Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » KopŘivÍ SkŘÍŇ Ii.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

KopŘivÍ SkŘÍŇ II. Příspěvek č. 1




zdravím,

těším se druhým pokusem, ve skříni:

4 ks nebulek, 12 menších rostlinek, které jsem dostala bohužel nejsou popsané, takže je tam jedna stinky pinky, asi pár řezíků papaya, a čtyři G13..takže se uvidí časem, pak tam jsou dva kusy šalvějek, jedna půjde jako dárek pryč (ta menší ) a pak pařníček, který opatrovávám známému, protože mu se nikdy nepodařilo je zakořenit

hnojky od plagronu. Postřik Phyt Amin, cca 5ml na l. a Start Up zálivka 1ml/1l.

posílám zatím 3 fotečky, bohužel z mobilu ale já se polepším.

Mějte se krásně k.

Naposledy upravil 05-07-2007 v 06:17 AM

Old Post 04-07-2007 v 21:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2






Zdravím,
připojuji fotečky, kyťule jsou přes týden přeplé na kwětu, ty čtyři nebulky mi trochu přerostly, tak nevím, jestli to nebudu muset překutit na 4kilo....

Old Post 21-07-2007 v 17:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3





připojuji 4 fotečky nebulek.
Jinak mě trochu zlobí svilušky sviňušky, kytky byly už 3x postříkané posřikem OMITE 30W, a všude jsou dané ty největší lepové desky STOP SET Propher. Dneska jsem uklidila i celou skříň, vystříkala OMITEM, tak snad to pomůže.

Old Post 21-07-2007 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


a taky mám nové stínítko , mějte se krásně a ať se daří. K

Old Post 21-07-2007 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5






Zdravím, posílám pár foteček, asi 14tý den na květu.

Old Post 28-07-2007 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 6

cavec koprivo. zatim to vypada celkem fajn, kiti sou zdravy a zjevne jim nic nechybi. toho A-winga sis delala sama nebo je to origo??? a jak si mluvila o tom 4kilu tak estli ho mas doma tak bych ho tam uz davno narval. verim ze moc pomuze(a klidne bych tam nechal i tu dvestepadinu jestli to uchladis. jo a stema svinema, pomaha to omite??? kamo rikal ze mu moc nepomohlo estli to nestiha zabijet, tak je nejlepsi to postrikat SUMITHION SUPER - docela brutalni chemka ale v tejhle dobe, proc ne... tak za sedum petek a nejmin tejden po postrikani co se do kiti zakousne tak hnedkom spadne, likviduje to dotykem = takze ani vajicka nema tu nejmensi sanci...
jinak preju co nejvetsi uspechy. at se dari holka..
.:Peace And Flowers:.

Old Post 29-07-2007 v 20:10 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

kripix:
díky
stínítko jsem dostala ale myslím, že je vyrobeno známým v nějaké fabrice.4 kilo neřeším, jak píšeš, nemám vychytané chlazení a CT rozbil můj bývalý ale možná do dalšího gr. bych to celé pořešila jinak
sviluně docela odolávají, Omite, i když jsem to namýchala silnější nic moc, ale do takové chemky nejdu jako je SS, docela mi pomáhají lep. desky.
Tak snad to kyťule zvládnout. Měj se, k.

Old Post 30-07-2007 v 06:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 8

hi!!! hee ja si myslim ze ti ty desky stejne vsechno nechytej pac bys musel mit celou epivou kitu a SS se vebec neboj(vlastni zkusenost, i na quetu a v poho) striknes dvakrat silnej koncentrat a je ponich, po vsech. zkusto a uvidis..... a neboj se chemie
at se dari
PeAcE...
EDIT: a staryho bych skasnul za tu tubu a este za to ze je bejvalej..

Old Post 30-07-2007 v 13:05 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9









zdarec, po dlouhé době jsem se dostala k netu, posílám pár fotek (foceno mobilem).
Měla jsem problémy se sviluškama a listovou plísní, ale kytky to přežily a asi příští týden jdou pod kosu. No snad to příště bude lepší, budu muset pořešit spoustu věcí. Mějte se k.

Old Post 25-08-2007 v 18:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10






ještě pár fotek nebulky ...

Old Post 25-08-2007 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11




Zdravím,
tak jsem sklidila, nebulky mám ještě v květináčích, ale cubydub se střihnou, ty malé řezíky co jsem dostala se docela chytly a něco málo z nich bude a za ty né moc hezké fotky posílám alespoň jednu svou pro oživení mějte se, moje skříňka je teď zneužívána jedním growerem , ať se daří k.

Naposledy upravil 28-11-2007 v 08:47 AM

Old Post 02-09-2007 v 10:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 12

hmm pekna fotka , ehm myslel sem fotky :]

Old Post 02-09-2007 v 10:35 AM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 13

zdravím ,jj souhlasím s tím co napsal hick ,ale i tak K letí pěkný


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 02-09-2007 v 13:43 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

Zdravím, moc pěkné fota Jinak ať se daří, jen tak dále

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 02-09-2007 v 14:50 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krabishak
Stálý Člen

Karma uživatele krabishak - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 15

pekny pekny.... jinak kolik z toho bylo G ted budu mit sklizu tak to chci porovnat mam to dost podobne ...

Old Post 04-09-2007 v 17:19 PM
krabishak je offline   Profil uživatele krabishak   Find more posts by krabishak   Foto galerie člena krabishak   Click here to Send krabishak a Private Message   Add krabishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

hmm krásná fotka

Old Post 04-09-2007 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8427030 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív