Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Marihuana a střevní potíže
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 17

Ty jo mě se chce po každý odpálený vodnici, kolikrát se to dá vydržet, ale někdy je to peklo tak toho někdy zneužívám, když se mi chce, ale nejde to

Old Post 04-09-2007 v 15:50 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucifer
Stálý Člen

Karma uživatele Lucifer - 35% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 18

Ohledně toho jestli to napravuje žaludek....tak musím podotknout,že určitě ano....
Například po chlastačce...takový ty rána kdy se probudíte a je vám neskutečně zle(určitě to znáte ) tak pro mě je prvořadý dát si brko..potom se žaludek okamžitě srovná a člověk pak už může i něco zakousnout....
a že já mývám kocoviny opravdu zlý
Podle mě je travka všelék

Old Post 11-09-2007 v 13:00 PM
Lucifer je offline   Profil uživatele Lucifer   Find more posts by Lucifer   Foto galerie člena Lucifer   Click here to Send Lucifer a Private Message   Add Lucifer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 19

To máš recht! já si ted při jakých koliv žaludečních nebo střevní potížích hned zahulim a výsledky jsou překvapující. Konopí můžu jenom doporučit

Old Post 11-09-2007 v 15:06 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lysina
Stálý Člen

Karma uživatele lysina - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 20

ja bych rek ze moc dobrej vliv na streva to nema..z vlastnich zkusenosti kdyz mam sračku a do toho si dam jeste brko tak se pak z hajzlu nemuzu votrhnout..

Old Post 17-01-2008 v 20:31 PM
lysina je offline   Profil uživatele lysina   Find more posts by lysina   Foto galerie člena lysina   Click here to Send lysina a Private Message   Add lysina to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lysina! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od lysina
ja bych rek ze moc dobrej vliv na streva to nema..z vlastnich zkusenosti kdyz mam sračku a do toho si dam jeste brko tak se pak z hajzlu nemuzu votrhnout..




mě to rozhodně pomáhá při žaludečních křečích, bolestech a tak. střeva IMHO - MJ zlepšuje trávení a tak to taky se střevama bude něco dělat...

Old Post 21-01-2008 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soso-sk
Nový Člen

Karma uživatele soso-sk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 22

Mne osobne to pomaha pri ulceroznej kolitide /chronickemu zapalu hrubeho creva/

Old Post 06-05-2008 v 10:11 AM
soso-sk je offline   Profil uživatele soso-sk   Find more posts by soso-sk   Foto galerie člena soso-sk   Click here to Send soso-sk a Private Message   Add soso-sk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 23

Nic mě nedá dohromady žaludek druhej den po akci jako prásk z dobrýho hulení. Jednak mám potom chuť na jídlo a taky utiší nevolnost.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 06-05-2008 v 17:21 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeds
Nový Člen

Karma uživatele weeds - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 24

jednou jsem chytil pěknou běhavku z podezřelýho džusu, držel jsem hrdinně dva dny, ale pak jsem si naordinoval jednoho čmouďáka denně. nevolnost přešla a sprinty na záchod se taky zmírnily, plný účinek vydrží 7-9 hod. navíc často trpím na divoký žaludeční šťávy, ale stačí pár tahů z trávy a žáha je v normálu...

Old Post 10-06-2008 v 19:33 PM
weeds je offline   Profil uživatele weeds   Find more posts by weeds   Foto galerie člena weeds   Click here to Send weeds a Private Message   Add weeds to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 25

No hošani já mám chronickou střevní nemoc a mužu říct, že hulení mi naprosto prokazatelně pomáhá

Old Post 10-06-2008 v 20:51 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 26

Zdravím
Už nějaký ten den/týden možná i měsíc mám problémy se zažíváním, typu zánět střev,a vrchního trávícího traktu,žaludku a tenkého střeva, mývám poslední dobou krev ve stolici, a občas zažívám hodně nepřijemné pocity, kdo měl někdy zánět močáku tak zhruba takové...

A hulení jako takové mi pocitově pomáhá, dokáže mi uvolnit podvidomě bolestí stažené svalíky v oblasti spodní dutiny břišní

Ale z fyzického hlediska bych byl trochu skeptičtější, kouř jako takový oddělává symbiotické bakterie ve střevech a zhoršuje metabolickou funkci...

Takže pro mě je jednoduchá volba, protože se o svůj stav už docela bojím a nechal jsem to dojet takhle daleko a to : Jíst tedˇ maximum živé stravy (plodiny) nekouřit ! dostatečně pít...

Občas podpálit jointa a chill ( naštěstí má hulení protizánětlivé účinky a to i v oblasti střev )

Jinak není to nic o průjmu, i když potažmo ano, ale jsou to také střevní potíže.

Old Post 05-08-2013 v 21:29 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 27

Ahoj. A co takhle to dostat primo do traviciho traktu, kdyz tam mas ty problemy? Pochutiny typu mleko, kolacky apod. nebo treba i pegasovy/fenixovy kapky a spolknout. A kdyz uz to do tela dostavat pres plice, tak nekourit, ale vdechovat vypary z vaporizeru.

Old Post 08-08-2013 v 08:07 AM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 28

Určitě jsem o tom už přemýšlel a něco na tento způsob podniknu, z out spodků a listů budu vařit, a na zimu bych si rád pořídil vyporizér. Nějaký z těch lepších za 5000 cca, ale zatím nemám peníze a nemám ani z čeho vařit.

Na pegasovy kapky jsem koukal už delší dobu a hodně mě fascinují svojí koncentrací,čistotou a sílou. Snad se tedy dostanu i k tomuto úkonu

DÍKY ZA REAKCI

Old Post 08-08-2013 v 08:17 AM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2009 - Marihuana vnitrne - 4 odpovědí
11-01-2010 - marihuana a vlasy - 22 odpovědí
15-07-2004 - Marihuana A Kosti? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0285790 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív