Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Presadzanie rastlin v 3 mesiaci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Presadzanie rastlin v 3 mesiaci Příspěvek č. 1

Dnes som priesiel na pole a niekto mi uz Corknul 2 samice. Som s toho na sracky a najlepsie bude zachranit to co tam ostalo a dat na ine miesto skor nez mi corknu aj tie ostatne. Ale mam strach s toho ze Rastliny su stare 3 mesiace a vysoke skoro 160cm. Bojim sa toho ci im nepreseknem korene a nezastavi sa ich rast. Poradte ako mam ist nato. Dik moc

/EDIT
Este podotykam ze rastliny uz su skoro v kvetovej faze.

400W

Naposledy upravil wasco123 24-07-2007 v 11:59 AM

Old Post 24-07-2007 v 11:53 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

zdravicko nedavno (cca 1 mesic)se mi stala podoban vec ale nerikej mi ze je tam chces nechat!!!muzes skusit napriklad hodne je object a pouzij pytel na odpadky v tom to prenes asi se ti na par dni zastavi rust ale je lepsi mit na kytce o 10 g min nez mit hov.o preju ti hodne stesti a smrt corkam zdarek

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 24-07-2007 v 12:10 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bench_NM
Stálý Člen

Karma uživatele Bench_NM - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 3

mne asi mesiac dozadu... niekto vytrhal 4 zelinky... svine jedny... chlape... zachran to.. kym sa dá... aj ked to skape... tak... aspon SNAHA bola.... drzim palce kamo... bola by to skoda..keby si to tam nechal...

PSYCHADELIC»ŢRANCE

Old Post 24-07-2007 v 12:21 PM
Bench_NM je offline   Profil uživatele Bench_NM   Find more posts by Bench_NM   Foto galerie člena Bench_NM   Click here to Send Bench_NM a Private Message   Add Bench_NM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 4

No pár threadů o přesazování už tady je takže jsi zbytečně zakládal nový.
Přesadit se to samozřejmě dá a to i v mnohem pozdější fázi kvetení, já o tom vím své dělal jsem to několikrát. Vyrejpni kořenový bal a je to OK

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17764
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17727

tímto to tady zavírám.
Jo a smázni ten thread (kdyby se ti to nepovedlo OUT moderuje Dude a Taker tak je o to popros)

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 24-07-2007 v 14:40 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 5

no imho tomu neuskodis kdyz je podepres

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 24-07-2007 v 14:40 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 6

Ubehlo 24h od presadenia a rastliny, no totalne maju zvednute listy az mi je s toho do placu

400W

Old Post 25-07-2007 v 17:38 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

Měl sem pár kytek v koutu naší zahrady a někdy byl tak drzej a jednu ze tří kytek zlomil, mohly bejt podobně rostlý jako ty tvoje a tak sem neváhal a přesadil je, rejčem sem to vzal tak 1metr v průměru a tak půl metru do země, ve třech sme to hodily na kolečko s co nejvíce hlíny a po přesazení si toho kytka ani nevšimla že je jinde, měl si vzít co nejvíc zeminy s kořenama, vyhnul by ses tomu šoku.

Old Post 25-07-2007 v 18:05 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 8

wasco123:
Ahoj. Polial si ju dostatočne? Nepotrhali sa jej korene pri presádzaní?

Marihuana je dar.

Old Post 25-07-2007 v 21:10 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 9

hnojky bych nepřidával vůbec. je potřeba to řádně zalejvat. ...a zbavil bych ji těch velkejch povadlejch listů.

letos mi jedna sazenice prorostla sadbáčkem a vylítla metr vysoko. jenomže jsem ji při přesazu musel ten kořen skoro celej utnout, takže to byl jenom takovej pokus, jestli to rozdejchá. no- po třech dnech už byla fakt hodně povadlá, takže jsem ji zakrátil všechny větve a zbavil všech větších listů, takže zbyly jenom mlaďoučké výhonky. mno a do tejdne se chytla a teď už si dávno chrochtá

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 26-07-2007 v 11:28 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 10

Vyzera ze jedna rastlina sa chyta pekne a druha chcipa. Ale aspon jednu som zachranil pred dalsim corkom.

400W

Old Post 27-07-2007 v 18:40 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0738150 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív