Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Elektronicky predřadník GIB Lighting NXE Lumatek a jiné .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

lumatek Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od pan.smakovicka
Dnes som mal zapojeny predradnik Lumatek 600 W na meraci spotreby a bral 2.8A a 634W. Napojena bola vybojka GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output 600 W


díky moc . . K+ letí za pomoc . .ty aprosímtě nejaké další info ??je to ten co prodává GIB (klečka??) jak ho máš dlouho v provozu ?? žádné provozní problémy ??

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 26-11-2009 v 20:22 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 34

Tak jsem se o tom předřadníku bavil s klukama v GShopu a řekli mi, že to s těma lumenama je blbost. Prej jediný v čem je dobrej, je že žere míň energie.
Na strance Lumateku ale tvrdi, že lampa pak opravdu sviti vic. Tak nevim. Meril jste nekdo ty lumeny?

Old Post 27-01-2010 v 09:16 AM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Teahead
Tak jsem se o tom předřadníku bavil s klukama v GShopu a řekli mi, že to s těma lumenama je blbost. Prej jediný v čem je dobrej, je že žere míň energie.
Na strance Lumateku ale tvrdi, že lampa pak opravdu sviti vic. Tak nevim. Meril jste nekdo ty lumeny?


Ješte ti zapomeli říct že mín topí.

Old Post 27-01-2010 v 09:34 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 36

To vim. Proto min zere.
Ale zajimalo by me jak je to teda s tim svetlem

Old Post 27-01-2010 v 10:05 AM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 37

Teahead: Tady není jiné cesty než vzít luxmetr a změřit to. Mě ale kdysi ve škole učili, že mají vyšší svítivost (tak snad mi nelhali).

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 27-01-2010 v 10:12 AM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Teahead
To vim. Proto min zere.
Ale zajimalo by me jak je to teda s tim svetlem


Nevlastním luxmetr,ale myslím že rozdíl ve vysledku mezi klasickym přeřadníkem nepoznáš.

Old Post 27-01-2010 v 10:12 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Escadro Pablo
Stálý Člen

Karma uživatele Escadro Pablo - 83% PěstitelskáKarma uživatele Escadro Pablo - 83% PěstitelskáKarma uživatele Escadro Pablo - 83% PěstitelskáKarma uživatele Escadro Pablo - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 65535  

Lum´a´Tekk Příspěvek č. 39

Někde na zahraničních fórech (myslím na opengrow.com) jsem dávno četl testy...
Už nevím jistě, ale test prokázal, že svítí opravdu více. Mám takový dojem, že to bylo zhruba 5-ti procentní nárust, který vzniká důsledkem vyššího kmitočtu uvnitř výbojky. (20% nárust se bohužel nekonal :-(, ale to se dalo čekat )

Jako další výhody bych zde uvedl taky měkký start.
Tzn. při sepnutí časovače se tolik nezatíží síť jako s magnetickými předřadníky a není problém nahodit třeba i 4x600W lumatek zároveň na 16A jisiči, bez vyhození pojistek:-)) (info pro megalomany)
Samozřejmě měkký start taky příznivně ovlivňuje životnost výbojky. (Nedostane takovou pecku při spuštění.)

Start výbojky do plného svitu by měla být kratší než 2minuty.

Při jakémkoliv selhání výbojky se odpojí i předřadník. --bezpečnost nadevše;-) --



No a nějaké další výhody by se ještě určitě našly ...

Doporučuji tento link: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=148472

Old Post 27-01-2010 v 15:03 PM
Escadro Pablo je offline   Profil uživatele Escadro Pablo   Find more posts by Escadro Pablo   Foto galerie člena Escadro Pablo   Click here to Send Escadro Pablo a Private Message   Add Escadro Pablo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 40

ja tento predradnik pouzivam, jsem naprosto spokojen. ted mam 400w ale poohlizim se o kolik mne vyjde upgrade na 600 popripade az 750w. rozhodne doporucuju do toho jit, neni nad to mit tento vyrobek doma. Sodíkovky dokazou bejt v nespravnych rukach svine a toto docela dobre chrani jak lampu tak vas :-) nikde neni nic horky a jednu vybojku s ni jedu uz 4 sklizen a bez problemu, mam jednu z tech "hodne poruchovych" NURTUELITE HPS"" :-) :-D

jinak taky souhlasim s Macek001, protoze zadne vlivy na radio tv ci snad wifi nebo sousedovo hifi to nema

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 05-02-2010 v 14:12 PM

Old Post 03-02-2010 v 06:40 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 41

zdarec
opravdu je to fajn předřaník ,,,pokud funguje
mě odešel cca 2 měsíce po záruce.. mám 600w lumatek
tímto se ptám jestly někdo z vás má ještě tenhle předřadník v záruce, potřeboval bych ho reklamovat.
Moc se mě nechce platit pozáruční servis.
odměna jistá, to je jasny.

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 18-07-2010 v 13:32 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: lumatek Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan


díky moc . . K+ letí za pomoc . .ty aprosímtě nejaké další info ??je to ten co prodává GIB (klečka??) jak ho máš dlouho v provozu ?? žádné provozní problémy ??


No tady je spravny nazev tohodle předřadníku , snad to pomůže

GIB Lighting NXE Lumatek

...a co píše výrobce ....

PŘEDŘADNÍK HIGH-END • Mikroprocesorové řízení zaručuje optimální výkon výbojky
Co zvyšuje svítivost?
Více světla při nižším příkonu a tím vyšší výnos na stejné ploše. S vhodným reflektorem lze tento přebytek světla rozdělit na větší plochu.

Jasné výhody na první pohled
Vyšší využití světelného zdroje
Delší životnost lampy
5 let záruka
Solidní hliníkové pouzdro
Bezhlučný • Nižší spotřeba elektrické energie
Jednoduché zapojení, jednoduchá manipulace.
Rychlý start: lampa se zapne a okamžitě dosáhne optimální barvy světla
Elektronický předřadník
Osvětlení bez kolísání světla, na rozdíl od konvenčních předřadníků
Síťová zástrčka se 4,0 m kabelem jako přívodem
4,0 m kabel jako přívod od předřadníku k lampě
Maximální délka kabelu = 5 m

Cau Hlava

Old Post 22-07-2010 v 09:24 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lapaj
Stálý Člen

Karma uživatele lapaj - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 43

LUmATEK nie je jediný elektronický predradník na trhu, ja používam iný druh ale iba 250W. je zhruba o 800 kc lacnejší (jeho cena nie je licencovaná)

Old Post 23-07-2010 v 16:49 PM
lapaj je offline   Profil uživatele lapaj   Find more posts by lapaj   Foto galerie člena lapaj   Click here to Send lapaj a Private Message   Add lapaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od lapaj
LUmATEK nie je jediný elektronický predradník na trhu, ja používam iný druh ale iba 250W. je zhruba o 800 kc lacnejší (jeho cena nie je licencovaná)


...no kdyz o tom píšeš , tak nahoď jakej ?

Old Post 23-07-2010 v 17:46 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lapaj
Stálý Člen

Karma uživatele lapaj - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 45

ECOLUM EC4 250W, zvláda programovanie prevádzkových vlastností aj zníženie príkonu z 250W na svetelný výkon 250W - čerešňou na torte je indikačná dióda stavu ak je niečo v neporiadku...

Old Post 24-07-2010 v 19:18 PM
lapaj je offline   Profil uživatele lapaj   Find more posts by lapaj   Foto galerie člena lapaj   Click here to Send lapaj a Private Message   Add lapaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Předřadník Gib PRO-V-T 400 W Příspěvek č. 46

Zdravím, mám dotaz který mě v konečné fázy asi dost nasere.
Mám tento předřadník Předřadník Gib PRO-V-T 400 W a chtěl bych do něho zapojit HPS i HPI najednou... svorky by na to měl... ale nevim nevim no:/

Old Post 18-10-2010 v 17:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 47

Hmm tak to zkus a napis , co se stalo , bude to zajimavy , já bych to rozhodne nedělal ten předřadnik je delanej na jednu žarovku , je jedno jestli MH nebo HPS ale pokažde jen jeden kus , nikdy dva !!!


citace:
Původní příspěvek od Calzone

Měl bych několik otázek:
1) na jakou teplotu je nastavená tepelná pojistka?
2) je vratná?
3) jaký odlehčení tahu má výrobce namysli?
4) jaký je nastavený minimální čas kdy lze zapnout znovu výbojku? Neni to ta funkce co má ten IT typ? Pokud ano, tak to má i V-Tčko.
5) neví někdo kolik ve skutečnosti ty předřadníky žerou wattů? Nemá někdo možnost to změřit?


1) ...to jsem přesně neměril ale ruku na tom uz neudržiš a furt je to v pohode , jinak ta pojistka je normalní termostat
2)...ano
3)..to je ze ty kabely ktery jsou pripojene k tlumivce , od zasuvky nebo od lampy držej nejen ve čokoláde na tlumivce ale přes to jsou takovy plastovy packy ktery držej ten kabel ješte za bužirku .
4)..to se zapina samo zhruba do 30ti vteřin
5) http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=31126

Cau Hlava

Naposledy upravil Hlava 18-10-2010 v 23:53 PM

Old Post 18-10-2010 v 23:36 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiaMia
Nový Člen

Karma uživatele MiaMia - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 48

Pročítám si vaší diskuzi a chci se zeptat - mám gib250w předřadník a chtěl bych do něj koupit 400w výbojku pro růst(připadá mi,že mám slabý světlo 250w) Utáhne to ten předřadník?

Old Post 17-11-2010 v 11:09 AM
MiaMia je offline   Profil uživatele MiaMia   Find more posts by MiaMia   Foto galerie člena MiaMia   Click here to Send MiaMia a Private Message   Add MiaMia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9686890 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív