Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ramónovo miniout 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru ::ramónovo miniout 2007:: zkoseno a usušeno Příspěvek č. 1




tak nakonec se všechno semlelo tak, že nakonec jsem si něco pro radost vysadil, ačkoli jsem neměl letos v plánu pěstovat.
Kyti co jsem vysadil jsou zase z mých zásob, tedy obyčejný český nonamy. Řek jsem si, že něco lepčího z holandu si objednam až na příští rok, kdy už konečně budu mít hotovej skleník a skříň.
takže, kyti jsem zasadil někdy koncem dubna, jsou na záhonku u babi, která mi je zalejvá a občas se snaží je zastřihovat, což jsem jí už zakázal. Začátkem srpna začaly kvést, tak jsem nasadil květový hnojky, který jsem používal minulej rok - cosi na obyčejný kytky.
Snad mi to letos vyjde a snad něco sklidim.

Fotky jsou zatim mizerný - fotil jsem to z mobilu, páč jsem si zapomněl nabít foťák. Tak až tam příště pojedu, vezmu foťák a udělam lepší fotky.

Naposledy upravil 03-10-2007 v 13:32 PM

Old Post 06-08-2007 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čtveroo
Nový Člen

Karma uživatele Čtveroo - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 2

Zdravím, vypadá to výborně, kolik jich celkem máš, jelikož z těch fotek to nejde mooc poznat a co na to susedi? K+

Komu se nelení, tomu se

Old Post 06-08-2007 v 10:36 AM
Čtveroo je offline   Profil uživatele Čtveroo   Find more posts by Čtveroo   Foto galerie člena Čtveroo   Click here to Send Čtveroo a Private Message   Add Čtveroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 3

i kdyz jsou fotky dos mizerny..tak to je poznat ze se ti o ne babicka stara dobre...tak at konecne sklidis....

DEN/NOC

Old Post 06-08-2007 v 11:10 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

díky za karmu, to jsem ani nečekal
kyti jsou dvě a docela mě překvapily. Na to že jezdim k babi jednou za dva tejdny vypadají k světu a dokonce jsou obě samice. Bohužel jsou ale docela malý, ale to je zase plus, aspoň nejsou moc vidět.

Old Post 06-08-2007 v 12:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 5

Teda ty fotky jsou fakt tak zmačkat a zahodit, ale kytičky vypadaj nádherně. Vypadá, že tam bude dost palic Přeju ti, ať už konečně sklidíš, teď, když jsi s pěstováním moc nepočítal, tak by to právě mohlo jako bonus vyjít, ne?
Ty máš ale prímovou babičku

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 06-08-2007 v 23:41 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

porschak: hehe, taky si říkam

babai je fajn, akorát se mi o to snaží starat někdy až moc, teď už jsem jí musel zatrhnout to stříhání
snad mi je nespálí, když jsem jí tam nechal hnojky

Old Post 07-08-2007 v 11:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

tak, dneska odpoledne tam jedu, tak bude nášup fotek, tentokrát si tam beru lepší foťák

Old Post 15-08-2007 v 09:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru fotkýýý!!! a lepčí kvalita! Příspěvek č. 8











tak tady je slibovanej nášup fotek

holky mě až překvapily množstvím květů. Zřejmě je na ně letos dobrý počasí. No každopádně už začínaj trošku vonět, je to klasická vůně českýho outdooru. Už se na ně těšim.

Naposledy upravil 17-08-2007 v 08:41 AM

Old Post 17-08-2007 v 08:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9





další fotečky

Old Post 17-08-2007 v 08:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 10

koukam ze s to pekne kvete,a nikde jsme nepostrehl kolik tech kytek je....

DEN/NOC

Old Post 17-08-2007 v 11:36 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

k/-\pr: příspěvek č.4

ale ještě jednou: kyti jsou dvě

Old Post 17-08-2007 v 12:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 12

ej...no,promin..bud jsem to prehlidnul a nebo nevim.....a samci nejaky byly?

[edit.ja mam z 16ti kytek 1 samce a 1 hermouse]

DEN/NOC

Naposledy upravil k/-\pr 19-08-2007 v 09:40 AM

Old Post 18-08-2007 v 11:39 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

kapřík: samci nebyli, ze dvou zasazenejch dvě samice...letos je vůbec málo samců, kámoši co sadili měli tak 90% úspěšnost samic

Old Post 18-08-2007 v 16:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 14

ad samci: na tom neco bude, pze ja mel letos taky asi 5 samcu z 90ti kytek

"Silnější pes mrdá."

Old Post 18-08-2007 v 22:58 PM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

hmm já měl z osmi kytek 3 samice ale to je OT....
jinak kytky krásný....hezky rozvětvený

Old Post 18-08-2007 v 23:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

medwjet: možná jseš vyjímka potvrzující pravidlo...
to rozvětvení mě taky hoodně překvapilo, dyť já je prostříhal snad jenom třikrát, jinak to zmákly holky samy

Old Post 20-08-2007 v 07:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-04-2011 - moj out 2010 - 157 odpovědí
14-11-2007 - Blasterův mini OUT 07 - 271 odpovědí
22-03-2008 - mopuv outdoor 2007 - 69 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0745410 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív