Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Bubble cloner!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 17

ciao hosi, mel jsem dalsi prace jinde ale vratim se ktomuto tematu dnes. slibuju
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 25-07-2007 v 06:53 AM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letnak
Stálý Člen

Karma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 18

taky sem to hned zbastlil a po třech dnech ničevó, jo a mam tam stimulax II coz je tekutej stimulax . až se něco objeví napíšu

Old Post 25-07-2007 v 10:44 AM
letnak je offline   Profil uživatele letnak   Find more posts by letnak   Foto galerie člena letnak   Click here to Send letnak a Private Message   Add letnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 19

Tak tohle se dela s podlozkou na mys. Rozstriha se a pouzije jako podpora rezum.
http://i210.photobucket.com/albums/bb24/pindulinka2/IMGP9774.jpg
potom zastrihnout takto
http://i210.photobucket.com/albums/bb24/pindulinka2/IMGP9775.jpg
a mas toto
http://i210.photobucket.com/albums/bb24/pindulinka2/IMGP9784.jpg
neslo to moc dobre vyfotit ale potom rez umistime takhle
http://i210.photobucket.com/albums/bb24/pindulinka2/IMGP9788.jpg
http://i210.photobucket.com/albums/bb24/pindulinka2/IMGP9787.jpg
a naplnime klovovac vodou a lehkou (!) zivinu jako treba vermesfluid a lzicku kokosoveho stavy z orechu (coz pridam zitra az ho koupim) vlozit stonek aby byl tak centimetr pod vodu, a je to.
dnes vecer je chladno tak jsem pridal akvarijni topitko.
pokud nekdo ma problem s touto metodou tak spis zkontrolujte ostatni vlivy na prostredi, teplota, svetlo (moc nebo malo) ph, atd. neexistuje lepsi prostredi pro rizky ale v nejhorsim pripade se muze pridat i kelimek na kvetinu pokud ztraci vlahu prilis rychle. nesmi vyschnout. dej tomu sanci protoze pamatuj, pokud nejsou mrtvi tak zijou
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Naposledy upravil Pindulinka 25-07-2007 v 23:30 PM

Old Post 25-07-2007 v 22:21 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letnak
Stálý Člen

Karma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 20

tak 4 dny a ničevó, a místo podložky pod myš sem použil mirelon, ale sou zatim vsecky krasne zeleny a žijou lol, tož uvidíme...

Old Post 26-07-2007 v 07:56 AM
letnak je offline   Profil uživatele letnak   Find more posts by letnak   Foto galerie člena letnak   Click here to Send letnak a Private Message   Add letnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letnak
Stálý Člen

Karma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 21



tak 5 dní a ničevó, dokonce se mi zdá že to hnije odspod bo některý obalil takovej hnusnej sliz, ňáký foto přidávám ale ...

Old Post 27-07-2007 v 18:39 PM
letnak je offline   Profil uživatele letnak   Find more posts by letnak   Foto galerie člena letnak   Click here to Send letnak a Private Message   Add letnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 22

No mne to nedela problemy, hlavne na ten sliz nemakej je hnusny jen tobe ale pro klid duse muzes tam striknout 3% peroxid vodiku (jako na rany).
Tady je muj colombian gold po 5 dnech.. ale ta kytka je vskutku neuveritelna, nezjicitelny a nesmrtelny, zakoreni i do toxickeho odpadu.
http://i210.photobucket.com/albums/bb24/pindulinka2/IMGP98471.jpg
http://i210.photobucket.com/albums/bb24/pindulinka2/IMGP9848.jpg
fakt nadhera, jel jsem pryc na vikend a takto vypadaly klony pri navratu
http://i210.photobucket.com/albums/bb24/pindulinka2/IMGP9852.jpg
Rockwoolovky pochcipany a v perlove vane nic.
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 30-07-2007 v 14:53 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 23

Hold někdo to umí s RW, jiný zase s bubble clonerem

U mne po 8 dnech začínají některé klony vytvářet zárodky kořínků - to, co ty máš za 5 dní. Věřím, že to zakořeňuje rychleji jak v RW a možná to je i lehčí než s RW, ale na to si každý musí vytvořit vlastní know-how. Ostatně - jako u zakořeňování v RW - záleží na tom, jak se to seřízne a jaký klon je (dřevnatý, měkký, z jaké části rostliny...). U mých jsem vypozoroval, že kořínky se tvoří na stonku daleko od řezu, což je zajímavé.

Je to o naříznutí.

Zítra dodám fotky.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 30-07-2007 v 17:08 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 24

neco podobneho jsem zkousel - plastova miska na potraviny a na dne prilepena vzduchovaci hadicka ze 'vzduchove opony', nebo jak to akvaristi nazyvaji. Proste pryzova hadicka s dirkama. kdyz se do toho pusti vzduch, bubla to jako vzduchovaci kamen. Napln obycejna voda, mozna s pridavkem stimulaxu.
Chytlo se mi v tom 100% (tj. 2 z 2 ) rizku.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 30-07-2007 v 18:25 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 25

mam dotaz : taky si dělám bubble cloner a nevim jestli mam tu nádobu s víčkem utěsnit , aby ten vzduchovací motorek dělal jakože v ty nádobě tlak ?? nebo je to jedno a stačí kdyz bublá voda ??

díky za odp.

Naposledy upravil Libang 07-08-2007 v 15:11 PM

Old Post 07-08-2007 v 13:43 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letnak
Stálý Člen

Karma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 26

šlo to celý do pr.ele, koupil sem normalni velkej propagator, rockwool, clone-x, rhizotonic a jedem! ) a už to pouští vlásky jako obvykle - prostě zůstanu u letama osvědčenejch metod... pokus byl neúspěšný a esli se k tomu budu vracet tak až budu mít čas, teď su zavalenej objednávkama a sem rád, že to jede po staru, jen škoda těch 38mi nádhernejch kusanů. pax

Old Post 07-08-2007 v 16:52 PM
letnak je offline   Profil uživatele letnak   Find more posts by letnak   Foto galerie člena letnak   Click here to Send letnak a Private Message   Add letnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 27

to moc nerad slysim ze to nevyslo ale dej tomu jeste nekdy sanci. Promin ze jsem byl pryc ale sklizel jsem prvni outdoor lol a nejak jsem se zapomnel v tom.
p.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 08-08-2007 v 15:26 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letnak
Stálý Člen

Karma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 28

jak řikám až bude čas tak to zkusím znova, ale teď dávám přednost nečemu co znám a umím a jedu už pár let a HLAVNĚ to funguje tak jak potřebuju ... pax

Old Post 08-08-2007 v 18:37 PM
letnak je offline   Profil uživatele letnak   Find more posts by letnak   Foto galerie člena letnak   Click here to Send letnak a Private Message   Add letnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 29




tak tady je vysledek... mam tendenci dat rizky a zapomenout na ne.. jako tentokrat znovu, koukej se na to koste. Modely, jack herrer x great white shark a colombian gold .
stonky ano maji se namocit... neni dulezity o kolik vic nez 1 cm ale dejme tomu ze 1 cm je minimum.
P

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 15-08-2007 v 06:28 AM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 30

vypada to dobře akorat nebylo by fakt lepsi nechat stonky tesně nad vodou... kytku to prinutí rychleji se dostat do vody pomocí kořínků, a vlkosti bude mít dostatek když bude v takovým uzavřeným prostoru...

Old Post 23-08-2007 v 14:35 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 31

Ano ale t je potom aeroponii, a na to jsou lepsi systemy. Tohle funguje na 100% stonky nad vodou 70%, zkousel jsem to.
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 26-08-2007 v 07:21 AM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 32

Jaký se vám nejlépe osvědčil kořenový stimulátor?

Old Post 27-08-2007 v 06:16 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-02-2018 - Bubbler - 43 odpovědí
06-06-2005 - Bubbler - 10 odpovědí
25-01-2005 - Bubbler Za Oknem?! - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5259270 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív