Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Špajz 2x250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Špajz 2x250W 11 x Euforia Příspěvek č. 1

Zdravim všechny groweraky, po delší pauze se o5 hlasim z 500ti wattové špajzky osazené 11 schniclama zatim neznámého modelu(najednou tu byly, ani sem se nestihl zeptat co jsou zač)
Substrát jsem trochu podcenil, jedu je v klasickym zahradnickym Béčku, ale zatim pohoda.
Teď na růst hnojim Start-up a Pythamin od Plagronu.
Ventilace zůstala stejná jak minule, akorát jsem přikoupil ještě jeden stolní vetráček, který teprve nainstaluju.
Toť zatim vše, vic už foto...........

Naposledy upravil JOWANES 01-04-2009 v 00:32 AM

Old Post 28-03-2009 v 00:14 AM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 2




o5 mi tam poletovaly nějaké mušky, tak proto ty lepící folie.

Naposledy upravil JOWANES 15-04-2009 v 00:43 AM

Old Post 28-03-2009 v 00:16 AM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3



Dnes je to 14 dní co svítim a nestačim se divit jak vyrostly. Co nevidět to přepnu, neni tam moc místa, tak aby z toho nebylo zas megaroští co vy si o tom myslíte? menší nebo větší?... po neděli bych to chtěl cvaknout.













Jo a tu menší v kelímku bych pak rád hodil někam ven, jestli se mi teda podaři najít pěkný místečko. Bylo o řízek navíc, ale už se nevešel.

Naposledy upravil JOWANES 28-03-2009 v 00:34 AM

Old Post 28-03-2009 v 00:24 AM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vagabund
GROW-PIRATES

Karma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 4

Zdar, asi tažko povedať kolko to ešte porastie ked nevieš čo je to za genetika, kolko to má teraz cca?


INDOOR 3x600W 20 x WW & 35 x INDOORMIX-SensiSeeds

SHIVA SHANTI v komposte alias OBLUDA!!!

Old Post 30-03-2009 v 10:01 AM
vagabund je offline   Profil uživatele vagabund   Find more posts by vagabund   Foto galerie člena vagabund   Click here to Send vagabund a Private Message   Add vagabund to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 5




Dnes je to 17. po přesazení, kytky maji 30cm.

Genetika už zjištěna, jedná se o EUFORII
Dnes je proleju jen vodou a přepínám na 12/12

Jinak se mi zdá, že maj dost velký listy, ale byl tu dnes kámoš co jede ze stejnejch řezů hydro a řikal, že je má taky velký, tak sem klidnej.

























,,,,,je to foceny za tmy, tak vypadaj povadle

Naposledy upravil JOWANES 31-03-2009 v 01:49 AM

Old Post 30-03-2009 v 22:25 PM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 6

Nazdar. Idem tiez euforiu a odporucil by som ti uz urcite prepnut. Inak pekny groiw nech sa dari aj dalej.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 31-03-2009 v 07:41 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7


Díky, už je přepnuto. tvůj grow checkuju

Jinak mi tu zbyla jedna kytka v kelímku kterou bych chtěl dát ven. Teď po přepnutí, jsem jí dal za okno. Až se oteplí tak pujde ven.... myslíte, že se teď chytne?

Old Post 31-03-2009 v 09:27 AM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 8






Zdravim všechny, tak dnes 9. den květu, kytky se ještě strašně vytáhly a teď jsou až moc velký. Začal jsem hnojit Bloomem od Plagronu a už už se pomalu začnaj tvořit řepítka

Old Post 09-04-2009 v 23:24 PM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 9


Jo taky se vyskytl menší problém, trochu osychaj spodnější listy.... myslim že je tam na ně moc teplo, tak jsem lampičky pořádně zvednul. Snad to bude tim. Přikládám foto.

Naposledy upravil JOWANES 09-04-2009 v 23:34 PM

Old Post 09-04-2009 v 23:27 PM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 10




Tak tu máme 14. den květu. Trochu mi to přerostlo přes hlavu, ještě to povyrostlo, už maj 70 cm! Paličky jedou, jen ty listy mě trápí.

Old Post 14-04-2009 v 23:19 PM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 11




Tady je ještě to listí. Projel jsem celej grower a vypadá to buď na přehnojení nebo nedostatek fosforu. Od přepnutí je hnojim Agla Bloomem.... poprvé 4ml/l, pak jednou jen voda. Myslel sem že je to teplotou, tak v pátek dostaly zase pohnojono poloviční dávkou 5ml/2l a přes víkend zase seschlo pár velkejch listů. Zajímavý je, že se to projevuje spíš na dolních listech. Včera dostaly zase už jen vodu, kterou teď pojedu dokud se to doufejme nezlepší. S PH sem zatim problém neměl, přesto zítra koupim PHmetr a checknu to. Taky tam poletuje pár mušek, těch klasickejch co se pohybujou kolem jídla. Mám tam ty žlutý lepíce fólie a myslim, že je to docela eliminuje. Občas se tam nějaká vyskytne, ale nemyslim že by ublížily kytce v takovym rozsahu.





















.... takhle to začíná, malé tmavé tečky na listech

Naposledy upravil JOWANES 15-04-2009 v 00:27 AM

Old Post 14-04-2009 v 23:32 PM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 12



Tak jsem asi zase podcenil ty svině létavé!! Budou to smutnice. Prozkoumal jsem hlínu a naŠel jsem tam takový malý hubený larvičky co poskakujou Dočetl jsem se, že na kytce by se to mohlo projevovat nedostatkem živin, což by taky sedělo co se fosfotu týče. Aj to bude boj!!!
Myslíte že to bude onen problém? Někde zase píšou, že starší kytce by neměly ublížit, tak nevim. Za každou radu a zkušenost budu vděčný, díky.












To je ta larva, sry za špatnou kvalitu je fakt pidi.

Naposledy upravil JOWANES 15-04-2009 v 00:42 AM

Old Post 15-04-2009 v 00:18 AM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokainn
Nový Člen

Karma uživatele kokainn - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 13

nazdar...odporucam ti zakrocit proti tym smutniciam...dosyp kvetinace hrubsou vrstvou piesku,to by malo larvy v pode vyhubit...a tie lepove dosky...v kazdom pripade sa ich snaz zbavit.prejem vela zdaru...

Old Post 15-04-2009 v 08:18 AM
kokainn je offline   Profil uživatele kokainn   Find more posts by kokainn   Foto galerie člena kokainn   Click here to Send kokainn a Private Message   Add kokainn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 14



Díky všem za rady, zalévám teď jen vodou a situace se zlepšila, usychání listů ustalo. Je to divný, ale odnesly to nejvíc 2 přední kytky, ostatní už vypadaji zdravě. Co se toho hmyzu týče přikoupil jsem nějaký lepový desky, dnes kytky vyndam, proleju ještě odstátou vodou a zasypu tim pískem. PH jsem měřil, žádná extra přesnost, ale je ourajt.










....no strašný košťata

Old Post 17-04-2009 v 16:40 PM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOWANES
Stálý Člen

Karma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% PěstitelskáKarma uživatele JOWANES - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 15






Caute vsichni, tak je to cca mesic po prepnuti, palicky pekne pribyly a boptna to boptna.
Teda az na 2 kytky, ktery pomalu odchazej!!
Nechapu to, jsou to krajni kytky (nejbliz u vetraku) ostatni vypadaj celkem zdrave. Myslel jsem, ze to to bylo prehnojenim, daval sem jen vodu a problem u techto dvou kytek pretrvava. Jsou i takovy mensi.... co s tim?? nemuze to byt tim vetrakem? ...ten je ale nasmerovanej spis nad vrcholky kytek















































????????????????????????

Naposledy upravil JOWANES 29-04-2009 v 18:22 PM

Old Post 29-04-2009 v 18:16 PM
JOWANES je offline   Profil uživatele JOWANES   Find more posts by JOWANES   Foto galerie člena JOWANES   Click here to Send JOWANES a Private Message   Add JOWANES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2008 - Spajz 250w - 109 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7898520 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív