Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Marihuana a střevní potíže
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Dotaz Marihuana a střevní potíže Příspěvek č. 1

Čus lidi docela by mě zajímalo jestli má někdo zkušenosti s užíváním marihuany při různých střevních potížích jako jsou silný průjmy atd.

Minulý týden v pondělí jsem snědl asi špatnou tatarku a začalo peklo. První den horečky a křeče v břiše a k večeru začali průjmi a zvracení. Celou noc jsem prolítal po hodinách na záchod a druhej den to samý. Ve středu to bylo bez změny a tak jsem sáhnul po kamarádovi v papírku. Dal jsem si jedno brko a potíže začali ustávat, křeče v břiše už byly minimální a interval lítání na záchod se zmenšil na max 2x denně. Akorát nevim jestli mě výléčilo to hulení nebo jestli to bylo přirozený každopádně jsem se mohl konečně normálně zapojit do dění a nesedět na záchodě

Old Post 15-08-2007 v 12:55 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 2

Heled mne normalne joint pomaha uklidnovat zaludek a nejsem sam

Old Post 15-08-2007 v 13:28 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

To jo, žaludek mi to uklidní vždycky ale jestli to má dobrej vliv i na střeva?

Old Post 15-08-2007 v 13:52 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 4

proc ne? kdyz to tlumi spasmy hladkych svalu, tak to bude zpomalovat i pohyby strev.

Old Post 15-08-2007 v 14:01 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Myslíš že by to mělo po inhalaci tak rychlej účinek? 5 minut po brku už mi bylo relativně dobře (né že by jindy nebylo) ale docela by mě zajímalo jestli by pomohly nějaký pokrmy s konopí

Old Post 15-08-2007 v 14:37 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 6

hele, mozna i jo. kdyz sem mela zanety mocovych cest, tak se spasmolyticky ucinek taky projevil behem minut. a princip pusobeni na hladke svaly je stejny, at jsou v mocaku nebo ve strevech.
ale ty tvoje problemy taky mohly odeznit samovolne a s hulenim se nahodou casove shodlo. takovy ty strevni trable vetsinou maji rychly nastup a pomerne i rychly konec.
a s tim jidlem..... na akutni potize, podle me teda, je lepsi ta inhalace, v jidle to ma pomalejsi nastup a spatne se odhaduje davka.

Old Post 15-08-2007 v 14:45 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

OT?! Příspěvek č. 7

nevím zdaleka jak to působí na průjmy a střevní chřipku, ale když potřebuju....ehm.....kakat a dám si brko, odezní to samo

!

Po pár letech zpět.

Old Post 15-08-2007 v 14:54 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

no úplně vyléčenej jsem byl až tak za 5 dní od prvních problémů a konopí jsem aplikoval třetí den dopoledne, vystaráno ještě nebylo ale rozdíl byl docela nečekanej. S tou dávkou v jídle máš recht, jednou jsem to přehnal s mlíkem a nebylo mi nejlíp

Old Post 15-08-2007 v 14:58 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 9

Raz sme s kamaratami si urobili narychlo bongo ze odpalime dobry skunk. Pri prvom sluku nam prehorel alobal a vsetko nam spadlo do vody (akasi pomarancova limonada). Tak som to dal vysusit a potom som to zahulil. OK, po pol hodine som myslel ze mi prdel vybuchne, proste nater, ale aspon som mal riadnu haluz.

400W

Old Post 15-08-2007 v 15:22 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10

to jo asi záleží hodně na kvalitě a kvalitě zpracování. jak už to jednou suchý přejde vodou nebo jinou kapalinou (teda nezkoušel jsem vodku) tak už to na zhulení není vono

Old Post 15-08-2007 v 15:39 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bertak
Nový Člen

Karma uživatele Bertak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 11

Hmm, ja som mal nedavno brusnu chripku. Prve dva dni som na hulenie ani nepomyslel, bolo mi dost zle , ale potom som si zahulil a problemy sa zmiernili, docasne urcite, o tom nepochybujem, hned sa mi znacne ulavilo. Mozno mi hulenie pomohlo odstranit tazkosti aj natrvalo, o den to uz bolo prec, ale to si takisto ako ty netrufam povedat, lebo som nefajcil hned od zaciatku, co to na mna prislo. Kazdopadne ak budem mat nabuduce nejake zazivacie tazkosti, hned si skusim zapalit, myslim, ze na tom urcite nieco je! Ak to neodstranuje taketo problemy priamo, tak to urcite aspon zmiernuje priznaky.

Old Post 15-08-2007 v 19:25 PM
Bertak je offline   Profil uživatele Bertak   Find more posts by Bertak   Foto galerie člena Bertak   Click here to Send Bertak a Private Message   Add Bertak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

ten samej problém jsem právě měl že jsem si nezahulil ten první den ale až ten třetí. Jestli by to mělo takovej účinek i v tom ranným stadiu fakt nevim

Old Post 15-08-2007 v 20:40 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 13

Ty kravoo, po jednom alkoholickom flame som mal vcera rozbity zaludok, tak som hulil, a musim povedat pomaha to, zaludok hned po zahuleni prestava boliet a lepsie travi. Teraz som fit a vdaka MJ zijem! Inak by som musel ist na ten vyplach ci ako sa to vola, co vam strcia tu hadicu skrz hrdlo do zaludka.

Bertak
Ooo ano, to mas pravdu, vobec ma to nenapadlo spomenut, ale takto riesim ranne opice aj ja.

Pánové, tenhle thread je o střevních, nikoli žaludečních obtížích . Jedule

400W

Naposledy upravil 26-08-2007 v 07:34 AM

Old Post 25-08-2007 v 06:51 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fry
Stálý Člen

Karma uživatele fry - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 14

mne to pomaha

Prosím, buď trochu konkrétnější - pomáhá Ti to na žaludek či na střeva? Pomáhá Ti co - hulení nebo jídlo? Tohle všechno je tu probíraný a zahlásit jen "pomáhá mi to" je poněkud nedostačující. A prosím, budeš-li nějaký text doplňovat, nedělej nový příspěvek, ale použij edit/delete tohohle příspěvku . Jedule

Naposledy upravil 26-08-2007 v 07:33 AM

Old Post 26-08-2007 v 00:19 AM
fry je offline   Profil uživatele fry   Find more posts by fry   Foto galerie člena fry   Click here to Send fry a Private Message   Add fry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaasimar
Nový Člen

Karma uživatele aaasimar - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 15

Určo to pomáhá, nevím teď přesně která látka (jestli THC nebo CBD) působí jako spasmolytikum (uvolňuje křeče a stahy hladkých svalů - žlučník..) takže jednoznačně yesss:-)

Larrs

Old Post 02-09-2007 v 15:54 PM
aaasimar je offline   Profil uživatele aaasimar   Find more posts by aaasimar   Foto galerie člena aaasimar   Click here to Send aaasimar a Private Message   Add aaasimar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: OT?! Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
nevím zdaleka jak to působí na průjmy a střevní chřipku, ale když potřebuju....ehm.....kakat a dám si brko, odezní to samo


jóó, tak na mě to zase působí přesně okamžitě...dam brčko a jdu...jednou se mi na vyhlídce stalo, že jsem odpálil bong a ono to bylo rychlejší než blesk...jsem to musel pustit v přírodě, páč jsem si nebyl jistej jestli to stihnu na benzínu

Old Post 04-09-2007 v 12:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2009 - Marihuana vnitrne - 4 odpovědí
11-01-2010 - marihuana a vlasy - 22 odpovědí
15-07-2004 - Marihuana A Kosti? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1773970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív