Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » zapojení sodíku son-t plus 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Dotaz zapojení sodíku son-t plus 70w Příspěvek č. 1



Na Groweru je 10584 návodů jak správně zapojit sodík .. .z toho 5672 je špatně a každé je úplně jiné.. já vím řeknete si keci, keci, keci D .. . ale..
vcera jsem zapojoval son-t plus 70w . .. presně podle schématu a mám podezdření(vím) , že výbojka je f p... dneska jsem koupil novou a nerad bych vyhodil další 2 kila ..
tento tread jsem založil proto, abych našel jediné správné a funkční zapojení . .
Nepište prosím příspěvky typu HLEDEJ nebo . . predem děkuju.. čím víc hledám, tím víc toho nacházím a tím víc jsem zmatený..
-------------------------
Najde se mezi Váma prosím nějaký odborník, který by mi to do obrázku dokázal zakreslit a pomohl tak mě nebo ostatním méně chápavím ušetřit čas, nervy a peníze ? věřím, že ano ..

- in vino veritas -

Old Post 28-08-2007 v 14:06 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 2

Hmm, jestli to zapojíš špatně, nebude to svítit.. Tím chci říci, že Ti výbojka rozhodně neodejde, pouze se nerozsvítí

Zkus to podle obr.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 28-08-2007 v 14:39 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od guerilla
Hmm, jestli to zapojíš špatně, nebude to svítit.. Tím chci říci, že Ti výbojka rozhodně neodejde, pouze se nerozsvítí

Zkus to podle obr.


ja jsem to zapojil špatně a výbojka ¨zhořela .. . během vteřiny se rozsvítila na max a pak prostě zhasla. . když s ní zatřepu, tak v ní něco rachotí, asi jako ve zpálené žárovce.

- in vino veritas -

Old Post 28-08-2007 v 15:21 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od nojono


ja jsem to zapojil špatně a výbojka ¨zhořela .. . během vteřiny se rozsvítila na max a pak prostě zhasla. . když s ní zatřepu, tak v ní něco rachotí, asi jako ve zpálené žárovce.
Hmm, to neznamená, že je zničená Každá výbojka trochu "chrastí" - díky kovu v ní.

Však to zapoj podle schématu na tom obrázku a zkus to s tou starou.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 28-08-2007 v 16:04 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 5

Zapoj to podle schématu na tlumivce, popř. startéru. Každý výrobce totiž může mít jiné zapojení (všechna schémata tady na growru jsou správná - jedno je ale např. pro Layrton, druhé pro Philips atd.)

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 28-08-2007 v 16:19 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 6

To, co je na obrázku je zapojení pro Phillips podle tlumivky Phillips, takže by to mělo jít.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 28-08-2007 v 16:59 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 7

Zhoriet moze len vtedy, ak by sme v obvode nemali zapojenu tlmivku, ktora vlastne znizuje to napätie resp. reguluje aj prud tecuci k vybojke.

400W

Old Post 28-08-2007 v 18:45 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 8


zapojil jsem to podle schematu na tlumivce a funguje to ...

- in vino veritas -

Old Post 28-08-2007 v 19:17 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od nojono
zapojil jsem to podle schematu na tlumivce a funguje to ...
A co ta "rozbitá" výbojka, je rozbitá?

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 28-08-2007 v 19:21 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od guerilla
A co ta "rozbitá" výbojka, je rozbitá?


bohužel ano ..

- in vino veritas -

Old Post 28-08-2007 v 19:31 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 11

Ja zapojil taky Sodik na novou tlumivku Philips 3 vyvodovou, byl jsem zvykli na Layrtron 2 vyvody. Pri zapnuti sleha jak blazen vic svetla nez z atomove bomby v pokoji pak to hned zhaslo a smradu jak cip podivam se a vybojka cerna jak uhlik a kdyz jsem to zapojil podle 3 vyvodove tak uz jen jiskrila :P

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 30-08-2007 v 07:24 AM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 12

Keby ti tak strelila 1000w vybojka, tak neviem neviem ci by si videl teraz na monitor

400W

Old Post 30-08-2007 v 07:50 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od grosancho
Ja zapojil taky Sodik na novou tlumivku Philips 3 vyvodovou, byl jsem zvykli na Layrtron 2 vyvody. Pri zapnuti sleha jak blazen vic svetla nez z atomove bomby v pokoji pak to hned zhaslo a smradu jak cip podivam se a vybojka cerna jak uhlik a kdyz jsem to zapojil podle 3 vyvodove tak uz jen jiskrila :P


DD presně tak D jako když zapne UV lampu. .. ještě na druhý den mě bolely oči .. sice svítila asi vteřinu ale stálo to za to.. fakt brutus

- in vino veritas -

Old Post 30-08-2007 v 11:54 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2007 - rozdil zapojeni mezi son-t a son-t plus - 1 odpovědí
04-11-2009 - Zapojení sodíku - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4739030 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív