Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Spajz 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
matoA
Nový Člen

Karma uživatele matoA - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 17

mohol si ich nehat rast.. 14 dni rastu je dost malo .. mal si velku rezervu vo vyske (spon to tak vypada) inac veeelmi pekne K+

Old Post 18-10-2007 v 16:01 PM
matoA je offline   Profil uživatele matoA   Find more posts by matoA   Foto galerie člena matoA   Click here to Send matoA a Private Message   Add matoA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 18

no bal sem se aby to moc neprerostlo ale na 250w je to akorat protoze by to neprosvitilo spodky, 250 ma efektivni dosah 50cm,tot muj nazor mej se a dik.

Old Post 18-10-2007 v 16:28 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 19









Tak se opet hlasim je ususeno,po 9-ti dnech pokojove teploty jsou palicky pekne suche a tak akorat.Dal jsem je do sklenic a do mrazaku. Vynos z osmi kytek je 122g sucheho.

Naposledy upravil drakar 25-10-2007 v 13:28 PM

Old Post 25-10-2007 v 11:13 AM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 20







foto mrazeneho.

Naposledy upravil drakar 25-10-2007 v 16:05 PM

Old Post 25-10-2007 v 12:08 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 21








a jeste trochu makra.

Naposledy upravil drakar 25-10-2007 v 16:08 PM

Old Post 25-10-2007 v 15:46 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 22

Zdárec,chtěl jsem se zeptat?? Proč si to dával do mrazaku?????

Old Post 20-11-2007 v 11:37 AM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 23

Cus, no protoze ve sklenicich v mrazaku to dlouho vydrzi a nestráci to vuni ani chut a je to porad jak cerstvi, najdi si tady neco o skladovani nebo ve tam se toho dozvis vic.mej se.

Naposledy upravil drakar 20-11-2007 v 16:56 PM

Old Post 20-11-2007 v 13:08 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saw33
Stálý Člen

Karma uživatele saw33 - 78% PěstitelskáKarma uživatele saw33 - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 24

Cau moc pěkne na 1 indor blahopřeju.
Jenom sem se chtel zeptat na učinky 72 dnu docela dost
MatoA - ja mislim že na 250 je 14dnu rust aš aš.
Přeji dobrou chut

Old Post 20-11-2007 v 20:37 PM
saw33 je offline   Profil uživatele saw33   Find more posts by saw33   Foto galerie člena saw33   Click here to Send saw33 a Private Message   Add saw33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 25

saw33-dík, no tech 72 dnu neni zas tolik trochu se to protahlo to bude tim ze sem nadal jako zacatecnik, spoustu chyb ale priste uz budeme chytrejsi "snad". Huleni je to moc dobry, na kazdyho to maka jinak, ale urcite spokojenost. Proc myslis ze priste 0 18/6 to by zas bylo moc maly né? Ja prave uvazuju ze to necham jeste o tyden dyl na 18/6, no jeste uvidime, vsem dik at vam to roste bez problemu.
Jo konecne sem si koupil novej fotak tak az rozjedu druhej grow tak budou lepsi fotky.

Naposledy upravil drakar 20-11-2007 v 22:41 PM

Old Post 20-11-2007 v 22:24 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 26

na poprvé to máš pěkný, o dost nežli já, výnos máš taky docela dost pěknej takže K+

Old Post 21-11-2007 v 20:03 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 27





Zdravim vsechny growery, pomalu ale jiste jsem zacal pracovat na uprave spajzu abych v brzke dobe rozjel svuj druhy grow.Vymenil jsem vetrak na odtah za mezaxial 3141 ma prutok 180m3/h a ten puvodni dam na pritah, taky jsem si poridil novy teplomer s vlhkomerem za 199kc- no nekupte to za ty prachy a digi vahu.

Naposledy upravil drakar 23-12-2007 v 08:46 AM

Old Post 23-12-2007 v 08:31 AM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 28



Ve druhe casti skrine kde mam umistenou elektriku a je tam taky vyusteni odtahu ven vede trubka ktera je vetrani na hajzl tak mne napadlo ze nani napojim flexku a povedu ji dolu do skrine a budu mit dobry pritah studeneho vzduchu primo z venku, pripadne bych tam jeste napojil malej pc vetracek na vhaneni vzduchu prvni foto.
F.2 prozatimni najemnici

Old Post 23-12-2007 v 09:00 AM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 29

Co si myslite o tehlech hnojkach dobry ceny, mate s nima nekdo zkusenost?
Jeste tady

Naposledy upravil drakar 23-12-2007 v 15:07 PM

Old Post 23-12-2007 v 14:54 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 30

Tak co? nikdo jste tyhle hnojky nezkousel?

Old Post 24-12-2007 v 15:42 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Chemie power 4 Příspěvek č. 31

hele tydle hnojky mam doma, dostal jsem vzorky (asi deckový lahvičky) při nákupu v tom Gshopu..

prodavač mi řikal, že je to něco jako nový AH/GH, stejnej systém (trojsložka) + final

noale zatim jsem je nezkoušel, připadaj mi jako ještě větší chemky než AH, takže bych do nich asi nešel... jediná věc, kterou z toho setu používám je ta 10 ml odměrka
řikal jsem si že by použil ten final, ale od origo AH final solutionu se dost liší (AH FS je bio, todle vypadá taky na chemku ) takže tudle krabici asi vyhodim a koupim potom FS od AH, se kterym mam hodně dobrý zkušenosti..

možná by stálo za to tydle hnojky vyzkoušet abych tady o nich jen blbě nekecal, ale mam málo prostoru a zrovna testuju bíkaz, takže snad někdy jindy kdybys chtěl tak mi napiš PM a klidně ti ty hnojky dám na vyzkoušení, neni jich moc, ale na malej grow by to možná stačilo...

zatim Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 24-12-2007 v 22:48 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Moc pěkný na první indor a dávám K+ moc pěkný bral ybch to taky mno ale nemůžu doma valit indor a to mě sere mno a to dost mno

Old Post 04-01-2008 v 14:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-04-2011 - 2x MAZAR 250W - 72 odpovědí
08-07-2010 - skřínka 250w - 94 odpovědí
29-04-2009 - Špajz 2x250W - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2686600 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív