Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Rád bych věděl co si myslíte o zlodějích trávy a dýmek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 1

Někdo mi šlohnul minulej pátek dýmku a trávu. Pěkně mě to nasralo, protože sem jí měl už rok a byla jako moje najmilejší věc. Přirostla mi k srdci a asi už nezjistím, kdo to byl.
Tak pro všechny čorkaře dýmek: ste svině a doufám že se vám to vymstí parchanti.
Rád bych věděl jastli se někomu něco takovýhotaky stalo a jak ste na to reagovali.

Old Post 13-03-2002 v 17:58 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2

Zdar, MR.GRASS, upřímnou soustrast, tohle zamrzí . Hulení mi už taky jednou šlohli, ale to byla spíš moje blbost, motal jsem si (už notně zhulenej) na jednom koncertě jointa a sáček s matrošem jsem si položil vedle sebe na lavičku. Kupodivu byl po asi pěti minutách urputného motání, když jsem si na něj vzpomněl, fuč . Jinak fajfku si hlídám jako oko v hlavě, tu by mi jen tak někdo nevzal. Pokud tě zajímají nějaké názory na čorkaře, tak se podívej třeba sem http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1495

Old Post 13-03-2002 v 18:46 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Palec dolů I fajfky? Příspěvek č. 3

Hmmm Mistre Grassi, pripojuji se s kondolenci
Me osobne se (snad) takovahle vec nestala... Jednou jsem jednu fajfku teda ztratil (je mozny, ze mi byla zcizena, nevim, radsi nemyslet).
To ze nekdo coruje ganju, to je bohuzel obecne znamej fakt. Ale fajfky... hanba...

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 14-03-2002 v 11:30 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 4

Sakra, co to je za lidi. který takhle čorujou, já bych su tu ganju ani nevychutnal, měl bych špatný svědomí...
Karma je dostihne, hajzly.......
Jinak šluken jsem ztratil a zlikvidoval už spoustu, včetně jedný dvouhlavňovky, kterou mi udělal kámoš (kterýho už asi nikdy neuvidim) na památku, to mě fakt mrzí , ale jak řiká klasik - Sela vie

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-03-2002 v 16:31 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 5

Dik všem za soucítění. No jo byla to moje blbost ale co jestli zjistim kdo to byl tak to s nim špatně dopadne.

Old Post 17-03-2002 v 16:29 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Nápad Příspěvek č. 6

já mam zas takovou malou dýmku, takže jí není ani moc vidět a hlavně jí nevytahuju na veřejnosti - v takovém případě se uchyluji k balení špíze. Suchý hulení mi ještě nikdo neukrad - pole však oškubali, popřípadě zaštípali (to je skoro horší, když vidíte tu ubohou oškubanou kytku - vypadá jak mrzák, sou to pěkný svině všici co to dělaj, tak!)

Old Post 22-03-2002 v 21:44 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargon78
Stálý Člen

Karma uživatele Sargon78 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Sargon78 - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 7

Raz sa ti to nadobičko vrati.Dnes sa kradne všetko,su to všetko pekny bastardi čo vykradaju polička no mne naštastie nikto nič ešte neukradol.Ale bal som sa že to niekto čorne.14 dni pred zberom som Dobre nespaval (stres jak hovado).
Doporučujem dať pred poličko pasce na Medvede.

Old Post 23-03-2002 v 18:08 PM
Sargon78 je offline   Profil uživatele Sargon78   Find more posts by Sargon78   Foto galerie člena Sargon78   Click here to Send Sargon78 a Private Message   Add Sargon78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 8

2 mr. grass - upřímnou soustrast...

takový lidi bych domlátil... za chvilku se staví hicks a valíme zadělávat na nějaký outdoorový políčko. nejvíc mě sere, že musíte vybírat ne podle toho, na jak dobrým místě políčko je, ale jak moc je zašitý aby ho někdo neotrhal. minulej rok mě taky pěkně dostalo, když sem přišel k políčku a tam byly holý stonky... takový lidi přistihnout při činu, tak bych jim bez váhání prostřelil hlavy. kdyby si uštípli pár paliček, tak bych to pochopil, ale ty kurvy tam fakt nechali jenom stonky (sorry za výrazy, ale úplně mě zase nasralo, jaxem si na to vzpomněl)

rada do budoucna: až někoho uvidíte, jak někomu totálně plení políčko, tak ho zabijte!!! díky

live ganja, live!!!

Old Post 24-03-2002 v 11:38 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 9

to gizmo:
Aby jsi pak v dobré vůli neumlátil šťastného majitele onoho políčka . Ne, já samozřejmě vím jak to myslíš .
Pouze pokud víš, že to pole patří někomu jinému, než je ten koho tam vidíš škubat. To není vůbec špatnej nápad a už to tu někdo i nahodil, že si dvě party políčko vzájemně hlídali. Tedy čím víc důvěryhodných skupin tím líp. Můžou se pak domluvit časy, kdy kdo bude chodit pečovat o své pole (směny) a zároveň pověřená osoba zkoukne ostatní záhumenky, jestli se tam neděje něco nekalého.
Byla by pak větší šance, že se úroda dostane do rukou svým majitelům a né nějakýmu ksindlu.

P.S. Noční směny vítány .

Old Post 24-03-2002 v 15:28 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 Al-ban Příspěvek č. 10

no jo, mejm kámošům se ale jednou stalo, že jim z chaty někdo vyčóroval celkem brutální množství hulení a pak nakonec zjistili, že to byli jejich kámoši... teď už asi bejvalí kámoši...
takže by si člověk měl dávat pozor, koho ke svýmu políčku pouští, stejně jako komu říká, kde má hulení schovaný...

každopádně ale K++ pro tebe za ty směny :-))))

live ganja, live!!!

Old Post 24-03-2002 v 20:39 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

Obecné Příspěvek č. 11

Taky mi očórovali pole, ktery bylo tak zašitý, že jsem myslel že ho sám nenajdu. Ale kurwy žijou všude a kradou jak straky. Viva indoor

free smoke for everyone!!!

Old Post 24-03-2002 v 23:00 PM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 12

to gizmo:
To bohužel nejsou ojedinělý případy, kdy si i kamarádi dokážou vykrást pole . Mě třeba taky kámoši neřeknou, kde to přímo maj a já se jich na to neptám, ani se na ně za to nezlobím, spíš naopak. Ne že bych měl nutkání někomu vybírat pole, ale stačil by i ten fakt, že jsem o tom věděl a už by na mě mohl být stín podezření. A to bych velice nerad.

Old Post 25-03-2002 v 16:08 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 Al-Ban Příspěvek č. 13

přece jenom je asi nejbezpečnější mít svoje vlastní pole, o kterým nikdo neví.... každopádně letos zase budu sázet s mejma kámošema, protože se o to nemusí člověk starat sám a stejně by to sám nehulil, takže kooperačka je tady na místě :-))) příští rok na vejšsce chci ale začít indoor... tam má člověk úrodu třeba za 45 dní a nemusí čekat do září....

live ganja, live!!!

Old Post 26-03-2002 v 11:50 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmy
Nový Člen

Karma uživatele jimmy - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 14

smula chlape me sice někdo vybral políčko-což není zrovna supr,ale kdo by šáhl na moji dymku tak bych ho musel............(kdybych ho dostal)...........moc dobře by nedopad.

Old Post 26-03-2002 v 19:59 PM
jimmy je offline   Profil uživatele jimmy   Find more posts by jimmy   Foto galerie člena jimmy   Click here to Send jimmy a Private Message   Add jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 15

No fuj! Fajfky se nekradou! Fajfka je osobní věc, kterou velmi neochotně pučuju i kamarádům. Když sem jednu ytratil, tak sem plakal, páč sme toho spolu hodně zažili. Největší zklamání, jaký může človíček zažít je, když příde po tejdnu na pole a zjistí, že žádný pole nemá! Pak vaše "děti" prodává nějakej cigán u vobchoďáku!

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 29-03-2002 v 09:03 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misscannabis
Nový Člen

Karma uživatele misscannabis - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 16

No tag lidi co kradou trawu bych postrilela hlawne gdyz ti negdo wyrwe pole staras se o to jak o deti a jednou prides a kytky nigde.............tyhle lidi sou pekny swine a postřílela bych je do jednoho!!!

Old Post 30-03-2002 v 21:12 PM
misscannabis je offline   Profil uživatele misscannabis   Find more posts by misscannabis   Foto galerie člena misscannabis   Click here to Send misscannabis a Private Message   Add misscannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1376420 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív