Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak změnit kysele nebo zasadite ph
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 145

Kbyby se prevarenim zmenilo ph aspon na 5.0 tak by snad mohlo tim zalivat. Nebo ne??

vriter@cz

Old Post 04-04-2003 v 22:14 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 146

Taky de o to, ze kazdej tu ma jinej nazor na nejlepsi pH. Ja si myslim, ze by se melo pohybovat kolem 6. Nekde sem slysel, ze idealni je 6,3 a ze kyselost (viz vriter@cz -5) podporuje rust samcu.......
Proto sem se ptal, jestli se to pH varenim zmeni, protoze jestli ne, tak by to pro me bylo supr!!

Old Post 07-04-2003 v 15:13 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 147

a proc to furt chces varit ? - ty bublinky ti sami vyprchaj (za par dni)- mam to vyzkouseny.

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 07-04-2003 v 15:22 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 148

To je jasny. Ale kdyz zrovna nemas po ruce par dni odstatou....prevarenim z ni dostanes veskerej CO2 okamzite.
Navic nejsem chemicky zdatna osoba a zajima me jestli se to zmeni nebo ne. A i maly bublinky ti muzou docela slusne spalit koreny.

Old Post 07-04-2003 v 15:34 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 149

tak si holt decanko prevar - kdyz to musi byt - zmer a postni to sem, at se z tve prace mohou radovat i jini (treba ja )
to by ti melo trvat tak 2min - prestan psat a var !!!

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 07-04-2003 v 15:39 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 150

hele, ja myslim, ze ty soli jsou docela dobry ne?! teda mangan, zinek,....atp.
JEN VIC SOLI ZA LEPSI ZITRKY NASICH DETI ! (moc hulim a to je spatny...)

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 07-04-2003 v 16:58 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 151

No, ja jsem predminulej tejden Magnesii zalejval (2 flasky cerstve otevrene primo do hliny) a nic se nestalo (krome toho ze to zajimave reaguje s perlitem ... ). Je to recht ze si muzu spalit koreny? Nejak se mi to nezda ... Ty soli apod. tam asi nejsou moc OK, ale ten jejich pomer je podle mne dost malej aby se neco stalo, ale ohledne tech bublinek?

Old Post 07-04-2003 v 17:30 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 152

Galen - jasne. Je to jenom voda - a navic prirodni.

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 07-04-2003 v 17:46 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 153

Ja myslim, ze takova koncentrace CO2 se korenovejm vlaskum moc nelibi. Nechal bych to aspon odstat. Nemusis je primo spalit, ale muze ti to zabrzdit spravnej rust korenu a to se casem projevi na cely kyti.
Zalejvat jakymkoliv sifonem je podle mne dost nevhodny.

Old Post 09-04-2003 v 10:31 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 154

mám doma letáky o tabletách CO2 pro použití na hydro, a v návodu je, že se zjistilo, že kytky mohou přijímat CO2 i kořenama a tak líp prováděj fotosytézu. Co Vy na to???

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 10-04-2003 v 10:59 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 155

Ja tomu celkem verim, hrucooon mi doporucil zalivecku neodstatou magnesii ze se mu to pred koncem kvetu skvele osvedcilo ... Asi vi o cem mluvi
Tak jsem to zkousel taky, ale nemuzu moc soudit, protoze se mi prvni sklizen moc nezdarila a druha teprve bude
Ale nemyslim ze by to kytce ubilizilo - ale ruku do hne zato nedam ...

Old Post 10-04-2003 v 11:16 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 156

2 psylos

Old Post 11-04-2003 v 11:07 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 157

sorry, trosku sem se premack... 2*

2 psilos:

Dokonce tady nekde sem cet, ze je to blbost. V korenech neni chlorofyl, kterej by se ho zmocnil. Mam pocit, ze v ty magnezce de spis o to pH a prvky, ktery tam sou.
K tem bublimkam: jednou za cas a vetsim kytkam to absolutne neva, ale maly, treba vyhonky nebo klicky, to snyst nemusej.

Old Post 11-04-2003 v 11:12 AM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 158


Maly info k CO2!

Old Post 11-04-2003 v 13:38 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 159

to rajče : fakt hrozně malý info. když najdu ten leták, woskenuju a postnu ho. Nevidím důvod , proč by kořeny, který importujou živiny nemohly importovat i CO2. Ale fakt do toho moc nevidim. Věřím, že to může bejt blbost, prostě to zkontroluju z toho letáku .

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 14-04-2003 v 07:46 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rajce
Stálý Člen

Karma uživatele rajce - 70% PěstitelskáKarma uživatele rajce - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 200 

Příspěvek č. 160

to psilos: protoze v korenech neni nic, co by ten CO2 dostalo do vnitr a ani neni duvod ho tam rvat. CO2 prece rostlina nedejcha-spotrebovava ho k vyrobe E......coz tady asi neni potreba resit
A to info. Prislo mi to docela jasny a srozumitelny......ikdyz je bez vysvetleni....to je pravda

Old Post 14-04-2003 v 15:10 PM
rajce je offline   Profil uživatele rajce   Find more posts by rajce   Foto galerie člena rajce   Click here to Send rajce a Private Message   Add rajce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7908290 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív