Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » kopřiví balkón
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné kopřiví balkón Příspěvek č. 1






Kopřiví škříň je sklizena, takže je čas na balkón

nestihla jsem nafotit řezy, dostala jsem 6 řízků, nebulky a no name, asi 4 dny trvalo než zakořenily, teď posílám fota, druhý den v hlíně (směs na pelargonie,keramzit, a zbytek hlíny z předchozího pěstění) budu dosypávat hlínu, tak kdyby mi někdo třeba poradil, jakou hlínou dosypat květináče, byla bych ráda

Old Post 31-05-2007 v 08:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


mají tam kamáradku - šalvěj, mám ji venku, v malém pařeňáčku - pvc košík, a přes to přetáhlý sáček do koše, kostra z dřevěných špejlí

Old Post 31-05-2007 v 08:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


hnojky - Plagron (růst,květ,postřik) a FS

Old Post 31-05-2007 v 08:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 4

ahoj
To je nějak brzo, když ti to zakořenilo už za 4 dny. Já zkouším zakořeňovat taky něco a už to je asi 10 dní a ani jeden kořínek.
Jinak k té otázce. Já bych to dosypal asi tím, do čeho jsi to sázela. Jsem koukal, žes tam měla taky agroperlit . Možná bych tam do té směsi přidal trochu písku.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 31-05-2007 v 11:24 AM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 5

to já bych tam žádnej písek nedal, protože ten způsobí jen to, že půda bude těžká a voda bude špatně prostupovat

edit
takže po krátké konzultaci s fardou bych se rád opravil. voda bude prostupovat dobře, ale kořínky nebudou dýchat. Já bych tam vrazil pelargonie, možná trochu s perlitem nebo kokosem
a dodávám- tohle je MŮJ názor

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil jestedman 31-05-2007 v 12:28 PM

Old Post 31-05-2007 v 11:33 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 6

no tohle bych od tebe necekal
citace:
Původní příspěvek od jestedman
to já bych tam žádnej písek nedal, protože ten způsobí jen to, že půda bude těžká a voda bude špatně prostupovat


pisek, tezka puda? propoustet spatne vodu?
kdyz pridas do hliny pisek, tak hlina rychlejc vysicha a lepe proteka voda

Naposledy upravil farda 31-05-2007 v 12:24 PM

Old Post 31-05-2007 v 11:43 AM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 7

Já bych to teda rozhodně dosypal, protože to je takový optimální. Kořeny ti rostou taky ze stonku, teda jestli není až příliš zdřevnatělý.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 31-05-2007 v 12:10 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 8

fardo: ok, s tou vodou to není ono, ale zkus si dát písek do substrátu - kořeny se ti budou dusit, pokud to proleješ vodou, tak písek klesne a nebude takřka vůbec prodyšnej, kořeny potřebujou hodně dejchat, tak proto

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 31-05-2007 v 12:11 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

děkuji za rady

písek dávat nebudu, dosypu to určitě, jak trochu holky zesílí, jen jsem se chtěla optat, jeslti někdo přímo neví, čím je to dobré dosypat, co je pro ně nejlepší.

Papek: já je dostala a už byly řízlé déle, kořínky začaly u mě doma prorůstat proto tak brzo

Old Post 31-05-2007 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 10

máš pravdfu, písek je dobrý pomocník , já to taky tak míchám v tom samým poměru - to se ztratí, takže ten písek tam není skoro ani vidět
perlit přidávám taky, ale jen k těm úplně nejlepším kytkám

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 31-05-2007 v 16:12 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 11

Kopřivo máš to pěkný. Zajímalo by mě jak velký květináče si použila? Budeš ještě přesazovat do větších? Dík.

Old Post 31-05-2007 v 16:38 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Rhino: asi jo, uvidím, jestli sešmudlím nějaké kýble, uvidím, jak se jim povede.
hick, papek - jste mě trochu dostali s tím pískem, tak nevím

Old Post 01-06-2007 v 06:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 13

Kopřivo klidně tam ten písek loupni. Teda až po tom promíchání se substrátem, jak psal hick a bude to ok. Já ho taky používám a spokojenost.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 01-06-2007 v 07:27 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

čepra: a když se bavíme o písku, tak jakej ? klasický žlutý,tovačovský, nebo křemičitý, jaký ? nebo je nějaký speciál. ?
dík

Old Post 01-06-2007 v 07:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 15

Dej tam, co je po ruce
Já dával labský, protože nám tady zbyl od zedničení, ale myslim, že je to naprosot jedno. Beztak ho na dosypání těch 6 květináčů zase tolik nepadne.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 01-06-2007 v 08:16 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 16

nech to prorůst aq potom to podsaď vyndej kytku a dosyp a na to jí na to přesaď...nahoru je to celkem k hovno... podsaď....zem tam dej stejnou-kytky jsou na to zvyklý....myslím, že máš dobrou směs good luck

...

Old Post 02-06-2007 v 12:22 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-10-2010 - můj první balkónek... - 121 odpovědí
21-10-2009 - rákosův balkón 2009 - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7313490 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív