Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Parazitické hlístice Phasmarhabditis hemaphrodita proti slimákům...doladim Hlava
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Škůdci Hlístice proti slimákům Příspěvek č. 1

Zdárek, kámoš mě řikal, že jsou proti slimákům dobrý hlístice, který se kupujou buď ve specialozovanejch květinářstvích nebo na netu. Hoděj se do vody, ožijou, pak se tim zaleje kytka, žijou v půdě a žerou slimáky. Přitom sám to nezkoušel. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 06-09-2007 v 18:38 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

A proč nepoužíváš proti slimákům Vanish?

Old Post 07-09-2007 v 16:05 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 3

Zedy_já vanish používám...ale letos mi aj s Vanishem sežraly skoro šesky malý kytičky...přitom jsem zkoušela dávat aj spořápky aj dělat barikádky...prostě se k tomu dycky nějak dostali a žrali to...ve Vanishi je nějaká speciální složka co je přitáhne takže si jich ještě všimnou, sice je dobrej,že je zabije, ale dyž za nima chodim tak jednou tejdně a slimáků tam je fak mrtě...přitom to mám na normálních místech...sou spiš suchý než vlhký...nevim no a taky ty hlístice by byly děsně ekologický narozdíl od Vanishe
Hlava: to sou takový modrý granulky co se používaj aj normálně na zahrádce proti slimákům

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 07-09-2007 v 16:37 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 4

Hlava:děkuju za ty odkazy...hele a jak dlouho ty hlístice žijou?pze tam píšou že se tosmí skladovat 1 měsíc...tak aby vůbec balení vydrželo na tu jednu sezonu pěstování...fak to není tak jednoduchý, jak mě popisoval...a kolik tě to stálo? tam sou nějaký za 410...to není zrovna nejlevnější

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 07-09-2007 v 16:52 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Hlava


...to jako do substratu nalejt praci prasek??


Jakej prášek čéče Vanish proti slimákum, modrý granule, zaručnej úspěch na celou sezónu Měl by si to ozkoušet a budeš spokojenej.

Old Post 07-09-2007 v 17:38 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 6

Hlava:Zedy:jo to já je jednou pořádně osolila na konci června a umřely mě kvůli tomu čtyři kytky...natáhly si slanou vodu, pže se asi něco dostalo do půdy a ani přesazení jim nepomohlo...upa se dehydratovany chudinky....
Tjn, jenže já to tam nasypu, slezou se všichni slimáci z okolí chcípnou a zůstanou na vobrovský kupě ležet a zalehnou ten vanish...přilezou tam další slimáci, pže to sou kanibalové, aby sežrali ty slimáky co už chcíply...přelezou přes slimáky všimnou si mý kytičky a začnou jí žrát...
Já to nechápu, asi máme v Chrudimi nějaký vychcaný slimáky

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 07-09-2007 v 18:35 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 7

Hlava: jo ještě jsem zapomněla, tys povídal, žes to používal, fungovalo to? A taky jak dlouho žijou nevíš?...a třeba by se taky mohli rozmnožovat, čím víc slimáků, tím víc by bylo hlístic, aby je mohly všechny pěkně sežrat?

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 07-09-2007 v 18:39 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

Hlava máš obrovský štěstí, že se slimákama nemusíš bojovat, když jich je opravdu moc, tak je to opravdový peklo jinak soused má barák asi o 200m vejš a slimáci nikde, nechápu to?

Ikary: je mi divný, že ti ty slimáci ten Vanish žerou a umíraj hned na něm? Vím že má pro slimáky nějaký přitažlivý složky, ale jíst by ho neměly a taky mě umře až chvíli po tom co ho přeleze, takže nemám problém s tím, že by mi umíral hned na granulích a ostatní se po nich pak přemosťovali tak snad s téma predátorama budeš mít větší úspěch, držím palce!

Old Post 08-09-2007 v 08:10 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 9

Zedy: Já fak nevim jakym způsobem to dělaj...prostě dyž tam dám Vanish, dám ho tam dost, pak přídu a kolem sežraný bo skoro sežraný kytky kupa chcíplejch slimáků kolem kytky a některý nechcíplý jí dopapávaj, tak už si můžu jenom domejšlet, co se ty dny, kdy jsem za ní nebyla, s tou kytkou dělo... No s hlísticema ještě nevim, hlavně doufám, že bude pořádná zima a pak se slimáků nenarodí takový množství jako letos.........

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 08-09-2007 v 09:01 AM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

Toho Vanishe se právě nemá dávkovat moc, tam píšou pár granulí na metr čtvereční tak jestli se to pak nemine účinku při takovým množství, protože já sem s ním byl fakt spokojenej a během chvíle tam bylo schopnejch umřít fakt kvantum slimáků, který neměly šanci se ke kytkám ani dostat, zkus ten Vanish dávkovat v menším množství a v dostatečným odstupu od kytek, třeba v půl metrových kruzích kolem kytky co?

Old Post 08-09-2007 v 09:12 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 11

Zedy: myslíš? tak bych to možná mohla zkusit takhle, no. A jak je to teda zabíjí, dyž ho nejeděj? Já myslela, že jim nějak voní a oni ho spapkaj a otrávěj se. Jak to teda dělaj dyž ho nežerou?

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 08-09-2007 v 09:17 AM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaruck
Nový Člen

Karma uživatele Jaruck - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 12

ikary san: Tyjoo, ty mi mluvíš uplně z duše! Já jsem ze Slepotic, to je asi dvacet kiláků od Chrudimi i od Pardubic... Slimáci mi zničili úrodu dvakrát v řadě a nepomohly vůbec žádný opatření. Našel jsem super místo, je tam náááádherná půda, závětří, potok zavlažuje půdu a dá se z něj i zalejvat, je to jižní stráň a celej den tam svítí sluníčko, všude okolo jsou dvoumetrový kopřivy, který spolehlivě eliminujou všecky čórky, kytky maj krásnej výhled na českomoravskou vrchovinu, dokonce bych řek, že se tam v noci zjevuje archanděl Gabriel a hraje jim na harfu, jenže... SLIMÁCI! Proti těm sviním není pomoci, přesně jak říkáš, přelezou přez svoje mrtvý kámoše a sežerou to tak jako tak... Oni se totiž po těch kytkách můžou utlouct, šel jsem se tam mrknout a málem sem tam z těch mrzáků zeblil, nenávidim je, byli všude, na každym čtvrečnim centimetru slimák, vydali se k mýmu konopí jako muslim na svatou pouť do mekky, hnusný oranžový oslizlý ďáblovy stvůry, nenechali tam ani stonky, zbyly jen zdřevnatělý pahýly... Řikám vám, že proti nim není pomoci, jediná cesta je genocída, vyhladit! Stejně sem přišli ze zahraničí, nemaj tu co dělat, oranžovej slimák je něco nepřirozenýho, fůůůj! Čechy šnekům!
Ale já se toho místa nevzdám, nejspíš tam příští rok postavim sofistikovanou hradbu o několika stupních, ohradim ty kytky jako Berlín, neprostupnou zdí. Nejdřív metr nárazová zóna z pilin, písku a vanishe, potom plot zahloubenej do země, s ostrou hranou. Uvnitř bude písek, aby se ty svině vyslinily, kolem každý kytky pak další hradba a ještě záclona, zkrz kterou povede stonek, aby byly úplně izolovaný od země. Dovnitř se dostanou jen ty nejhouževnatější a nejinteligentnější slimáčí rambové a pro ty si tam každej tejden přídu a vykonám na nich vendetu.
Jdu si dát jointa, kámoši, který pěstujou někde ve křoví ve vyschlý písečnatý neúrodný prsti maj první vzorky, ach jo!

Old Post 16-09-2007 v 18:52 PM
Jaruck je offline   Profil uživatele Jaruck   Find more posts by Jaruck   Foto galerie člena Jaruck   Click here to Send Jaruck a Private Message   Add Jaruck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 13

Jaruck: Uuuuu ve Slepoticích bydlela prababička a máme tam část rodiny....JJ, já měla taky krásný místa....jediný, kde kytky přežily slimáky je kousek od kukuřičnýho pole taková řada stomů a mezi nima kopřivy. Jenže před tejdnem sklidili kukuřici...a dvě největší kytky začly bejt aj přes ty kopřivy docela nápadný, pže zlatinka přerostly kopřivy a svítily fialovejma paličkama. No a dyž sem tam šla předevčírem, tak byl posekanej aj uplnej kraj pole i s nekterym plemevem a začátkem kopřiv.... a místo mejch kytek zbyly jenom ďurky v zemi, asi si jich všim ten zemědělec. No aspoň, že nepřišli na třetí, která byla dál v kopřivách. Hele a co dyby se dalo do velkýho kruhu kolem kytky, třeba do nejakýho kanálku z plastu(aby se nevsáklo do půdy) vápno nebo něco takovýho, to by jim mělo ublížit, až by do toho haply, ne?

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 17-09-2007 v 18:08 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaruck
Nový Člen

Karma uživatele Jaruck - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 14

Tak to je mi náhodička, tak až někdy pojedeš do Slepotic, tak dej vědět a zajdem na brčálníka No já sem tadytu možnost s kanálem koumal, ale zaprvé je dost těžký vyrobit utěsněnej kanál o poloměru třeba dva metry a navíc mám strach, že když přijde silnější déšť, vyplaví se to a kytky dostanou svoji LD50...
Jinak hodně zdaru Tý Třetí :-)

Cožpak ten stařičký světec ve svém lese ještě nezvěděl, že bůh je mrtev?

Old Post 17-09-2007 v 18:35 PM
Jaruck je offline   Profil uživatele Jaruck   Find more posts by Jaruck   Foto galerie člena Jaruck   Click here to Send Jaruck a Private Message   Add Jaruck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 15

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=13
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=6475

Old Post 21-04-2010 v 02:58 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 16

nejlepsi na slimaky a sneky je vapno ,kolem kytky udelat kruh 20cm od stonku, min vrstva 1cm pak mate vystarano na 6 tejdnu i kdyz prsi pak je to nutne zopakovat

Old Post 15-05-2010 v 06:55 AM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4055810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív