Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 97

Pseudoaktualne... ...

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 11-12-2007 v 20:12 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordFitgerald
Stálý Člen

Karma uživatele LordFitgerald - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 98

No nevím jestli je to tak hláškózní rozhovor, ale v tý chvíli pecka
A: Tak co je, jdem to smotnout?
B: Moment, musím se jít vysrat.
A: Ser na sraní, radši si ucpi plíce, než zas školní potrubí!

OR:
Rozeznáváme několik druhů hulení... to jsou... hulení, satanská čudka, skéro a... už jsem řek satanskou čudku?

A když tu byly ty sms: Hej kde ses ja uz jsem na miste tak napis kde jsi a co tam delas tak dlouho!

Yo man! Jah praise U!

Old Post 12-12-2007 v 12:04 PM
LordFitgerald je offline   Profil uživatele LordFitgerald   Find more posts by LordFitgerald   Foto galerie člena LordFitgerald   Click here to Send LordFitgerald a Private Message   Add LordFitgerald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 99

kámoš: ty vole já bych si dal brko......tejden jsem nehulil!!!
já: dyk si hulil včera s náma ne?
kámoš: ajo.....no tak jsem od včerejška nehulil,proto mám chut na brko
já: hele ty to nehul,hulili jsme ještě ráno,nepamatuješ?
kámoš: nojo vlastně ráno.........už to máš uválený?
já: zrovna hulíme vole
kámoš: tak mi taky dejte prda ne?
já: držíš to brko v ruce
kámoš: v který?
já: v tvojí
kámoš: už jsem si myslel že si nepohulim........dík že jste mi to řekli
já: to je hezký,dost kecání.........pošli to dál....

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 12-12-2007 v 14:40 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FK2
Nový Člen

Karma uživatele FK2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 100

Jednou jsme se vsadili s kámošem, ze když bude minutu tancovat a zpívat: "Ty si hajzl nejvetší!!" na jeden pár sedící v parku tak mu dám modrou MONTANA fixu no a ten vůl do toho šel... Celkem nášup pozorovat ten pár jak nechápou, každopádně, já sem se nasmál...

Old Post 13-12-2007 v 21:59 PM
FK2 je offline   Profil uživatele FK2   Find more posts by FK2   Foto galerie člena FK2   Click here to Send FK2 a Private Message   Add FK2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 101

Jedeme busem,ééh,autobusem,éééh výtahem teda!
dneska ve škole ...

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 19-12-2007 v 21:44 PM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
east
Vato Loco

Karma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 102

pred chvili mi psal na IM kemo o vcerejsku:

XXXX (15:16:49 22/12/2007)
kdyz prisli, stal jsem u plotu a uz mi pomalu prestavalo byt blbe.. kdyz skoncili sedel jsem na zemi a blil.

ne.. oni mi museli pomoct do stavu, kdy jsem chvilkama ani nevedel kde jsem.. jakoze absolutne v pici orientace, kvuli tomu jejich mrdani do me..

Zdejší vzduch, toť léčivá kysivelka!

Old Post 22-12-2007 v 14:57 PM
east je offline   Profil uživatele east   Find more posts by east   Foto galerie člena east   Click here to Send east a Private Message   Add east to your buddy list     Navštiv homepage uživatele east! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 103

nevim jestli to nebude OT ale podelim se s vami :
m:čest... v kolik zitra? Vyhovovalo by mi to kolem 8-9
k:zitra je utery ne ?
k:h**** zitra je streda
k:k****
m:ty voe...
k:no klidne
m:a toho mam tolik, planuju to aby mi to vyšlo, a ty mi řekneš že je zitra utery voe, malo jsem se lekl
k: tak ja mam den nekde f p*** nechapu ja myslel ze je dneska pondeli ...
m:už bys mohl zase začit chodit mezi lidi:P
k:nechapu kde se podel ...
k: tjn fakt( tedkom nechapu
k:sme si psali v pondeli ne ?
m:včera jsme si psali... v ponděli, ano
k:tak k****kdyz bylo vcera utery a presto sem si s tebou psal v pondeli vcera???
k:mno radsi toho necham
k:napis kdy a ja tam budu
m:včera bylo ponděli, a domluvili jsme se na středě (ještě si mi to připominal včera bo jsem zapoměl), dneska je utery, a připominam to ja tobě bo vubec neviš že po utery je středa
k:k**** j zitra je streda

Old Post 22-12-2007 v 15:58 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr_margera
Nový Člen

Karma uživatele mr_margera - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 104

s kamaratom sme raz co to v parku pohulili a on dostal chut na zmrzlinu...bolo leto...vosli sme do cukrarne a kamos na predavacku:
K-jednu jahodovu
P-jahodovu nemame
K-aha, tak teda jahodovu
P-jahodovu nemame!!
...kamarat zazmuril a uvidel cedulku vanilkova, ale uz bola prazdna ta misa, a vravi:
K-tak mi dajte jednu vanilkovu
P-vanilkovu uz nemame
K-tak mi dajte jednu jahodovu.....

nasledoval neuveritelny zachvat a rychle opustenie cukrarne....)))

Old Post 27-12-2007 v 18:18 PM
mr_margera je offline   Profil uživatele mr_margera   Find more posts by mr_margera   Foto galerie člena mr_margera   Click here to Send mr_margera a Private Message   Add mr_margera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 105

běž vole do prdele vole....

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 27-12-2007 v 19:12 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Richi
Nový Člen

Karma uživatele Richi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 106

ja uz skoro nehulim, kdyz ne v patek tak potom az v sobotu.

Richi

Old Post 27-12-2007 v 19:21 PM
Richi je offline   Profil uživatele Richi   Find more posts by Richi   Foto galerie člena Richi   Click here to Send Richi a Private Message   Add Richi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Richi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 107

To mr_margera to bolo trapneeeeee

what a fuck?

Old Post 28-12-2007 v 17:59 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 108

nedráždi nohu bosým hadem ...

Old Post 31-12-2007 v 13:39 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 109

X: a kolik vás tam je?
Y: raz, dva, tři, čtyři, pět.....dva!

Old Post 01-01-2008 v 11:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 110

2 MEDwjet : tak za todle mas u me kacko DDDDDDDDD

Old Post 01-01-2008 v 11:58 AM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucifer
Stálý Člen

Karma uživatele Lucifer - 35% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 111

Přijel si autem??nebo škodovkou???

Old Post 04-01-2008 v 22:43 PM
Lucifer je offline   Profil uživatele Lucifer   Find more posts by Lucifer   Foto galerie člena Lucifer   Click here to Send Lucifer a Private Message   Add Lucifer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 112

kdo jinému jámu kope-tak je ukrajinec

komu se nelení tomu se zelení
BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík

Old Post 05-01-2008 v 06:00 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6742280 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív