Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Mikroskrinka Prosim pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Sairem
Nový Člen

Karma uživatele Sairem - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 17


Takze konecna skrin bude vypadat asi takhle :
Vyska 58
Sirka 50
Hloubka 45
Svetlo jeste nevim potrebuju poradit 50w /70 w sodikovku?
1x vetrak asi 220v na odtah
5x pc vetracky 2 pritah 2 ofuk 1 chladic vybojky
Cooltube nejspis asi po domacku
dale premyslim o nejake usporce na doladeni spektra muzete poradit jakou ?
Skrin se zacne stavet asi v patek kdyztak hodim foto a popis

Premyslim o osazenstvu 2-3-4 kytky by ste doporucili ? rizky nevim jestly mam skouset na 1 grow ... mam tu nejake origos seminka

Prihazuju nacrt proudeni vzduchu teda doufam ;-)

Naposledy upravil Sairem 24-09-2007 v 20:55 PM

Old Post 23-09-2007 v 11:57 AM
Sairem je offline   Profil uživatele Sairem   Find more posts by Sairem   Foto galerie člena Sairem   Click here to Send Sairem a Private Message   Add Sairem to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sairem! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 18

myslís ze na 70w budes potrebovat cooltube?? jinak drzim palce...

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 25-09-2007 v 16:36 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sairem
Nový Člen

Karma uživatele Sairem - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 19

No nechci dopadnout jak Hellfire ayb se mi kyticky nepresvitily no kazdopadne vetracky uz mam skrinka bude zitra uz doma v patek se nato vrhnu

Old Post 25-09-2007 v 16:51 PM
Sairem je offline   Profil uživatele Sairem   Find more posts by Sairem   Foto galerie člena Sairem   Click here to Send Sairem a Private Message   Add Sairem to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sairem! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 20

na cooltubu se vykašli.50/70w jde krásně uchladit pc větrákem.a pokud budeš mít dobrou ventilaci boxu.Tak to bude OK.

Old Post 26-09-2007 v 15:36 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 21

2 sairem: a čím budeš napájet ty vetráky?.... a pojedes z řízků nebo ze semene ?

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 26-09-2007 v 15:54 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 22

jj , a chtelo by to nejaky fotky , jsem zvědavej..

Old Post 26-09-2007 v 17:29 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sairem
Nový Člen

Karma uživatele Sairem - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 23

na 100% jedu z rizku napajeni jeste nevim bude mi to zapojovat kamos elektrikar kdybych to delal ja tak by sme vyhoreli jinak foto bude asi v nedeli trochu podrobneji jak sem to udelal

Old Post 27-09-2007 v 10:54 AM
Sairem je offline   Profil uživatele Sairem   Find more posts by Sairem   Foto galerie člena Sairem   Click here to Send Sairem a Private Message   Add Sairem to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sairem! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0604940 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív