Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Když se zvlčí SCROG-250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 33

velmi pekne kyticky tak si troufu rict ze to vidim tak na 285g

Old Post 12-10-2007 v 23:03 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daeris Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Daeris Grow - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 34

ja tipuju takovych 255...maš to pěkny...

Old Post 14-10-2007 v 12:50 PM
Daeris Grow je offline   Profil uživatele Daeris Grow   Find more posts by Daeris Grow   Foto galerie člena Daeris Grow     Add Daeris Grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daeris Grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nasme
Stálý Člen

Karma uživatele Nasme - 83% PěstitelskáKarma uživatele Nasme - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 35

Tak tohle je mooc dobry))

Old Post 14-10-2007 v 13:18 PM
Nasme je offline   Profil uživatele Nasme   Find more posts by Nasme   Foto galerie člena Nasme   Click here to Send Nasme a Private Message   Add Nasme to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 36







What´s up..? heh...

tak už jsem jim vypnul lampu, mají 63 dní dnes a CUT proběhne 65 den.

Chtěl jsem sklízet dřív, ale nedalo mi to, kytky pořád rostou, celkem dost, vidíte na fotkách, že NEBULA by pořád rostla (ale sklízet se má 56.-60. den), má všude naraženo a pořád jede. PLANK také, ale už je vidět, že je to vyjeté jen díky stimulátoru...

takže jsem zatlačil ... slzu

a nastala tma..

Takže nějaké typy proběhly, já myslím, že tam bude tak 212g, co Vy, ještě nějaký typ???

A líbí se kytičky???

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 18-10-2007 v 14:00 PM

Old Post 18-10-2007 v 13:35 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PlanTážNík
Stálý Člen

Karma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 37

velice pěkné šišenky, gratuluju K+
...265g

Old Post 18-10-2007 v 14:15 PM
PlanTážNík je offline   Profil uživatele PlanTážNík   Find more posts by PlanTážNík   Foto galerie člena PlanTážNík   Click here to Send PlanTážNík a Private Message   Add PlanTážNík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Palec nahoru Harvest day Příspěvek č. 38








Zdravím,

tak už jsem je zabil..byly strašně spletené, vůbec jsem je nemohl rozmotat. Jsou skutečně pěkné, palice jsou tlusté a tvrdé, vůni jsem vůbec nemohl vyvětrat

Kytky se vůbec neudrželi ve stoji, pořád se válely, větve vůbec neunesou nadílku, jsou hrozně rozprasený tou sítí.

Tak sami posuďte...

Zatím se mějte..

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 21-10-2007 v 16:05 PM

Old Post 21-10-2007 v 13:41 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 39

Zdárek tak já bych rek, ze to bude 263.5 Gééé!
Užij si to.

Old Post 21-10-2007 v 14:59 PM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondra123
Nový Člen

Karma uživatele ondra123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 40

zdravim chtěl bych se zeptat možná už to tu někde je ale asi sem to přehlíd jak máš velkou skřín?Peace jinak pěkný grow K+

Ondra

Old Post 22-10-2007 v 08:13 AM
ondra123 je offline   Profil uživatele ondra123   Find more posts by ondra123   Foto galerie člena ondra123   Click here to Send ondra123 a Private Message   Add ondra123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 41

Pěknej grow
Můj tip 224g,ale přeju ti co nejvíc....
K+ for you

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 22-10-2007 v 09:09 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

2: Ondra123 Příspěvek č. 42

...Skříň je 60*100*200, pokud chceš víc informací je zde:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29224

mějte se a díky všem za pochvaly (vážím si toho), kytky jsou pořád mokré, venku je vlhko a špatně se jim schne...

Tak zatial..Ray

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 28-10-2007 v 17:50 PM

Old Post 23-10-2007 v 17:00 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 43

Vidím to tak: 1G=1W, takže 250,01 ges

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 31-10-2007 v 13:45 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 44

175gramů...a vidím že se docela povedlo
tak to my byt

Old Post 31-10-2007 v 15:39 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

293g

Old Post 31-10-2007 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 46

220g

Old Post 31-10-2007 v 16:32 PM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Palec nahoru Končíme...zavíráme... Příspěvek č. 47






Zdravím Vás,

předem chci moc poděkovat za podporu a omluva za průtah dokončení "zvlčenýho scrogu."

Sušilo se to 8 dní ve skříni se zapnutým UFOušem, byla tam vlhkost od 65% až po nějakých 50%, kytky byly pěkně tvrdý, hlavně Plank, nezklamal vůbec, pěkně hroudovatej skanec. Nebula je spíš listnatější, ale pěkně stříbrná.

Chuť je fakt hrozně příjemná, ovocná u obou vzorků i když plank má takouvou sladší dochuť. Vůbec to nekope, je to takové lehoučké. Teď ještě nemůžu říct, stále se fermentuje v pytlíkách a otvírá a zavírá a otvírá..pravá chuť se ukáže později. (tímto chválím hnojivo BIO BIZZ-ta chuť stojí za to..)

No a konečně ten výnos .. 265g = 1,06g/W .. to je fakt nášup, vůbec jsem to nečekal, je to váženo bez pytlíků, pěkně jak má být. Ale úplně mě to rozbilo...

Nebula...53+37+49
Plank.....43+41+42

(na tácku je vždy jedna kytka), moc jsem detaily nefotil, živé jsou hezčí)


Tak se mějte a smějte ..čestík Wostík..

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 03-11-2007 v 14:18 PM

Old Post 01-11-2007 v 20:37 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Reaction!! Příspěvek č. 48

Abych pravdu řekl, hezčí palice sem pod dvěstěpádlem neviděl!! o tom množství ani nemluvě.. jelikož za vše mluví výsledný poměr 265g = 1,06g/Watt, což je fakt nášup, jak řikáš!! jsi asi hodně spokojenej, jak se nakonec ten SCROG zvlčil!! klidně bych to nechal zvlčit častěji

K+ k tobě sprintuje nadpozemskou rychlostí...



Dovoluji si vyhlásit výsledky té tipovačky, jelikož to stojí zato a nikdo to neudělal.. (na tvé přání smáznu)


WINNER - PlanTážNík 265g - naprosto přesný tip, GRATULACE

2.místo - hopin 263,5 - taktéž velice pěkný tip tipe!!

ostatní tipy nestojí za řeč...


pé.esko. hlavně aby se výherci tipovačky nehlásili o odměnu u mě!!

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 03-11-2007 v 14:52 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1150670 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív