Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Lowryder 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 17




Zdravim všechny Growery!
Něco sem zase nafotil, a už znám pohlaví všech kytek! na začátku jsem jich měl 8 ale jedna kytka nevylezla z hlíny tudíž jich zbylo jen sedm a z těch sedmi kytiček je pět samců a dvě samice! Je to focené mobilem takže se omlouvám za kvalitu fotek na kytičky nemám moc času a taky to jde na nich vidět

Naposledy upravil 19-07-2007 v 11:08 AM

Old Post 13-07-2007 v 06:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Mjr.BlasterX
Zdravim všechny,
je tady fotoupdate!
Kytkám se nějak nechce růst, protože od te doby co jsem je zasadil ven bylo skoro pořád hnusně a zima!


No to ho ze mě teda vyndej - a jak jsi v téhle fázi růstu to pohlaví rozpoznal...?...tedy pokud foto je aktuální...
19. 6 ještě nevylezly z hlíny a tento víkend už máš vyřešený samce, no to vypadá, že sklízíš koncem prázdnin a naši MODi holt budou muset předělat pěstitelský FAQ, jelikož outdoor dostal zcela jiný rozměr.

Přeju mnoho úspěchů, a jsem zvědavý na další foto.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 18-07-2007 v 21:07 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Hyde:Ano máš pravdu, budu sklízet koncem prázdnin!!!Prosím tě přečti si vše o Lowryderovi a pak mi tady něco piš!Podívej se na můj první thread 70W Lowryder a tam se dočteš, že lowryder začne kvést ve 20-23 dnu svého života!! a kvete 45 dní! měj se

Old Post 19-07-2007 v 08:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Palec nahoru Příspěvek č. 20

citace:
Když ostatní varianty sotva začaly kvést, tak si pěstitelé Lowryderu vychutnávali požitek z jejich čerstvé žně.


...tak než se mi to máslo na hlavě rozpustí celé...- mě jen zmátly ty fotečky, i po zvětšení jsem pohlaví nemohl rozpoznat.
Přečetl jsem a - Lowryder je, zdá se opravdu ideální alternativou pro Sog (příští grow?) i balkony. Pokud ale půjde o tvorbu semen, kvetení se při OUTu zřejmě krapet prodlouží (ThunderFuck! : 60dní)
Každopádně zajímavá genetika a já si jdu umejt hlavu.
Jsem zvědavý na další foto a info.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 19-07-2007 v 10:55 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21






Tak je tady další fotoupdate!
S hrůzou jsem zjistil že ze 7 kytiček je jich 5 samců a pouze dvě samice!Přikládám foto kytek!

Old Post 19-07-2007 v 11:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 22

Tak to mi je vážně líto.
Ono je to skutečně v tom OUTu všechno časově posunuté. Nechal jsi něco na pyl?

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 19-07-2007 v 11:34 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Hyde:Jasně nechal jsem všechny samce! mám to na balkoněi se samicema! a ty největší samce dám k samicím! na balkoně docela slušně fouká tak se to krásně samo opýlí! a zbylé samce seknu a pyl si nechám!

Old Post 19-07-2007 v 11:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24




Tak ted jsem nafotil jednu samici která má jednu zvláštnost! místo dvou větví ji rostou 3! Postavil jsem k ní samce a už dostala šukec!

Old Post 19-07-2007 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 25

fííha,pekny...a k listum,u lowryderu je to normal ze jsou tak tlusty ty cypi,nebo je to svetlem?

DEN/NOC

Old Post 20-07-2007 v 11:11 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

k/-\pr: já vím že je to normální! je to indika tak proto má takové tlusté listy! ale fotil jsem to protože ji rostou 3 větve místo klasických dvou!

Old Post 20-07-2007 v 14:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27






Zdravim
Mám tady další fotoupdate! jsou to všechno makra!

Old Post 22-07-2007 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Mjr.BlasterX
k/-\pr: já vím že je to normální! je to indika tak proto má takové tlusté listy! ale fotil jsem to protože ji rostou 3 větve místo klasických dvou!
no ja vim,jen se ptam...potrebuju co nejvic informaci...pac se do nich pristi rok taky chystam

DEN/NOC

Old Post 24-07-2007 v 09:33 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

k/-\pr: Aleee tak at ti to vyjde!

Old Post 24-07-2007 v 10:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 30

k/-\pr: info je tu, zdá se, dostačující a sluníčka hafo. Takže - vjooo do toho ještě letos...co?

Mjr.BlasterX: jak dopadla inseminace? Při tom fofru počítám že kluci už jsou v mlíčku?
mj. šílené dělení buněk v avataru mi způsobilo mírný zásek!

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 26-07-2007 v 18:24 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 31

wow..už se taky těším na kvetení, ale Lowryder už kvete tak brzy??...to je velice výhodná alternativa pro skleník, kde to roste nehoráázně..Určitě aplikuju příští rok..

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 29-07-2007 v 22:50 PM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 32

2Hyde...next year...tedkons mam sazeno13 kytek a to si myslim ze je na 1 cloveka dost...a jeste k tomu nemam po ruce seeds...

DEN/NOC

Old Post 30-07-2007 v 08:54 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-07-2008 - Lowrider #2 - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2712170 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív