Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.pokus v jine skrini
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Organika 1.pokus v jine skrini Příspěvek č. 1











cauky tak tafy je to co ted roste jsou to teda tak tyden stare fotky ale postupne sem dodam nove.zacatek byl krutej ale postupne jsem se z toho vyhrabal ale samozrejme mam porad co vylepsovat,,kdo ne?,,je to skrin 73/80/167,250w sodikovka a dva vetraky.velky kamen urazu byla vlhkost a porad se pracuje na reseni jelikoz neni dostatek fin. jelikoz jsem drive pestil pod 400 tak se mi ta dvepadina moc nezda ale snad to bude stacit,co myslite????je to muj treti pokus indoor tak snad se podari....

Old Post 30-08-2007 v 21:08 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 2

čus, teda osobně bych řekl, že 250w by mělo stačit

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 31-08-2007 v 15:14 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 3

nazdarek to je dobre diky....brzy buduo dalsi fotky.

Old Post 01-09-2007 v 12:52 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 4










cauky tak tady jsou dalsi fotky uz po ostrihani rizecku pro kamose.rizkoval jsem poprve tak doufam ze se mu vsechny chytnou to bych byl rad....porad mam malou vlhkost max 45%kdyz svitim a 75%kdyz je tma. to je zrejme malo ze????na zvlhcovac vzduchu bohuzel ted nemam,takze to budu tunit az po tyhle sklizni..

Old Post 02-09-2007 v 15:03 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

jsou to dva ruzny modely to hustsi je rizek a mela by to byt udajne blouberry a druha kyti je ze seminka a to jsem vytahl nekde z palicky tak uvidim co ta udela.pouzil jsem pytlikovou metodu tak vim ze je to samice z toho jsou prevazne delany ty rizky

Old Post 02-09-2007 v 15:12 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

alespon dve v original kvalite

Old Post 02-09-2007 v 15:16 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7



nekde se mi mto seklo

Old Post 02-09-2007 v 15:18 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 8

v original kvalite nejdou takze sorry

Old Post 02-09-2007 v 15:23 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 9

máš to moc hezké...řízečky rostou akorát jsem kokos a jako vždy jsem něco posral...ty díry v RW kostičkách(těch malých)nebyly skrze takže nevim zda prorostou mam je tam týden a zatím jsou krááááásně zelené

Old Post 02-09-2007 v 16:06 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burton II
Stálý Člen

Karma uživatele Burton II - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 10

co myslíte prorostou????

Old Post 02-09-2007 v 16:07 PM
Burton II je offline   Profil uživatele Burton II   Find more posts by Burton II   Foto galerie člena Burton II   Click here to Send Burton II a Private Message   Add Burton II to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 11

nazdarek uz je nevytahuj ale mozna zkus udelat male dirky zespod

Old Post 03-09-2007 v 16:31 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 12

zdravim mam maly problemek ta vetsi kyti je ze seminka a delal jsem z ni rizky.a ted k tomu problemu.zniceho nic mse mi na ni zacali delat palicky a to porad jedu18/6 a hnojim plagronem-start up.poradte prosim co s tim jestli ji mam nasadit druhe hnojivo a rizek nechat porad rust jsem z toho volaky zmateny

Old Post 11-09-2007 v 16:50 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 13

Poradne si prekontroluj spinacky, nebo si ho nechal nejakou dobu po tme a nakvet

Old Post 11-09-2007 v 19:42 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 14

nebo třeba to má nějaký gen. informace z low ridera... už jsem o tom kdesi četl že hybridní forma se dokáže hybridní formou z pylu přenést na jinnou odrůdu. nebo jak tvrdí kolega špatně spínané světlo... nebo stres třeba otevírání skříně a různé jinné faktory... ale přikláněl bych se k tomu stresu...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 11-09-2007 v 20:25 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 15

cauky dekuju za rady spinac jsem prekontroloval a je ready ale mozna to bude ten stres,nemuzu si pomoct a chodim se na ne divat.jeste by me zajimalo jestli znovu navaze na prvni fazy nhebo ji mam nasadit alga-bloom a jestli ona pojede kvet i kdyz je to 18/6?????????

Old Post 12-09-2007 v 18:22 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
císa
Stálý Člen

Karma uživatele císa - 71% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 16

jo a potme jsem ho nenechal mam to doma tak to hlidam a ten druhy je porad ready

Old Post 12-09-2007 v 18:40 PM
císa je offline   Profil uživatele císa   Find more posts by císa   Foto galerie člena císa   Click here to Send císa a Private Message   Add císa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-05-2008 - Pátý Pokus v New Pěstírně - 206 odpovědí
31-03-2005 - VRSR ve skrini - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7118210 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív