Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x600w..nft..white Russian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 17

Čus chlape,
fandim ti, je vidět, že víš co děláš a nebojíš se jít do growu těchto rozměrů. Přestože máš jen pár příspěvků, musíš už mít dost zkušeností, bo kyti máš fajnový. Dost mi to připomíná můj grow-jungle style. Ačkoliv sem nikdy s teplotou roztoku v bubbleru problémy neměl, je to aspon zkušenost co to taky může způsobovat.
Mě kytky dělaj to samý, když jim dam ve čtvrtým týdnu EC 1.6-1.8 (tak jak píšou na obalu hnojiv GH), pijou vodu a EC pomalu stoupá. Ale s takovým kolísáním pH jako si zminoval ty sem nikdá problémy neměl. Dycky se to po první, maximálně druhý korekci ustálilo na hodnotě 5.5-5.8.
Spíš mě zajímá jestli nemáš strach, že budeš mít jen palici nahoře a dole budou holý stonky. Mam v bubbleru na ploše 50x70 18kytek a zhruba 3 nestihly vyrůst natolik, aby na ně svítilo a jsou z nich takový košťata. Myslíš že prostříhání velkejch listů pomůže nebo na to srát?

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 09-11-2007 v 05:52 AM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 18

Dovolím si odpovědět za growmakera :
Ano, pomůže!

citace:
Původní příspěvek od Mičurin 666
Čus chlape,
fandim ti, je vidět, že víš co děláš a nebojíš se jít do growu těchto rozměrů. Přestože máš jen pár příspěvků, musíš už mít dost zkušeností, bo kyti máš fajnový. Dost mi to připomíná můj grow-jungle style. Ačkoliv sem nikdy s teplotou roztoku v bubbleru problémy neměl, je to aspon zkušenost co to taky může způsobovat.
Mě kytky dělaj to samý, když jim dam ve čtvrtým týdnu EC 1.6-1.8 (tak jak píšou na obalu hnojiv GH), pijou vodu a EC pomalu stoupá. Ale s takovým kolísáním pH jako si zminoval ty sem nikdá problémy neměl. Dycky se to po první, maximálně druhý korekci ustálilo na hodnotě 5.5-5.8.
Spíš mě zajímá jestli nemáš strach, že budeš mít jen palici nahoře a dole budou holý stonky. Mam v bubbleru na ploše 50x70 18kytek a zhruba 3 nestihly vyrůst natolik, aby na ně svítilo a jsou z nich takový košťata. Myslíš že prostříhání velkejch listů pomůže nebo na to srát?

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 04-06-2008 v 19:41 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-05-2016 - 20X White Russian - 0 odpovědí
01-05-2016 - 20X White Russian - 0 odpovědí
02-03-2016 - 2x600W - NFT - White Rhino 40x - 147 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2642700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív