Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » out úprava dne a noci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování

je to dobrý nápad???
This poll is closed.
Ano.. 8 61.54%
Ne... 2 15.38%
po pár upravách by to mohlo fungovat 3 23.08%
Total: 13 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
MiMi
Stálý Člen

Karma uživatele MiMi - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 28  

Dotaz out úprava dne a noci Příspěvek č. 1



Nedávno jsem si na jednom ze starších témat četl jak na květ v kdy je dlouho světlo... Jelikož mám dvě kytičky zasazené už od konce ůnora a mám je na balkoně tak jsou už veliké a hezky lezou všemi směry i paličky ale málo a tak mě napadlo jim skusit upravit den 12/12 venku....

Tak sem sestrojil primitivní rám okolo kterého jsem natáhl černou folii o dvou vrstvách. Taklže neproniká světlo... a zakriljsem to jakým si víkem z kartonu zatíženým ze vnitř litrovou flaškou..

Zajímal by mě váš názor na tento nápad. Případně postřehy a skušemosti s tímto nápadem...

Omlouvám se za kvalitu fotek je to foceno z mobilu jinej foťák nebil doma...

1.foto: před zakritím
2.foto: po zakrytí

P.S.: jestli už to tady je tak se omlouvám ale nikde jsem to nenašel mno a pokuď jsem toto téma blbě umístil tak se také omlouvám

Naposledy upravil MiMi 25-06-2007 v 22:15 PM

Old Post 25-06-2007 v 22:10 PM
MiMi je offline   Profil uživatele MiMi   Find more posts by MiMi   Foto galerie člena MiMi   Click here to Send MiMi a Private Message   Add MiMi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 2

Ahoj! Nápad je to dobrej, ale asi ti hodně dlouho nakvítala a podle těch jednocípejch listů to vypadá že tam nebudeš mít klasický palice, ale spíš drobky a chmíří... Jestli máš nějakou normálně v růstu tak raději zatmívej tu - víc se to vyplatí. Jestli ne, tak zkoušej a testuj pro příště.
Měj se!

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 25-06-2007 v 22:24 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabuloid
Stálý Člen

Karma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% PěstitelskáKarma uživatele nabuloid - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 3

určitě to bude fungovat, neboj se toho, taky to dělám obdobně a chci letos sklidit dvakrát díky zakrývání, po dvou týdnech bys měl vidět rozdíl

Old Post 26-06-2007 v 08:58 AM
nabuloid je offline   Profil uživatele nabuloid   Find more posts by nabuloid   Foto galerie člena nabuloid   Click here to Send nabuloid a Private Message   Add nabuloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 4

4 Svahadji: čau, prosímtě, mohl bys mi to trošičku vysvětlit s těmi jednocípími listy a palicemi - já to mám totiž taky a tohle je pro mě novinka, že tam nebudou klasické paličky; díky moc za odpověď

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 26-06-2007 v 14:05 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piccas
Stálý Člen

Karma uživatele piccas - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5

no je to sice hezký ale nechápu proč to zatmíváš čím víc slunka tím líp a ještě ke všemu na balkoně ??????

piccas

Old Post 30-07-2007 v 11:57 AM
piccas je offline   Profil uživatele piccas   Find more posts by piccas   Foto galerie člena piccas   Click here to Send piccas a Private Message   Add piccas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od piccas
no je to sice hezký ale nechápu proč to zatmíváš čím víc slunka tím líp a ještě ke všemu na balkoně ??????


jde mu o to, že už mu to přerůstá balkon a sám chce ovlivnit periodu - aby to začalo kvést dříve a to pomoci zatemňování...(12/12).....

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 30-07-2007 v 12:01 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0623040 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív