Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » --Ve smrčcích ^ 2oo8--
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
zachau bOy
Stálý Člen

Karma uživatele zachau bOy - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Obecné --Ve smrčcích ^ 2oo8-- Příspěvek č. 1

Hoj všichni,
tento rok jsme se s kámošem rozhodli dát něco do hlíny, tak vám budu až do podzimu povídat o tom, jak nám to roste. Byl bych rád kdyby jste se krapet vyjadřovali k mojim příspěvkům, občas nejaká dobře mířená rada udělá hodně

Takže jdem na to..
Jako místo našeho growu jsme zvolili jižní svah ve smrkovém porostu.. Sice bude potřeba větší množství půdy, ale to už je vyřešeno.. ještě chcem něco píchnout jinam, o tom snad později, musíme to ještě pokoumat ..

Od kámoše mám nějáký venkovní skéra, sice no name, ale věřím že nám nevyroste žádná čudka Semínka už jsou naklíčená, dneska je hodím do hlíny a pak sem hodím fotky až něco vyrazí..
jinak máme vykopaných 12 děr, v sobotu přibydou další a už navozíme hlínu.. snad do dvou týdnů půjdou sazeničky do země, to už by se mělo uklidnit počasí..

K hnojkám asi jenom to že počítám s Krystalonem (růst i květ) a dodatečně tam hodim něco co doporučí kámoši nebo vy..
Pokud sem zapomněl na něco podstatného, zeptejte se ..

Takže se pohodlně usaďte, příběh našich květinek právě začíná..

hojte

Oujes® Škola Forever

Vidím že ty si víc v piči než já,
a přitom ja sem úplně v piči

Old Post 22-04-2008 v 14:21 PM
zachau bOy je offline   Profil uživatele zachau bOy   Find more posts by zachau bOy   Foto galerie člena zachau bOy   Click here to Send zachau bOy a Private Message   Add zachau bOy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 2

Zdravím tě
Docela dobrý začátek, já doufám, že se ti to letos vyvede a sklidíš hodně dobrého. Měl bych jen pár otázek. Jak děláš velké díry? Dáváš do nich nějaké hnojivo - př. slepičince, kravský hnůj? Nebude to hodně zastíněné, když je to v smrkovém porostu?
Krystalon bych asi moc nedoporučoval, je to moc chemický. Krystalon růst, ten docela jde, ale ten květ je na nic, byly tady na něj docela negativní ohlasy. Já bych osobně šel do něčeho biologického, přirozeného ... slepičince, kravský bo koňský hnůj. Nebo třeba by mohl být dobrý Plagron set. Jinak budu určitě sledovat.

Pěstu zdar!!!

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 22-04-2008 v 15:05 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zachau bOy
Stálý Člen

Karma uživatele zachau bOy - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 3

to papek: K těm dírám, neměřil jsem je ale z fotek které sem dneska nebo zítra hodím bude vidět že jsou tak 40x30x30(d-v-h).. stínění jsem taky zvážil, proto sadím na takové mini mýtince, smrčky okolo mají tak do metru a půl a jsou rozmístěné tak, že v průběhu dne nebude se světlem problém..

k hnojkám: Plagron bych chtel taky zkusit, o K sem uvažoval tak na 70%, čekal sem na vaše připomínky.. takže mrknu po obchodech kde co maj a uvidim...

Do děr samotných asi hnůj dám, jenže udelám mix s hlínou, takže hnůj nebude z celé části dole ale bude rozptýlen v substrátu.. k tomu se kdyžtak vyjádřete, pokud je to blbost, napadlo mě to jako vklidu řešení.. Nechci to ale ze začátku moc přehánět s hnojením, na to bude fůra času až kytky budou trochu větší..
No, ještě to to pokoumám, až to bude všechno vymyšlený, to bude brnkačka..

zatim čaf

Oujes® Škola Forever

Vidím že ty si víc v piči než já,
a přitom ja sem úplně v piči

Naposledy upravil zachau bOy 24-04-2008 v 19:30 PM

Old Post 22-04-2008 v 15:26 PM
zachau bOy je offline   Profil uživatele zachau bOy   Find more posts by zachau bOy   Foto galerie člena zachau bOy   Click here to Send zachau bOy a Private Message   Add zachau bOy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VKFR
Stálý Člen

Karma uživatele VKFR - 80% PěstitelskáKarma uživatele VKFR - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 4

zdar. jaka je tam puda? (vtech smrckach) pisek a pod nim jil? to je nejcastejsi. mel sem pred Trema rokama to samy, takze: jakmile tam das jinou pudu a jeste s hnojivama typu slepicince kravskej hnuj apod. tak na 80%!!!!! pocitej stim ze se ti vtom bude hrabat nejaka zver bo KANCI. mel sem to ohraniceny malim plutkem ale bylo to knicemu cely pole rozryty, pac ty "svine" to cejtej na mile..
nechci te strasit i kdyz uz sem to asi udelal .
na druhej rok sem sem nechal pudu origo jaka tam byla PISEK. a asi 40-50cm pod nim byl JIL a jen sem nakoupil v growu hnojiva a nadherny vysledky.

pestoval sem venku "uspesne" ale prace mi krati cas a venku uz nejak nestiham. Tak sem se prestehoval domu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26331&pagenumber=5

Old Post 22-04-2008 v 15:41 PM
VKFR je offline   Profil uživatele VKFR   Find more posts by VKFR   Foto galerie člena VKFR   Click here to Send VKFR a Private Message   Add VKFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zachau bOy
Stálý Člen

Karma uživatele zachau bOy - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 5

to VKFR: Půda je tam klasická lesní hrabanka, která jde do hloubky tak 1o čísel.. pod ní je taková smíchaná jílovitá půda s drobným stěrkem.. Vzhledem k tomu, že díry jsou podle mě hluboké tak akorát, prcnu tam zeminu a uvidim co kanci na to.. nanosili jsme tam dost zábran proti zvěři z pokácených větví, snad se srny a prasátka neumí teleportovat .. Spíš mě prudí lesní PH, příští týden budou papírky tak to pokoumam a kdyžtak PH poupravím.. ale díky vlastní hlíně snad nebude problém..bude ho stačit kontrolovat ať je v rámci mezí..nejsem na kluky zvědavý, já radši slečny

pište pište...

zatÝm

Oujes® Škola Forever

Vidím že ty si víc v piči než já,
a přitom ja sem úplně v piči

Old Post 22-04-2008 v 15:53 PM
zachau bOy je offline   Profil uživatele zachau bOy   Find more posts by zachau bOy   Foto galerie člena zachau bOy   Click here to Send zachau bOy a Private Message   Add zachau bOy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VKFR
Stálý Člen

Karma uživatele VKFR - 80% PěstitelskáKarma uživatele VKFR - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 6

puda bude kysela jak v lesich byva, ale nepocitej stim ze kance zastavej vetve . mrkni jak vypada louka kdyz na ni radily kanci. ty nezastavi nic je to lesni bagr
no uvidis. jinac hodne zdaru!!!

pestoval sem venku "uspesne" ale prace mi krati cas a venku uz nejak nestiham. Tak sem se prestehoval domu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26331&pagenumber=5

Old Post 22-04-2008 v 16:52 PM
VKFR je offline   Profil uživatele VKFR   Find more posts by VKFR   Foto galerie člena VKFR   Click here to Send VKFR a Private Message   Add VKFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zachau bOy
Stálý Člen

Karma uživatele zachau bOy - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 7

jo, s kyselou půdou počítáme.. kanci do takového svahu moc nechodi, to snad zajici max.. z toho si nic moc nedelam..
jinak fotky sazenicek sem hodim o vikendu, momentálně jsem zasadil do malinkatych květináčků a budu čekat až vylezou..
..

Oujes® Škola Forever

Vidím že ty si víc v piči než já,
a přitom ja sem úplně v piči

Old Post 22-04-2008 v 18:26 PM
zachau bOy je offline   Profil uživatele zachau bOy   Find more posts by zachau bOy   Foto galerie člena zachau bOy   Click here to Send zachau bOy a Private Message   Add zachau bOy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 8

Ma tak napadlo ohľadne toho kyselého ph. Z tej okolitej zeme do tých dier bude samozrejme presakovať vody s kyslejším ph. Takže aj keď ho na začiatku upravíš, po prvom daždi ho podľa mňa zmení. Nemám to vyskúšané, ani som nikdy nijaký podobný pokus nerobil, ale logiku to má, fyzyka nepustí
Tak ako riešenie ma napadlo, zamiešať do zeminy niečo, čo postupne uvoľňuje nejaké tie vecičky, čo zvyšujú ph. A na povrch toho dať viac, možno aj nejakého pol metra okolo dier to rozsypať. Teoreticky by to mohlo pomôcť. Teraz som kúpil plavenú kriedu, obsahuje ´97,1%CaCO3, ph to má tuším okolo 7, ale to neviem, či si dobre pamätám, teraz nemám destilku, tak asi neodmeriam. A ešte k tomu mám len také ph indikátory, meria to na 0,5° a to som si z tých troch farieb nie som istý, k čomu to priradiť, takže presnosť tak na 1° a to fakt nestačí. Takže, ak by som to mal v lese, zamiešal by som to do zeminy(tak sa mi zdá, že keď som to používal pri pestovaní hubiek, tak sa ph držalo, nech som tam toho dal koľkokoľvek, proste ostalo stáť, ďalej hore nešlo) a ešte by som posypal aj okolie, nech k rastlinkám už presakuje voda s aspoň trochu upraveným ph. Alebo niečo vhodnejšie, čo nevsiakne do pôdy, ale ostane na povrchu a pomaly upravuje vodu(vaj. škrupiny, mušle...a čo ja viem čo ešte)
A ako písal VKFR, radšej tam nič nemiešaj, čo by zveri "voňalo" .

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 22-04-2008 v 19:40 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zachau bOy
Stálý Člen

Karma uživatele zachau bOy - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 9




Takže bych tu pro vás měl nejaké fota z přípravy políčka..

Před a po.. další ďoury jsou okolo, rozmístěné nezávisle na sobě..

Oujes® Škola Forever

Vidím že ty si víc v piči než já,
a přitom ja sem úplně v piči

Naposledy upravil zachau bOy 22-04-2008 v 20:03 PM

Old Post 22-04-2008 v 19:50 PM
zachau bOy je offline   Profil uživatele zachau bOy   Find more posts by zachau bOy   Foto galerie člena zachau bOy   Click here to Send zachau bOy a Private Message   Add zachau bOy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jepa
Stálý Člen

Karma uživatele Jepa - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10

Zdravim, hele vkfr ma pravdu, rozhodne tam nedavej hnuj ani slepicaky, kdyz ti tam nepridou kanci, staci i blba srnka, sice to tak nezdevastuje, ale jednu kytku treba zaslape, a jestli jich tam budes mit 5, podle tech der ... jinak mistecko vypada dobre, co se tyce corek tam asi zadna nepoleze, coz je 50% predpokladu sklizeni at se ti dari .

Old Post 23-04-2008 v 09:12 AM
Jepa je offline   Profil uživatele Jepa   Find more posts by Jepa   Foto galerie člena Jepa   Click here to Send Jepa a Private Message   Add Jepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zachau bOy
Stálý Člen

Karma uživatele zachau bOy - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 11




ok ok zadny hnuj budu hnojit nakonec plagronem, na růst nechám krystalon start.. ještě uvidíme.. jinak přidávám nejaké fota

Oujes® Škola Forever

Vidím že ty si víc v piči než já,
a přitom ja sem úplně v piči

Old Post 23-04-2008 v 14:42 PM
zachau bOy je offline   Profil uživatele zachau bOy   Find more posts by zachau bOy   Foto galerie člena zachau bOy   Click here to Send zachau bOy a Private Message   Add zachau bOy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jepa
Stálý Člen

Karma uživatele Jepa - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 12

vypada to dobree .)

Old Post 23-04-2008 v 21:17 PM
Jepa je offline   Profil uživatele Jepa   Find more posts by Jepa   Foto galerie člena Jepa   Click here to Send Jepa a Private Message   Add Jepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zachau bOy
Stálý Člen

Karma uživatele zachau bOy - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 13

lidi měl bych drobný problém, myslíte, že do díry můžu dát igelit s malými otvory, abych trochu zabránil kyselému okolí pronikat ke kořenům? když je to v lese.. něco na ten způsob... noO poraďtě

zatÝm, v sobotu budou další foTky

Oujes® Škola Forever

Vidím že ty si víc v piči než já,
a přitom ja sem úplně v piči

Old Post 24-04-2008 v 17:47 PM
zachau bOy je offline   Profil uživatele zachau bOy   Find more posts by zachau bOy   Foto galerie člena zachau bOy   Click here to Send zachau bOy a Private Message   Add zachau bOy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 14

S tím igelitem bych to já osobně nezkoušel. Ikdyž tam uděláš díry, tak podle mě částečně zabráníš růstu kořenů, tak to bude nevýhodné pro rostlinu a hlavně ti igelit v zemi bude držet hodně vlhkost ... může časem dojít k hnilobě kořenů nebo tak.
Být tebou bych řešil problém s pH pomocí běžné zahrádkářské techniky a to vátnění půdy. Je to v lese sice trochu agresivní zásah do ekosystému, ale já bych do toho šel. Jinak můžeš taky vyzkoušet méně agresivní způsoby jako jsou rozdrcené skořápky vajíček nebo vápenc, který se používá na cesty. Mají ale mnohem menší účinek.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 24-04-2008 v 20:38 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od VKFR
jakmile tam das jinou pudu a jeste s hnojivama typu slepicince kravskej hnuj apod. tak na 80%!!!!! pocitej stim ze se ti vtom bude hrabat nejaka zver bo KANCI. mel sem to ohraniceny malim plutkem ale bylo to knicemu cely pole rozryty, pac ty "svine" to cejtej na mile..


Tak s tim musim souhlasit loni sem na policko zaryl vrstvu slamy a prasata to pote uplne dokonale preryly, nastesti tam jeste nic nebylo sazeny, ale pak se vratili Jinak je taky hlavne laka cerstve zpracovana puda, dobre se jim v tom hrabe, tak pozor na to At se dari

Old Post 25-04-2008 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 16

Na kance a jinou havěť spolehlivě zabíraj chlupy a hovna(i moč ale tu neodebereš že?) z vlčáka(nebo prostě čokla) a lidské fekálie(takže si cestu na pole zpříjemni dvěma lahvovými) a pochčij v okolí co můžeš, nějakej bobek taky není na škodu ale komu se chce srát v lese že? Slyšel jsem taky že někdo používá vajgly ale nezkoušel jsem. Hodně zdaru.
Ps:našel sem si taky takový místo ale jsem moc línej tahat vlastní zem.

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 26-04-2008 v 12:51 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9587430 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív