Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2 pokus v uplne nove pestitne
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Nápad 2 pokus v uplne nove pestitne Příspěvek č. 1


Zdravim,
postaviljsem si novou skrinku.
vnitřní celkove rozměry jsou 68x68x 100 na výšku
mam ji rozdelenou na 2 části, ta vetsima 48 X68x100
zbytečně by mi šlo světli jinam než potřebuju.

svetlo: Usporka Envirolite 125W
dava málo tepla, tak mam dole pasivni přitah a aktivni odtah 7cm Pc věták.

osazení: vse ze seminek..
WAPPA (fem) od paradise seeds - 4 seminka
Juice fruit, od sensiseeds, 2 seminka, ale jedno nenaklicilo, tak je tam jedna a snad to nebude samec
a jete tam je jeden LOW RYDER, jsem zvedav co z nej bude..

půda: all-mix od biozziz
hnojky zatím žádne, nevim kdy mam zacit hnojit...

kony

Old Post 06-07-2007 v 21:16 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

14-20 dní vydrží prcci s přísunem živin,které obsahuje nová "hlína".
Potom dle návodu,nic na tom není.I tady je infa spustu.
Nejsem fanda úsporek,nicméně ať ti lezou,rostou a kvetou.
Cuss

Old Post 11-07-2007 v 21:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 3

Az na to, ze do allmixu podle navodu grow od 7.dne rustu(u rezu, kdyz jedes ze semena musis pocitat tak 2 nulte tydny, germinace neni rust). Jak rika simor vydrzi, ale neporostou jak o zavod, chce to N. kup si grow a bloom od biobizzu,chut bude ok. Treba v cimburkovi maj ted asi 20% slevu na bio, takze cena uz je docela prijemna. Byla by skoda lit tam chemku kdyz sis koupil kvalitni hlinu..

no show

Old Post 12-07-2007 v 08:19 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Těch 21 dní jsem samo myslel od klíčku.
Já to tak dělám hodně dlouho a vždy pasuje.
MEDICINEMAN /
Ty uvádíš 2 nulté týdny a pak 7 dní,tak nějak sesmoleně.V podstatě ano,protože to je těch 21 dní......
Tak nějak bych to viděl.../

Old Post 12-07-2007 v 08:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 5



nazdarek groweri.
no takhle to vypada v me skrini po uplynuti 11 dni myslim si ze to roste pekne ale jedna kiticka mi dela starosti..nejak se ji nechce ..nevim cim to.. je vyrazne menci a cela pokroucena...
nejaka rada??
zatim jeste nehnojim

kony

Old Post 15-07-2007 v 18:19 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Zdravím tě.
No myslím,že to ten mrzáček už nedá.
Taky se mi stalo nejednou..

Old Post 15-07-2007 v 19:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 7





Kytičkymi trošku povyrostly.
co se týče Wappy rostou celkem pěkně, udelaly se z nich docela husté keříčky
Jedina Juice fruit co vypadala joze to nerozchodi, zabrala a zpravile se, sice ma co dohanet ale zije.
Lowryder se pustil do květu je hodne malinky..

přidal jsem jeste 2 řizky z Early Girl co roste venku, uvidime jestli se chyti. popripade co z nich bude.

kony

Old Post 29-07-2007 v 14:21 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 8

nazdarek
nejak mi to nevychazo tady neco hodit, ale neco dodam
pro ty co sleduji...
mam to 7 dni po prepnuti na kvet, zaroven jsem vymenil zarovku.. ted tam mam 2x125W s cervenym spektrem.

Wappy se pekne zkosatili ted zaim se drzi celkem pri zemi, a uz jsem na jedne nasel pupen
Fruit juice, se zpravil a je takrka nejvyssi..

Low ryder se jde za par chvil k zemi

kony

Old Post 21-08-2007 v 19:31 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

zdar
lupni nějaké foto,ať je na co koukat.
jinak sleduju a držím palec.
jsem zvšdavej na účinek slunce 2*125 EN

Old Post 22-08-2007 v 08:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 10



zdar
tak jsem myslel ze mam tech fotek vic ale nemuzu to najit..tak jen 2

a ke vsemu jsem vcera zjistil ze jediny Fruit juice je samec


Dnes asi tak na 3 tydny odjizdim a starat se bude kamos.. jsem na to hodne zvedav jake to pak bude

kony

Old Post 22-08-2007 v 09:13 AM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Samca škoda
aby ti to nedopadlo jako tady mě loni,když jsem to svěřil "kámošovi"
no věřím,že ten tvůj nebude takový JELITTO..
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30825

Old Post 22-08-2007 v 09:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 12




Zdravim

tak jsem tady po delsi odmlce.
kamarad se staral dobre, Wappy pekne kvetou a opet se jim dari dobre, podarilo se mi je mirne prehnojit.

tady jsou fotky z 24 dne prvniho pupenu

kony

Old Post 14-09-2007 v 22:24 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13





Zdravim Grovery co to tady sleduji

přináším fota z 53 dne květu..
prestal jsem hnojit, vypada to tak že do 14 budu sklizet..uz se na těším
lehce zloutnou listy ale to bude nejspiše nedostakem hnojiv...ale už nic nedostanou

kony

Old Post 07-10-2007 v 14:17 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 14

Pěkné pěkné.... Kdy plánuješ kosu? a jak na tom byl ten lowrider? kolik toho bylo jake to bylo hulco? planuju si ho zasadit jen tak pro radost tak jsem docela zvědavy na nazory ostantních...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 07-10-2007 v 14:44 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 15





ZDRAVIM
tak pridavam osledni foto pred kosou, posledni 4 dny a sekam.
toto foto je z 60 dne kvetu.

bossfic: lo lowrider byl hodne maly, asi tak na 2 brcka, a vim ze ho priste sadit uz nebudu a foto neni, nejak na to nevyslo.

dalsi varka uz naklicila, ted to bude Mazar a Kalifornska indika.

kony

Old Post 14-10-2007 v 17:21 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Zdarec po delší době.
Myslel jsem si že to budeš mít good.
Pěkné,pěkné.
Přeji dobrej kouř....

Old Post 14-10-2007 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8059420 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív