdrejme ale radsi bych ji pred pouzitim naredil pac zalezi jaky objem budes upravovat a 85% je sila a asi by se hure nastavovalo presne pH jinak je jedno jestli je to 1% nebo 85% porad je to H3PO4

Old Post 09-01-2010 v 13:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 262

Zdar vespolek.Mě teče z kohoutku voda s Ph 7.5,zalejval sem tejden bez měření a kytky rostly jen pomalu a neochotně,bodejť ne,když takle vysoký Ph kytkám v podstatě zabraňuje brát si z půdy živiny..Včera sem tohle zjistil a moje první pomoc byla citronová šťáva, z půlky menšího citronu na 12 l vody a Ph sem naměřil 6,0..Zalejvám tim dva dny a kytky očividně pookřály a co hlavně,rostou!! :-) Co myslíte,je citronová šťáva good snižovadlo Ph,nebo do budoucna to chce jiný řešení???

Old Post 18-01-2010 v 21:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 263

Vakiduvaje: Zdravím, sice sem snad nikdy nezkoušel čerstvý citrony ale normální citronek používám už řekněme 5 sklizní, nevím jestli je to dlouhodobě dobrý řešení ale funguje to a je to jednoduchý. Zatím sem s tím neměl žádnej problém tak nic jinýho ani neřeším. Věřím, že existuje lepší řešení ale sem zatím moc línej abych něco jinýho používal, když tohle pro moje účely stačí. Teď si tím už nejsem jistej ale mám pocit, že pokud takhle upravenou vodu necháš pár dnů stát tak se ph pomalu zvedá zase zpět. Jestli máš ph metr tak by jsi to mohl přeměřit. Ale fakt už si tím jistej nejsem. V každým případě pokud ji rovnou použiješ tak tě to trápit nemusí.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 19-01-2010 v 17:53 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 264

To Hellfire..
Zdar..Jo,citronka bude asi lepčí,nebudou v tom plavat ty kousky citronu :-)
Ale dost lidí tady používá všelijaký kyseliny a to se mi zdá dost brutální..
A máš recht,po dvou dnech odstátí vylezlo Ph na 6,5,takže citronku namíchat před zalíváním,ne dopředu.Díky a měj se

Old Post 19-01-2010 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 265

Na snizeni je ocet dobry.....aspon doufam,dnes jsem ho pouzil.....

At rostou...

Old Post 02-03-2010 v 17:55 PM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 266

citace:
Původní příspěvek od epie
Zdravim obecenstvo:mám k vám dotaz-mohu použít 85%kyselinu fosforečnou na snížení ph?děkuji za jakou koliv odpověd a radu.


Môžeš.

Marihuana je dar.

Old Post 02-03-2010 v 21:39 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 267

a proč tam srát citronku?kup si kyselinu citronovou v prášku...40g za cca 5kč....v každých potravinách maji

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 03-03-2010 v 05:32 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 268

Páč to je to samý,jen už zředěný vodou a líp se to v ml dávkuje,než v prášku..citronka nemá co se výroby týče s citronem nic společnýho..

Old Post 03-03-2010 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 269

citace:
Původní příspěvek od Vakiduvaje
To Hellfire..
Zdar..Jo,citronka bude asi lepčí,nebudou v tom plavat ty kousky citronu :-)
Ale dost lidí tady používá všelijaký kyseliny a to se mi zdá dost brutální..
A máš recht,po dvou dnech odstátí vylezlo Ph na 6,5,takže citronku namíchat před zalíváním,ne dopředu.Díky a měj se



tak složení citronky je: kyselina citronová, cukr ,voda, možná ještě nějaký aromata. Takže kyselinu tam cpeš stejně,akorát z kyseliny fosforečný si kytky vezmou ten fosfor,z citronky ne. To samý platí o kyselině octové. Uvědom si že množství kyseliny na snížení je cca stejný, jen tý víc koncentrovaný stačí pár kapek a ne třeba dva citrony. Krom toho se mi v hydru při pokusech s octem atd.. nepodařilo vytvořit stálý prostředí, ty přírodní věci prostě fungovali pár hodin. A na prachy bych řek že ty citronky a podobný kravinky jsou ve finále dražší než flaška 30 procentní fosforečný,nebo hydroxidu.

Old Post 03-03-2010 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 270

Zdar.
Mam HNO3 65%. Budem ju musiet nariedit bo sa s nou zle pracuje (kyselina sa leje do vody.) Predpokladam, ze ked ju zmiesam s vodou 1:1 tak by to malo byt okolo 30% S tym sa uz da.
Otazka. Da sa pouzivat na naberanie obycajna umela striekacka z lekarne. Kys. dusicna lepta plast , nie sklo. Pipetu som si samozrejme rozbil este po ceste domov Vydzi plast takuto koncentraciu? Pripadne zriedim na 25. Ale aby som to tam nemusel liat po deci Nech sa mi tam pocas upravy vody ked je v striekacke nevyluhuju nejake bordely z toho plastu.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 13-01-2011 v 23:50 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamaicam
Nový Člen

Karma uživatele jamaicam - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 271

Čaute, zkouším prcky dát do rašeliny a upravit pH drceným dolomitským vápencem, bojím se ale, že účinkuje pomalu a nezredukuje mi ph (z kyselé rašeliny) na optimálních cca.6,5, abych neměl v důsledku plno samců. Jestli mí někdo zkušenosti z rozpouštěním vápence ve vodě sem s něma, nebo jakákoliv rada. Thx )

je třeba se poučit, hlavně ze svých
chyb

Old Post 29-04-2013 v 11:00 AM
jamaicam je offline   Profil uživatele jamaicam   Find more posts by jamaicam   Foto galerie člena jamaicam   Click here to Send jamaicam a Private Message   Add jamaicam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyK
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 44  

Dotaz Citronova šťava, Ocot vs. Krieda, Vápno .. Příspěvek č. 272

tak moja otázka je že čo z tychto dvoch oponentov zvyšuje a znižuje PH.. lebo každý mi vraví inak a growshopy nemam nikde poblizku že by som kupil nejake to PH- tak preto sa pitam

Old Post 03-06-2013 v 11:26 AM
JohnyK je offline   Profil uživatele JohnyK   Find more posts by JohnyK   Foto galerie člena JohnyK   Click here to Send JohnyK a Private Message   Add JohnyK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1351340 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív