Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nová pěstírna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 49

Mr. Figaro: díky, to je přesně to, co jsem potřeboval vědět, bydlím v paneláku viď a ještě navíc v podnájmu - takže nesmí být moc velká cena za elektřinu, protože ji neplatím já a odtah nesmí smrdět po celým baráku :-)

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 14-06-2007 v 09:09 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dortik
Nový Člen

Karma uživatele Dortik - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 50

Kdyby ses chtěl podívat na srovnání sodíku se zářivkou tak koukni sem:

http://grower.cz/home/article.php?articleid=3

Old Post 29-06-2007 v 18:43 PM
Dortik je offline   Profil uživatele Dortik   Find more posts by Dortik   Foto galerie člena Dortik   Click here to Send Dortik a Private Message   Add Dortik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 51

Dortik : dikes, uz jsem to procital..ma to sve vyhody i nevyhody..ale nakonec jsem zustal u zarivky.. a odle toho jak se rozrostou nove kiti dokoupim mozna jeste jednu zarivku..ale necham to urcite pod nima

Old Post 29-06-2007 v 20:01 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 52


tady se mi neco udelo na listech nejak ne,uzu prij na to co to je.. jestli chybi nejake ziviny ci to zpusobily skudci

kony

Old Post 09-07-2007 v 19:44 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 53

IMHO máš tam minimalne tri tejdny svilusky!

Old Post 09-07-2007 v 21:01 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 54




zdravim
tak na svilusky jsem dnes koupil propravek DOCTOR DOOM, je to uz ve spreji, tak tim zkusím ošetrit tak at se mi to nedostane do palicasi by to bylo nemile...

prostredek proti sviluskam..
foto prvni kiti..krasne se nafukuje
foto 2 kiti..do tydne bude sklizena je o poznani ridci nez ta prvni!

kony

Old Post 15-07-2007 v 18:41 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.kony
Stálý Člen

Karma uživatele R.kony - 87% PěstitelskáKarma uživatele R.kony - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 55


tak postřik proti sviluškam, sice pozde ale zabral kytka zustala v dost zuboženém stavu umira driv nez by mela, se mi tak zda..
jedno foto nej palice..

kony

Old Post 29-07-2007 v 14:04 PM
R.kony je offline   Profil uživatele R.kony   Find more posts by R.kony   Foto galerie člena R.kony   Click here to Send R.kony a Private Message   Add R.kony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

na usporku slušný
škoda těch svilušek,ty už ti to ožíraj dlouho

150W sodik ber.....
na 4 kytky to bohatě stačí.Tolik to netopí.
mno někdo má furt málo to je jasný.
koukni na muj 115W no a to jsem si s tím nedal moc práce
čuss

Old Post 29-07-2007 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-10-2018 - Hnojivá spotreba - 8 odpovědí
26-12-2017 - moje pěstírna - 23 odpovědí
06-08-2016 - Pěstírna - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7285370 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív