Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » MMM 2002 - Letná 4.5.02
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Obecné Novinky v organizaci Příspěvek č. 33

http://legalizace.cz/index.php?clanekid=182#top

JIRKA

Old Post 03-05-2002 v 12:35 PM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Aktuálně Příspěvek č. 34

Akce se daří... je tu kolem 4000 lidí !

Deu

Old Post 04-05-2002 v 16:11 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

jo akci se dari, odesel jsem sice o neco driv, ale lidi tam je aspon milionpocasi pralo, hudba hrala, policie dohlizela a ty hnusny skinheady sem tam nevidel, proste mooc pekne

Old Post 04-05-2002 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Upozornění Příspěvek č. 36

ty krávo, koukám na fotky.... tak se to tenhle rok povedlo, oproti minulýmu fakt úspěch (ale to i tak).

tohle si vláda do rámečku nedá!

tohle jim nedarujem!

to je malá revoluce... konečně jsme vidět!!!!

HURÁ!!!

ps> jenom je mi trochu líto, že jsem se neúčastnil... škoda, možná někdy příště (za rok?)

[Edited by koles on 04-05-2002 at 11:02 PM]

Old Post 04-05-2002 v 21:57 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Palec nahoru [letná] Příspěvek č. 37

jojo též jsem se zucastnil MMM a i pres nektere ty nastrahy magistratu se jim to pekne vyvedlo. pocasi bylo naprosto super a lidi vic nez dost. Skinu jsem potkal jen par fmetru a pag uz nigde...

foosball

Old Post 05-05-2002 v 21:28 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Pohodička [fotomazlogzx] Příspěvek č. 38


taxem projizdel fotecky a hle tady sem

foosball

Old Post 05-05-2002 v 22:53 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarinov
Stálý Člen

Karma uživatele Jarinov - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jarinov - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 39

to JXD- ta petice tam byt mela. Zadne medialni fiasko, clenove byli klidni, tak .....!

Jsem rad, ze jsem se zucastnil, ikdyz to melo spousty chyb, stalo to za to.

hulení u nás nemá vybudovanou tradici, ale už se na tom pracuje

Old Post 07-05-2002 v 15:37 PM
Jarinov je offline   Profil uživatele Jarinov   Find more posts by Jarinov   Foto galerie člena Jarinov   Click here to Send Jarinov a Private Message   Add Jarinov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bucky
Nový Člen

Karma uživatele Bucky - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 3 

už aby to bylo Příspěvek č. 40

LEGALIZACE fakt jsem se tam chystal mám to kousek od baráku ale den před tim jsem byl úplně na šlupky a probudil jsem se asi kolem 15h a neměl jsem na nic náladu no tak až za rok uvidíme se tam a doufám že se tak neskrosim kámoš je totož Kvetoslav a 4 měl svátek amyslim si že jsme to měli oslavit pořádně až na tý akci za rok to bude lepší

Old Post 10-05-2002 v 10:37 AM
Bucky je offline   Profil uživatele Bucky   Find more posts by Bucky   Foto galerie člena Bucky   Click here to Send Bucky a Private Message   Add Bucky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teta Bushka
Čestný Člen


Registrován: May 2002
Příspěvků: 34 

Palec dolů Cenzura fotek Britskych listu z MMM Příspěvek č. 41

Pamatujete se na takoveho okravatovaneho fotografa z Britskych listu, ktery na MMM delal fotky? Tak prave jsem se dozvedela, ze tam sice udelal 200 fotek (z toho 50 tajnych fizlu), ale Jan Culik, sefredaktor BL vaha s jejich zverejnenim na serveru (kvuli osobnim neshodam s redaktory)!

Bylo by treba, aby Culik dostal co nejvic mailu s zadosti o zverejneni fotogalerie MMM od ucastniku. Muzete zareagovat a rozhlasit to dal?

Culikuv mail je:

jcu2@cableol.co.uk

Napiste neco v tom smyslu, ze jste byli na MMM, videli tam jejich fotografa a kde jsou tedy ty fotky?

Moc diky,

Kde vzal člověk v sobě tu aroganci zakazovat rostlinám růst?

Old Post 13-05-2002 v 16:12 PM
Teta Bushka je offline   Profil uživatele Teta Bushka   Find more posts by Teta Bushka   Foto galerie člena Teta Bushka   Click here to Send Teta Bushka a Private Message   Add Teta Bushka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Teta Bushka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjegel
Stálý Člen

Karma uživatele kjegel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 42

Koukal jsem na Blisty a jsou tam fotky (37) z MMM, ale vubec nechapu co maj dokumentovat. Vetsina fotek je otitulkovana "podivna postava/y" . Ani sam autor fotek asi nevi koho nafotil. A uvadet spekulace, ze jde o policajty, kteri si vytvari kartoteku osob na MMM mi prijde prehnana.
Zajimalo by me, kde si vzala informace o nafoceni 50 tajnych fizlu.
A proc tolik trvas na zverejneni fotografii ?

Old Post 16-05-2002 v 11:54 AM
kjegel je offline   Profil uživatele kjegel   Find more posts by kjegel   Foto galerie člena kjegel   Click here to Send kjegel a Private Message   Add kjegel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Tajný Příspěvek č. 43

No, faktem je, že policie na MMM2002 byla, a udělala si foto a video dokumentaci všech důležitných projevů a akcí (kdybych to byl věděl, byl bych se před natáčením upravil ). Lze říci, že jsme pro ně svým způsobem extrémisté, takže bylo zcela v náplni jejich práce pořídit dokumentaci činů odpovědných a jinak zde veřejně činných osob... Nesouhlasím moc s uveřejňováním jejich obličejů, jsou to přeci jenom lidé, co mají rodiny, atd, a dělají velmi záslužnou práci např. při odhalování hosp. kriminality...
Problémem by bylo, kdyby někdo pořízené materiály chtěl zneužít k pronásledování a prověřování některých osob, známe co se dělo za totality ! To by byla absolutní špína a bezdůvodná agrese, na kterou by ti, jež ji vyvolali, nakonec těžce doplatili - pevně věřím, že jsme národem, který si po 40 letech podobného pronásledování nenechá nic takového líbit.
Věřím, že na odpovědných místech sedí dostatečně osvícení lidé, kteří pochopí, že rozhodně nejsme žádní extrémisté, a tudíž nás mohou "nechat plavat" - myslím, že na akci to bylo vidět naprosto bez diskuze.
Co si z celého mého příspěvku vzít ? Myslím, že je velmi načase, aby odpovědní politici oddělili konopí od skutečně problémových drog, stanovili jasné zákony, aby se neustále nedostávalo mimo zákon statisíce lidí, a nevidím zde nejmenší problém. Stát a policie ušetří peníze a čas a bude se moci zabývat skutečnými problémy, které skutečně ohrožují dobré lidi...

Deu

Old Post 16-05-2002 v 13:50 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teta Bushka
Čestný Člen


Registrován: May 2002
Příspěvků: 34 

2 kjegel Příspěvek č. 44

Nevim, kam jsi se to dival, ale v Britskych listech dosud zadne fotky z MMM nejsou. Je tam jedna jiz starsi fotogalerie (jedna z mnohych), ktera se jmenuje "Podivne postavy", co zachycuje lidi, kteri:

"Jsou ke spatření na každé demonstraci radikálů. Přestože se tváří nezúčastněně a velmi, velmi nenápadně, jaksi se jim nedaří splynout s davem. Čímpak asi to bude?"

Informace o existenci fotografii mam od samotneho fotografa, ktery mi je sdelil, kdyz jsem se ho tazala, proc fotky nebylo nikde videt.

A pokud nechapes, proc trvam na zverejneni fotek z MMM, tak jsi toho v zivote asi celkove moc nepochopil!

Nevim, kdo jsi, ale uprimne receno se mi Tvuj prispevek vyse vubec nelibil - jednak mlzis, ci az lzes (fotky, ktere zminujes tam proste nejsou!) a Tve otazky by se dobre hodily prave k tem panum oznacovanym jako "Podivne postavy". Cetla jsem Tve reakce na novelu §188a a musim Te upozornit, ze podle Tebe "hystericke reakce" na tento zakon jsou dusledkem hrozeb mluvci Ministerstva spravedlnosti CR pronesenych v Udalostech na CT1, kde se skutecne mluvilo o soudnim stihani umelcu, kteri zpivaji o trave a o tom, ze dotycne ministerstvo bude posuzovat jejich "vhodnost" ci "nevhodnost" pro mladez. Mozna by sis mel nejdrive overit fakta, nez se k necemu vyjadris...

Mas-li o vyrocich mluvci MS nejake pochyby, precti si transkript televizniho rozhovoru s ni, archivni zaznam zminenych Udalosti jiz bohuzel neni na severu CT1 k dispozici.

Transkript:

http://www.bushka.narodni.cz/ganjaweb/zakon.html#ct1



Kde vzal člověk v sobě tu aroganci zakazovat rostlinám růst?

Old Post 16-05-2002 v 14:58 PM
Teta Bushka je offline   Profil uživatele Teta Bushka   Find more posts by Teta Bushka   Foto galerie člena Teta Bushka   Click here to Send Teta Bushka a Private Message   Add Teta Bushka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Teta Bushka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 45

to Teta Bushka:

Promiňte, moc si vážím Vaší práce, ale proč kjegela hned tak stíráte? Má odlišný názor, to je vše. Má na něj právo a má právo ho projevit, tak proč hned mluvit o lžích?

Ale stejně máte ode mne karmu za Vaší práci.

Old Post 17-05-2002 v 12:27 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teta Bushka
Čestný Člen


Registrován: May 2002
Příspěvků: 34 

2 kjegel Příspěvek č. 46

Sorry, ze jsem Te tak napadla - ta fotogalerie na serveru BL sice je, ale stale neni verejne pristupna, nevede totiz na ni odkaz ze seznamu fotogalerii na hlavni strance, coz pro sirsi verejnost je stejne jako by tam vubec nebyla.

Mozna jsem Ti mela vysvetlit proc si myslim, ze je dulezite, aby se podobne materialy zverejnovaly. Jde totiz o to, ze nas stat vynaklada velke prostredky z dani (ktere platim i ja a pokud ne Ty, tak Tvoji rodice) na spehovani obcanu, kteri nepachaji nic protispolecenskeho misto toho, aby se zameril na skutecne nebezpecne lidi (treba drogovou mafii obchodujici s tvrdymi drogami). Proto je treba o takovych vecech mluvit a upozornovat na ne, protoze bez kontroly verejnosti se z represivnich slozek statu mohou stat nastroje k upevneni moci tech, kteri ji v danem okamziku maji. Nemysli si, ze ze mne mluvi nejaka paranoia - zazila jsem obdobi totality a vim tedy, ze takove veci se stavaji v realnem svete.

Svoboda informaci je zakladem demokraticke spolecnosti. Proto jsou jakekoliv pokusy ji omezit velmi nebezpecne a verejnost by na ne mela reagovat, nebo se ji jednoho dne stane, ze jiz reagovat proste nebude smet. K samotne podstate noveho §188a - je to dalsi klacek do ruky statu, kterym muze trestat nepohodlne obcany. Neni sice novy, ale je o dost vetsi a pusobi velmi zastrasujicim dojmem jiz tim, ze jmenovite uvadi media, ktera se jeho nasledkem budou jeste vic bat zverejnovat objektivni informace o drogach. Za obet mu nedavno padla napriklad pripravovana Sauna na TV Prima o lecebnych ucincich marihuany.

Zakony jsou jedna vec, ale jejich interpretace vec druha. I pres oficialni nezavislost soudu u nas je znamo, ze ministerstvo spravedlnosti na ne ma velky vliv. Proto je nutne vzit prohlaseni mluvci tohoto ministerstva vazne a snazit se o zruseni paragrafu, ktery je mozne interpretovat podobnym zpusobem. Jinak se totiz stane povestnym Damoklovym mecem, ktery bude viset nad hlavami vsech, kdo si dovoli verejne prezentovat svuj kladny vztah k drogam, vcetne marihuany. A jelikoz i uzivani drog ma sve stinne i dobre stranky, omezi se tak pristup verejnosti k objektivnim informacim, coz muze mit velmi neblahe dusledky. Jednim z nich je treba cenzura informaci o lecebnych ucincich marihuany, kterou povazuji za primo zlocinnou. Proto schvaleni novely §188a mam za utok na svobodu slova a jsem pro jeji co nejrychlejsi zruseni.

Je velmi nebezpecne si rikat, ze ono to nejak dopadne a ze to zase neni tak horky, protoze s jidlem roste chut a kdyz verejnost na takove veci nezareaguje, tak brzy prijdou dalsi podobna omezeni - viz nedavne doporuceni Rady pro rozhlasove a televizni vysilani zavest u nas regulaci internetu.

Samozrejme, ze Ti neupiram pravo na Tvuj vlastni nazor, ale mozna by ses mel zamyslet nad sirsimi souvislostmi teto novely a jejiho dopadu na celkovou miru svobody ve spolecnosti a nebrat ji na tak lehkou vahu.

Demokracie je velmi krehka vec a u nas je zatim ve stadiu dopivani. Neexistuje zde zatim nejaka rozvinutejsi obcanska spolecnost (jako v zapadni Evrope) a politicke strany nemaji duveru obcanu, takze vzniklo jakesi vakuum, ktere se projevuje tou povestnou "blbou naladou", ktera neni nicim jinym nez vyrazem pocitu bezmocnosti vetsiny obcanu tvari v tvar neustale rostouci aroganci a zvuli nasich politiku. Proto je tak dulezite venovat velkou pozornost kazdemu pokusu o omezeni zakladnich svobod a snazit se proti tomu neco delat. Veci bohuzel nedopadaji dobre, pokud obcane na politiku rezignuji a rikaji si, ze to nejak dopadne - ono to pak dopada vetsinou velmi spatne pro ne.

Kde vzal člověk v sobě tu aroganci zakazovat rostlinám růst?

Old Post 17-05-2002 v 14:36 PM
Teta Bushka je offline   Profil uživatele Teta Bushka   Find more posts by Teta Bushka   Foto galerie člena Teta Bushka   Click here to Send Teta Bushka a Private Message   Add Teta Bushka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Teta Bushka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teta Bushka
Čestný Člen


Registrován: May 2002
Příspěvků: 34 

Re: 2 Teta Bushka Příspěvek č. 47

Takze k tem Tvym dukazum me perfidnosti:

1. Fotogalerie na BL - v BL byva zvykem, ze nove fotogalerie z akci maji odkazy v prislusne sekci hned pod kalendarem (nahore vpravo). O teto fotogalerii z MMM tam nic neni a nefiguruje ani v celkovem prehledu fotogalerii - takze naprosto nestandardni postup zverejneni, ktery ji proste "ukryl".

2. Sauna - o tom, ze ji pravnici Primy doporucili nevysilat vim od samotne dramaturgyne, ktera ji pripravovala, Lucky Sehnalove, takze primo od pramene. Kdyz pisu, ze "padla za obet" minila jsem samozrejme stavajicimu §188a, ktery hrozi "pouhymi" 1-3 lety vezeni a nezminuje specificky media. Ve svem predchozim prispevku jsem mluvila o paragrafu 188a jako o klacku, ktery neni novy, ale silnejsi - dotycni pravnici toto vysilani zakazali jiz na zaklade stareho (stavajiciho) zneni, takze si zkus predstavit, jak to bude v mediich vypadat poté co novela vstoupi v platnost 1. cervence (a nikoliv cervna, jak uvadis Ty). On je spatny cely ten paragraf 188a (stary nebo novy), protoze dava prilis velky prostor interpretaci toho, co vlastne je ci neni sireni toxikomanie. Kdyz se pripravovala tzv. Severova novela, ktera tento paragraf zavedla do naseho trestniho zakona, tak US nezavisli experti varovali Dr. Zabranu (naseho nejvyznacnejsiho odbornika na drogy), ze podle jejich pravniho rozboru hrozi jeho zneuziti i proti napr. lekarum, kteri poskytuji informace o drogach ve strediscich jako je treba Drop-in a ze obecne ohrozuje svobodu slova. BTW - TV Prima neni zase tak velke medium a zrejme nemela chut do nejakeho soudniho sporu okolo drogove problematiky. Stalo by ji to hodne penez a negativni popularity mezi jejimi posluchaci a hlavne zadavateli reklam, takze se tomu radeji vyhnula. Uvedom si, ze vetsine medii vubec nejde o nejakou spravedlnost ci lepsi budoucnost, ale jen o sledovanost cili o prachy za reklamy a do nejakeho boje proti uradum se pusti pouze tehdy, kdyz jim to neco vynese.

3. O lecivych ucincich marihuany bylo vypracovano mnoho vedeckych studii, ktere je potvrdily. Proto take je v mnoha statech USA a v Kanade uzakonene leceni marihuanou a casto i jejiho pestovani pro lecebne ucely. V soucasne dobe britska firma GW Pharmaceutics vyviji celou radu novych leku zalozenych na pusobeni THC predevsim pro nemocne roztrousenou sklerozou. Informace najdes treba na serveru http://www.legalizace.cz - je tam cela rada clanku od ruznych autoru na toto tema. V USA je jiz nejmene 10 let k dostani na predpis lek Marinol, ktery obsahuje THC.

Pokud Te zajima, proc tak vehementne obhajuji dostupnost marihuany pro leceni, tak vez, ze ja sama si ji jiz nekolik let uspesne lecim astma, takze jiz nemusim na ne brat zadne klasicke leky (casto velmi nebezpecne jako kortikoidy) a pritom jsem jiz dva roky nemela jediny astmaticky zachvat, pri kterem bych musela volat pohotovost. To k mym motivum - jsem proste jedna z tech Tvych "ubohych potrebnych nemocnych".

Velice mne rozesmalo to Tve

"...hulení jointů jen tak pro "prdel", kterýžto druhý jev se pak, nakonec zcela správně, označuje jako toxikomanie."

Lidstvo jiz odnepameti uzivalo urcite latky menici vedomi. Dukazem toho je treba existence receptoru THC v lidskem mozku, jez dokazuje spojeni cloveka a marihuany, ktere jiz musi trvat radove desitky tisic let (tedy dobu potrebnou na vytvoreni podobneho aparatu). Domnivam se, ze na uzivani techto latek neni nic spatneho, ze naopak mohou cloveku pomoci nahlednout na problemy z jineho uhlu pohledu nez v normalnim stavu a lepe poznat sve nitro. Myslim, ze zadny stat nema lidem pravo zakazovat menit sve vedomi, pokud si to preji! Stejne tak si myslim, ze uzivani marihuany pro jeji relaxacni ucinky je pri dnesnim zpusobu zivota se spoustou stresu pro cloveka spise blahodarne nez skodlive a urcite lepsi nez vyhledavani podobneho ucinku v alkoholu, coz je vsak zcela bezne. Rozhodne bych to nenazyvala toxikomanii. Toxikomanie je totiz o zneuzivani drog nikoliv o jejich uzivani! Pokud nekdo marihuanu zneuziva takovym zpusobem, ze je permanentne mimo a neni schopny ve spolecnosti fungovat, tak se stavi na stejnou uroven jako asocialni ozrala, ktery na spolecnosti jen parazituje.

Marihuana je droga a je na kazdem, aby se s ni naucil zachazet, pokud ji chce uzivat. Uplne totez plati pro alkohol, ktery je vsak daleko nebezpecnejsi vzhledem ke sve navykovosti a vlivu na organismus. S alkoholem ma nase spolecnost jiz vice nez tisiciletou zkusenost, tak se to uz do urcite miry naucila - s marihuanou se to prave uci, alespon velka cast tech mladsich.

Kde vzal člověk v sobě tu aroganci zakazovat rostlinám růst?

Old Post 17-05-2002 v 16:44 PM
Teta Bushka je offline   Profil uživatele Teta Bushka   Find more posts by Teta Bushka   Foto galerie člena Teta Bushka   Click here to Send Teta Bushka a Private Message   Add Teta Bushka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Teta Bushka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmenet
Stálý Člen

Karma uživatele Kmenet - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kmenet - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 48

To Homolka :
Nechápu ???? O co ti jde !!!! Myslím, že lidé by snad mohli kritizovat, až by dělali a dokázali to, co třeba právě paní Bushka Bryndová. Jinak si trochu mimo mísu !!!!

To Teta Bushka :
K+ za všechnu vaši dobrou a nanejvýš potřebnou činnost.

Km_here

Old Post 18-05-2002 v 11:08 AM
Kmenet je offline   Profil uživatele Kmenet   Find more posts by Kmenet   Foto galerie člena Kmenet   Click here to Send Kmenet a Private Message   Add Kmenet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8171040 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív