Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Levnej bubler a jak se daří :o))
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Hydroponie Příspěvek č. 1


Jsem amater,poprve pestuji ale myslim ze to jde celkem obstojne.

foto ze 3 tydne od nakliceni.



Old Post 15-03-2002 v 13:39 PM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2

No, Ruzine, to foto je vyčerpávající. Už vím vše až na pár detailů: ten květináč má sice štítek, ale já jsem tak slepej, že nepřečtu co tam pěstuješ za model. Už taky vím, že jsi do celého systému vrazil 1000,- kč, ale neškodilo by se trochu rozepsat .

Old Post 15-03-2002 v 15:45 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Hydroponie Jakže? Levnej? Příspěvek č. 3

Nevim, až tak levnej mi nepřijde. Já jsem "smontovat" bubler celkem asi za 400 Kč, takže těch 1000 Kč se mi zdá dost. Pumpa 270,- ; hadičky, kameny, rozdvojka a keramzit do 150,-. Kýbl mam od pirmalexu nebo něčeho podobnýho a funguje víc než dobře..

Hulení mě ještě nezabilo , tak proč bych přestával. => Keep smoking with Smokiee .

Old Post 15-03-2002 v 22:32 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 4

A že do toho bubleru vrazil 1000,- ste se dočetly gde?? To teda nevim!!?? A ještě bych rád věděl pod čim to pěstujeě atd..........................

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 17-03-2002 v 18:50 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Hydroponie Příspěvek č. 5

Cau jsem zpet tolik jsem zaplatil ja:
misa 12 l- 100 Kc
kvetinac pro hydroponii - 80 Kc (r=25 cd)
hnojivo Plantania - 60 Kc
meric hladiny vody - 55 kc
sodikova vybojka 250 W - 260 Kc
starter a vybojka - 300 Kc

tot vse

klidne by se dalo sehnat kybl zadaco a kvetinac taky ale nepestuju to doma takze jsem to musel koupit

casem dam dalsi fotky z rustu

Old Post 18-03-2002 v 11:21 AM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 6



tak mne by zajimalo jeste neco, co to je za modylek? je to zjevne pestovany ze seminka... a pod 250w sodikem? a tri tydny...

mrkni, jak vypada seminko po deseti dnech pod sporivkama...



no a takhle vypada kyticka, ktere je asi 16 dni...



To prvni je hawaian maui skunk a to druhe je White Widow...

Oboji pestovane v inkubatoru pod 2x 22w usporkama.

[Edited by Walhalla2000 on 18-03-2002 at 12:39 PM]

Old Post 18-03-2002 v 11:35 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Hydroponie Příspěvek č. 7

V pohode Walhalo,ja jsem uplny amater je to moje prvni pestovani.ale snad se zlepsim.Nemam tu take idealni podminky pro petovani.

priste bude lepsi

:-)

doufám

Old Post 18-03-2002 v 14:35 PM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 8

ja to nemyslel spatne. Spis to bylo pro inspiraci a chtel jsem te primet, abys nam konecne prozradil neco vice o te kytce. Co je to za modylek, kde to mas, zda ve skrini nebo ne,, zda to treba i hnojis nebo tak neco...

jinak ver, ze kyticka je zatim hezka.

S pozdravem

PS: povzbuzujici karma je na ceste

Old Post 18-03-2002 v 14:48 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Hydroponie Příspěvek č. 9


Hele newim co to je za skunk.Dostal jsem seminko darkem ale prej je to neco kupovanyho.Taky mi je lito ze newim o co jde. Skrin nemam,mam to provizorne za dverma v drevene krabici.Hnojim to jednou za tyden tim ze vymenim vodu v bubleru a doleju hnojivo.

posilam novou fotku,dnesni ale je to fakt blba kvalita

snad bude lepsi

Old Post 18-03-2002 v 16:10 PM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Hydroponie Příspěvek č. 10


a jeste jedna

Old Post 18-03-2002 v 16:12 PM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Hydroponie Příspěvek č. 11


Tak konecne jsem sehnal nejakej lepsi fotacek.....

tak tohle je presne 25 dnu po nakliceni.

uz se mooc tesim :-)

Old Post 18-03-2002 v 18:42 PM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 12


.....

Old Post 18-03-2002 v 18:45 PM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 13


a jak to jde po přepnutí na květ ??
)



Old Post 03-04-2002 v 19:07 PM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Hydroponie Příspěvek č. 14


a jeste jedna ..........

davam (250/12,12l)

Old Post 03-04-2002 v 19:10 PM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruzin
Stálý Člen

Karma uživatele Ruzin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Ruzin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 42 

Hydroponie Příspěvek č. 15


a s jinym nadechem.....
skoda ze je to Noname skunk

Old Post 03-04-2002 v 19:13 PM
Ruzin je offline   Profil uživatele Ruzin   Find more posts by Ruzin   Foto galerie člena Ruzin   Click here to Send Ruzin a Private Message   Add Ruzin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Mooc pjkenej Nounejm Příspěvek č. 16

Zdarek Ruzine , na to ze jedes poprve a rovnou bublák tak se ti fakt daří.Moc peknej modýlek a hlavně zdravej , jak je vidět z počtu cípůu listu,napocital sem 11,kolik jich teda je ?.Jinak preju moooc pekny palicky .Zdárek Houmíík

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 03-04-2002 v 20:10 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7919510 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív