Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Matkarna * * Pestujeme svitime drtime pak HULIME * *
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
wms
Stálý Člen

Karma uživatele wms - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 55  

Obecné Matkarna * * Pestujeme svitime drtime pak HULIME * * Příspěvek č. 1

TAGZE zakladam tento Thread abych se s vami podelil o muj zamer vypestovat ty nejkrasnejsi matky EVER.

Jiz mam s indorkem nejake skusenosti, ale co se tyce matek je tento pokus muj prvni, pricemz me napada podstatna vec-v pripade ze by jste se docetli o necem co delam zle, nebo bych mohl delat lepe napiste mi to prosim. Procetl jsem toho strasne spousty, takze verim ze pripraven jsem. Nu a ted jiz blize k matickam......

co se tyce skryne, tak na te se pracuje..........rozmery budou prispusobeny tak aby bylo dosti mista pro rust matek a dosti mista pro zarizeni skrine

Svitit budu dvemi zarivkami 18W 60cm dlouhymi - PHILLIPS 956

Po stenach i nad kvetinacky od maminek bude bila folie z G shopu

Hnojka> na www.klecka.cz jsem objednal Plagron Alga Grow tag doufam ze se bude maminkam libit

Pestebni substrat si namicham z perlitu, substratu a mozna nejake to kokosove vlakno, jeste uvidim.



Toliko pro zacatek, aktualizace bude pravidelna vcetne fotek jen jak dojde balik s vecickama a vse zapojim hned priposlu fotecky.

Old Post 14-07-2007 v 08:29 AM
wms je offline   Profil uživatele wms   Find more posts by wms   Foto galerie člena wms   Click here to Send wms a Private Message   Add wms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 2

Zdar! Sice jsem priznivec zarivek, ale teda rezy z pod 2*18W bych nechtel. To je tak na zakoreneni, ale matky pod tim budou slabounky. Jestli to s nima myslis vazne, tak je hod aspon pod 200W nurturelite nebo lepe 250W MH. Jo a nez do agro substratu bych je dal radsi jenom do kokosu, ale urcite to minimalne mixni..

edit: a sorac, ze uvadim takovyhle wataze v micropestu, ted mi to doslo. Tak minimalne 150W MH

no show

Old Post 14-07-2007 v 14:41 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahamila
Stálý Člen

Karma uživatele lahamila - 93% PěstitelskáKarma uživatele lahamila - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 3

hmm, no já měl matky pod 2x20W 60cm cool white a nebyl problém, byly to dvě WW, košaté a celkem silné,Pravda víc jak 2 matky + klony tam asi nevecpe, ale pokud wms začíná, tak proč ne?

Tady by mělo být asi nějaké moudro...
...ale není

VIDEO TUTORIALY: Kompletní INDOOR videoprůvodci - bio, hydro, stavba a bezpečnost pěstování

Old Post 14-07-2007 v 15:18 PM
lahamila je offline   Profil uživatele lahamila   Find more posts by lahamila   Foto galerie člena lahamila   Click here to Send lahamila a Private Message   Add lahamila to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 4

hm taky mam matku pro srandu pod 2*18, ale nedovedu si predstavit, ze bych si z ni neco soupnul do skrine. I kdyz rezy z ni vypadaj v pohode, tak nemaj zdaleka takovou silu jako neco co si sedi pod kilowatikem v bublaku. Zkratka vim, ze bych si tim prichystal problemy a pripravil se o spoustu vynosu. Sorry, ale kvalitni rezyvo neom*das..

no show

Old Post 14-07-2007 v 15:49 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wms
Stálý Člen

Karma uživatele wms - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 5

Mno takze dekuji za komentar.

MEDICEMAN>no ty 18W zarivky jsem zvolil po sahodlouhem procitani tohoto fora a podle me je to na matkarnu to nejrozumnejsi osvetleni. Nevim na jakem vedomostnil LVL jsi ale urcite vis ze zarivky maji kazda jine spektrum i kdyz maji stejnou wataz ja mam Philips TL-D/865 ktera je co se tyce spektra pro rust matecnich kvetin nej. Jinak ohledne zrani jsem si plne vedom ze mi pod 36W zarivkou nevykvete zhola nic extra , proto to take delat nebudu. Chci mit doma matkarnicku, protoze se mi libi jak kytka roste a bavi me se o ne starat, i kdyz ji nenecham dozrat budu z ni mit radost, no a nakonec az prijde jeji cas, soupnu ji pod sodik prenu na kvet a jedu.

lahamila>s pestovanim jiz skusenosti mam , ale mas pravdu co se tyce matkaren s tim teprv zacinam.

Old Post 16-07-2007 v 09:51 AM
wms je offline   Profil uživatele wms   Find more posts by wms   Foto galerie člena wms   Click here to Send wms a Private Message   Add wms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 6

aha, ja myslel, ze chces delat matkarnu. ty si chces neco predpestovat, to je rozdil(i kdyz to pak treba rozrezes). drzet pod timhle svetlem regulerni matky je przneni genetiky a velky fuserstvi. Zeptej se nekoho z ferovejch matkaru co ti na to rekne. Na predpest v pohode myslim, i kdyz bych asi pouzil jiny zarivky. Zkus treba porovnat spektrometrii Filipsu a takovy Special Blue 2 od Narvy, ktera je IMHO v kombinaci s Oceanic Colorem ultimatni zarivko-rustovy reseni. Ale to jen tak, Philips vyrabi taky slusny svetla a verim ze ti pod nim budou delat radost. GL..

no show

Old Post 17-07-2007 v 19:16 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wms
Stálý Člen

Karma uživatele wms - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 7

to MEDI.:Kamo tak ted jsi mi nasadil brouka, ty zarivky sem si vybral proto ze jsem cetl snad vse co je napsano na groweru o matkarnach a vsichni doporucuji prave tyto philips, no tak ted musim nad tim svetlem zase dumat. Jinak vcera prisly folie z G-Shopu s hnojkou. Zitra prihodim alespon zatim foto meho balkondoorku, at je na co koukat.

Old Post 18-07-2007 v 09:26 AM
wms je offline   Profil uživatele wms   Find more posts by wms   Foto galerie člena wms   Click here to Send wms a Private Message   Add wms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honzix
Nový Člen

Karma uživatele Honzix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 8

Čau, taky se vložím do diskuze, protože se také rozhoduji jaké koupit zářivky pro matky a na zakořeňování řízků, ty budou ovšem jinde než matky. Přemýšlel sem o Phillips TL-D 965 36W nebo 18W, ale je vhodnější TL-D 965 Graphica, nebo TL-D 965 De-Luxe? a také by mě zajímalo jestli když je vhodná pro matky, tak jesli je vhodná i pro zakořeňování řízků. Omlouvám se jestli se ptám na blbost.

Old Post 21-07-2007 v 14:51 PM
Honzix je offline   Profil uživatele Honzix   Find more posts by Honzix   Foto galerie člena Honzix   Click here to Send Honzix a Private Message   Add Honzix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wms
Stálý Člen

Karma uživatele wms - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 9








tak tady alespon zatim nez se matkarna rozbehne fotecky meho balkonku foceno K310i necekejte kvalitu, udelam lepsi , ale ted alespon neco.


Na obrazcich jsou fotky meho baklondorku a sest seminek cekajicich na svuj letosni rust.

Old Post 27-07-2007 v 15:14 PM
wms je offline   Profil uživatele wms   Find more posts by wms   Foto galerie člena wms   Click here to Send wms a Private Message   Add wms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wms
Stálý Člen

Karma uživatele wms - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 10

Mno takze je mi lito, ale matkaren bude tedkonc chvilku stagnovat. Udelalm z ni mensi Grow pokus, ale o tom uz dalsi thread. Jestli se k matkarne vratim? Odpoved zni urcite ano, ted ovsem prvni ceka dalsi projekt na dokonceni a pote se to rozjede.

Old Post 08-08-2007 v 08:27 AM
wms je offline   Profil uživatele wms   Find more posts by wms   Foto galerie člena wms   Click here to Send wms a Private Message   Add wms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0583690 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív