Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Když se zvlčí SCROG-250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

A dál..? Příspěvek č. 49




Heh...díky Con†ra_B@ND™ ..rozený speaker

..právě jsem si říkal, kdo to vlastně vyhrál...typy byly hodně blízko (jen ten můj néé ).

Blahopřeju Plantážníkovi, Karmica za vítězství letí a jestli si zasloužíš víc, tak písni PM

A dál..?
Mám teď skříň celou zrušenou, předělávám, bude to ještě našlapanější. Celý SCROG -kytky i síť budou vysouvací, aby se s tím dalo lépe pracovat, všude se dostat k propletení a stříhání...taková vychytávka...

Můžu dát nahlídnout rozdělaný projekt...možná když bude zájem, tak to tu někde rozepíšu..

Je to deska na kolečkách (vypadá to jak dětská postýlka), která je obehnaná 4-mi hliníkovými rohy 50cm dlouhými a na tom je nasazená síť. Ta je zatím nevypletená, je z hliníkových hranolů 0,6*0,6. Ty jdou posunout i níž, je to jen prostrčené a utahuje se to vše naráz (teď tam jsou dané vruty, ty půjdou pryč a přijdou tam šroubky s matkama.
Jde to vysunout a pod tím to vepředu nějak podložím (trám, nožičky), zatím to funguje dobře.

Vevnitř to celé přelepím, AGRO folii ještě mám, ale nevím, zda nekoupit tu diamantovou, máte radu?

A jak se líbí můj nový projekt "mobilní SCROG"?

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 03-11-2007 v 17:30 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Upgrade Pandory Příspěvek č. 50




Tak už mám hotový ten upgrade..

Posílám jen pár fotek pro ptředstavu, jak vypadá SCROG, kterej se dá jak posouvat nahoru a dolu, tak ven ze skříně.

Tak co?


01 - Posuvník nahoru dolu...stačí povolit




02 - Tady jsou kolečka na výsuv a část nožičky na podpěru při vysunutí











03 - A tady je to vysunuté již na nožičkách (nožičky jsou na dvě části a s možností nastavení jejich výšky)

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 07-11-2007 v 17:36 PM

Old Post 07-11-2007 v 17:30 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

ten pojezd na kolečkách je dobrý nápad
dostaneš se tak k zadním kytkám v pohodě.
K+ za nápad i za ten výkon co bych za to dal 1g/1w
super!!!!!!

Old Post 07-11-2007 v 18:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 52

Hey Ray!! zajímalo by mě, jesli je to udělaný jako samostatná konstrukce, jakoby takovej vozík a NEBo je to závislé na té spodní desce skříně(myslim půdorys). Pokud stím nemůžeš vyjet, tak to strácí smysl, jelikož se pořád nedostaneš ke kytkám z boku, kvůli dveřím skříně ( jak je ostatně vidět na foto). Ale nejspíš vyjet můžeš!! Nápad dobrý k+.....

pé.esko. koukám máš stejnou skříň, mě osobně se jeví jako skříň minulého režimu, ale na pěst luxus matroš, že!! Nemáš problém s hlučností??

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 07-11-2007 v 20:42 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 53

Jde s tím samozřžejmě vyjet (levé dveře skříně jdou ještě otetvřít), šel by tam udělat i sjezd na zem , ale doufám, že to bude potřeba vyytáhnout celé jen tak jednou nebo dvakrát, chtěl bych to obsluhovat z boku a šlo mi také o to, abych měl dobrý přístup i z vrchu..

Skříň je ze sekáče..Je to největší old school skříň..taková ta světlá hnusná (tak 80.léta ), já jsem ji akorát pěkně přetřel z venku, aby se mi hodila do bytu. Ale matroš je super.

Hlučnost...je to v pohodě. UFO je strašně tichý, když jede jen to, tak to ani nepoznáš, Ten SUNON ze zadu vrní (hučí), to je pravda, ale není to zlé, pořádně jsem zadek skříně při stavbě spevnil, tak je to dobrý a tolik to nerezonuje, přemýšlel jsem i o podložení gumou nebo kobercem, ale prostě mi to nevadí, takže jsem do toho ani nešel. Kdyby to hlučelo, tak koupím o trochu silnější UFO a vyhodím SUNON nebo ho nechám na ofuk (volně zavěšený je tichý).

Díky za zpětnou vazbu...jsem rád

Čestík a díky všem za Káčka, už mám mooooc puntíků ...

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 08-11-2007 v 16:35 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Čau Ray, celý seriál je pro mně natolik inspirativní,že se vrhám na další přestavbu. K+ Dík a pěstu zdar!

Old Post 09-11-2007 v 09:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 55

Tak to je pocta..těším se nafotky, pak dej vědět...

Práci zdar...já osobně mám vychytávky a krásné skříně hrozně rád..viz pan Matrixx

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 09-11-2007 v 16:02 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Smoke that shit Příspěvek č. 56









Čau kolegáčci...

Koukám na ten thread a jak kdyby mu něco chybělo..

Jsou to fotky na rozloučenou, jak to vypadá po fermentaci a hlavně jak to po ní chutná, že?

Konečně to začalo chutnat k něčemu, z Nebuly jsem měl strach, protože jsem měl pocit, že jsem ji seknul brzy (ale ve SCROGu nic nenaděláš). Ale vše dobře dopadlo, hulčo se stáhlo do sebe, pěkně ztmavlo a chuť se ustálila.

Plank je výborný, prostě maso...fakt ho miluju, jeho chuť nazývám "kýbl bublin" - chutná po mýdle, absolutně svěží chuť čerstvě vypraného prádla nebo tak něco, fakt úžasné...mlaskám si. Paličky menší a tvrdé (hrudkovité).

Nebula je klasika, skéro a trochu ovocná chuť, taková trochu mrkev, trochu mulťák Paličky velké, chlupaté jak blázen - ježci.

1-4 Nebula
5-8 Planky

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 19-11-2007 v 16:49 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 57

Tak co Vy na to?

Čekám názory, doporučení, výtky, protože sám vím, že se to dá dělat o dost lépe a já jsem skoro začátečník .. takže?

Cením si každého Vašeho příspěvku!

Čay Ray

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 20-11-2007 v 16:11 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atcq
Stálý Člen

Karma uživatele atcq - 93% PěstitelskáKarma uživatele atcq - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 58

zdarec chlape ....chci dělat náko podle skřín ....a zajímalo by mě kde si necháváš rozjet řízky? nebo to normálně kydneš pod 250w ptž mě se to zdá dost silný na to .....

Outdoor-Jock horror,PPP,blue mystic

Old Post 20-11-2007 v 18:06 PM
atcq je offline   Profil uživatele atcq   Find more posts by atcq   Foto galerie člena atcq   Click here to Send atcq a Private Message   Add atcq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 59

Řezy si kupuju od různých lidí z Grower.cz, když mají rozjetý kořeny a dávám je hned do skříně. Když lehnou (jsou méně zakoženěné), tak je přikklopím PET lahví a jsou OK...

Přemýšlel jsem i o kořenovém stimulátoru, ale nechce se mi za něj dávat tolik peněz, ale prý je to dost znát...kořen je přece jen to hlavní

Čest Wost

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 21-11-2007 v 18:58 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Boxík Příspěvek č. 60



Čest..

díky za zájem (a taky za pochvaly!), jsem rád za každý příspěvek i výtku, potřebuju se taky něco naučit a třeba vylepšit, přestavět Jsem skříňovej začátečník...

Ten pojezd jsem vyráběl já. * * Je to klasická dřevotřísková deska, koupil jsem ji v Baumaxu (100*250*0,6) a tam mi ji pěkně ořízli na rozměr skříně, nechal jsem si radši udělat dvě, kdyby se to moc prohýbalo. Byli ochotní, takže pohoda..stála mě 199,-Kč. Pak jsem koupil kolečka (4 po 19,-) a ty hliníkové části na posuvníky a na síť. To bylo drahý, chtěl jsem pěkný hliník a tak jsem si musel připlatit (cca 400,-). Nožičky stály cca 50,-Kč. Ale spokojenost, mám rád když si můžu takhle něco vykutit, už jsem se nudil (...........ale co příště?)

Posílám fotečky, je to můj nový tah..3xwhite rhino + 3xvdovka (vdovka je ta nažloutlá, větší, Rhino je jak jahoda)..

Co?

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 07-12-2007 v 19:11 PM

Old Post 07-12-2007 v 18:48 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W. Allen
Nový Člen

Karma uživatele W. Allen - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 61

Paráda, paráda. Jenom žasnu. Mám velký sen pěstovat, takže teď to budu podle tvého návodu kutit. Díky moc za inspiraci a za to že jsi přesný. Všude píšeš ceny, nic nezapomeneš okomentovat, nic není nejasné. Závidím ti tvoje kytky. Dostaneš karmu. Mám jenom dotaz. Když už ty kytky propleteš přes síť, tak ty listy dole zastřihuješ, nebo co s nimi děláš? Předem dík za odpověď, měj se a hulení zdar.

Old Post 24-02-2008 v 22:15 PM
W. Allen je offline   Profil uživatele W. Allen   Find more posts by W. Allen   Foto galerie člena W. Allen   Click here to Send W. Allen a Private Message   Add W. Allen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0366490 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív