Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » PH a EC metr, jaky strojek vybrat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Kterej pH metr koupit?
Analog
Adwa
Milwaukee
Truncheon
Essentials
Hanna GrowCheck Combo
Salinger & Mack
EXTECH
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Dotaz Bluelab ph metr Truncheon Příspěvek č. 193

Ahoj Groweři,
máte někdo nějakou zkušenost s tímto ph metrem?
http://pestovani.cz/growshop/produk...b-truncheon-ph/
...popř. s jinými pH metry od této firmy?

Vypadá, že by něco mohl vydržet, tak jestli někdo něco o něm ví, budu rád za jakoukoliv zprávu.
Dík

Old Post 13-12-2011 v 22:34 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 194

OMFG taky bazmek za víc jak 3 litry ? . . .to né . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 14-12-2011 v 17:51 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 195

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
OMFG taky bazmek za víc jak 3 litry ? . . .to né . .


Máte ještě někdo jinou zkušenost než WAMParjan??

Naposledy upravil Kokura 14-12-2011 v 22:30 PM

Old Post 14-12-2011 v 19:36 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 196

citace:
Původní příspěvek od NORM
doporučím ti Essentials metry, nejsou zas tak drahé a jsou spolehlivé..


jo jo ...taky se k tomu přiklanim

Old Post 15-12-2011 v 14:56 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brekeke
Stálý Člen

Karma uživatele brekeke - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 197

Po pH metrech tohoto typu -

http://www.meteostanice.cz/zbozi/36...lni-pH-metr.htm

který mi vydržel vždycky maximálně dvě kola a působily laciným dojmem,jsem šel do tohoto přístroje

http://www.tipa.eu/cz/ph-metr-ph-100-atc/d-86649/

Velký přístroj kvalitně zpracovaný,dvoubodová kalibrace a sonda na dlouhém kabelu,tak nemusím celý přístroj strkat do kádě s vodou (aero).Sonda je vyměnitelná a za slušné peníze.A má chytře vymyšlenou nádobku na uchovávací roztok.Nehrozí jako u levnějších vyschnutí tekutiny a zničení sondy při několikadenním nepoužívání.

Práce s ním je rychlá,jednoduchá a mám pocit že držím v ruce kus něčeho solidního a kvalitního.

Old Post 15-12-2011 v 16:25 PM
brekeke je offline   Profil uživatele brekeke   Find more posts by brekeke   Foto galerie člena brekeke   Click here to Send brekeke a Private Message   Add brekeke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 198

citace:
Původní příspěvek od Kokura


Máte ještě někdo jinou zkušenost než WAMParjan??


No ja si ho chtěl koupit neboť 3kámoši ho maj a použivaj pres 5let a funguje v poho , jednu dobu se řikalo že je nejlepší , nakonec jsem koupil ten Extech a po pul roce použiváni spokojenost max , čau Hlava

Old Post 15-12-2011 v 16:32 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od mysak


jo jo ...taky se k tomu přiklanim


jj pod to se rad podepíšu jinak nemyslím že budee nějak vyloženě špatnej jenom předraženej a neskladnej ((pro mě duležité ) zrovna ty esentialy umí to same cirka za třetinu ceny mám ho dlouho a spokojenost

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 15-12-2011 v 23:40 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 200

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan


jj pod to se rad podepíšu jinak nemyslím že budee nějak vyloženě špatnej jenom předraženej a neskladnej ((pro mě duležité ) zrovna ty esentialy umí to same cirka za třetinu ceny mám ho dlouho a spokojenost


Truncheon je předražený zcela určitě, alespoň v Čechách. Jinak se dá při troše štěstí ze zahraničí pořídit za cca 1900. Essentials u nás stojí zhruba 1400, což už není takový rozdíl a když beru ohledy na to, že Truncheon má 2bodovou kalibraci, vychytaný kryt, ochranné kroužky na elektrodu, výměnnou elektrodu a její životnost, tak těch 500 navíc není zas tak moc. Spíš výhoda
Navíc u Essentials pH metrů se špatně skladuje elektroda, jestli se to vůbec takhle dá nazvat.

Naposledy upravil Kokura 23-02-2012 v 17:50 PM

Old Post 16-12-2011 v 08:30 AM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 201

Po dlouhém váhání jsem nakonec vybral Testo 206 pH1.
http://www.testo.cz/online/embedded...563_2051_cz.pdf

Byl mi doporučen ve speciálce a hlavně se mi na něm líbí ten uchovávací gel pro elektrodu,rychlé a přesné měření, 2bodová kalibrace a výměnná elektroda. Je teda o něco dražší, možná o dost dražší, ale i tak z něj mám radost.
Kupoval jsem ho přes net ze zahraničí, ze skladu v Německu. Druhý den jsem ho měl doma, což mi vyrazilo dech a o 800 kč levněji než v ČR. To mě zase vůbec nepřekvapilo.
Levněji se asi sehnat nedá. Odkaz na firmu. Cena bez DPH:
http://cz.rs-online.com/web/p/prist...ani-ph/4798492/

Old Post 24-01-2012 v 22:49 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 202

Já můžu doporučit milwaukee. Mám přes rok a vpohodě, teď se mi dostal do ruky o rok novější a rozdíl byl 0,1-0,2 pH což si myslím, není tak strašný a to moc často nekalibruju.
Tady a tady.

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 04-02-2012 v 12:04 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri
Nový Člen

Karma uživatele jiri - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 203

Zdarec, znáte někdo tohle? http://www.hypermotoshop.cz/ph-ec-monitor-metr/
Zajímalo by mě, co si o něm myslíte. Cena je pěkná, ale má cenu o něm vůbec uvažovat? Díky

Old Post 05-02-2012 v 21:09 PM
jiri je offline   Profil uživatele jiri   Find more posts by jiri   Foto galerie člena jiri   Click here to Send jiri a Private Message   Add jiri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukinak
Nový Člen

Karma uživatele Lukinak - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 204

hele za tu cenu to nevypadá špatně, ale momentálně není skladem
taky něco takovýho scháním, ale to EC bych radši přesnější..

ale asi půjdu do tohodle http://www.modelobchod.cz/vyrobek-m...ntrace-id-27601

http://docs-europe.electrocomponent...66b80df02ba.pdf

Naposledy upravil Lukinak 07-02-2012 v 11:44 AM

Old Post 07-02-2012 v 11:34 AM
Lukinak je offline   Profil uživatele Lukinak   Find more posts by Lukinak   Foto galerie člena Lukinak   Click here to Send Lukinak a Private Message   Add Lukinak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 205

Nedavno jsem poridil Hanna HI-98129 Combo pH/EC/TDS/°C a mohu jen doporucit!
viz report od HurricaneGeorge par prispevku z5...

Old Post 18-03-2012 v 20:27 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 206

pořídil jsem si nedávno toto... http://www.e-growshopnj.cz/e-growsh...-Ec-termo-meter

a zatím spokojenost..

Old Post 23-04-2012 v 23:21 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spunkmajer
Stálý Člen

Karma uživatele spunkmajer - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 207

Já jsem pořídil toto

http://aukro.cz/ph-metr-monitor-pro...2300220209.html

Nevypadá to sice bůhví jak kvalitně, ale jedu s ním třetí sezonu a žádnej problém. Hlavně doporučuju ph metr se sondou na kabelu, mnohem lépe se s tím pracuje.

Old Post 29-04-2012 v 12:05 PM
spunkmajer je offline   Profil uživatele spunkmajer   Find more posts by spunkmajer   Foto galerie člena spunkmajer   Click here to Send spunkmajer a Private Message   Add spunkmajer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 208

zdravím všechny mám ec metr koupil jsem ho od člena a ten neměří v desetinných číslech ale tak jak je popsáno v odkazu kdyby někdo poradil budu mu zavázán
jsem z toho jelen tohle je Rozsah měření: 0~9990µS/cm
odkaz : http://www.hypermotoshop.cz/merici-...y/ec-metr-meter

Old Post 05-05-2012 v 00:29 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8999160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív