Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Tajně ve stole 18 a 20w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Nápad 41/18 Příspěvek č. 17






ahojte
Kytky mi rostou pěkně pomalu pod těma ůsporkama,pod sodíkem bych z toho už měl asi jungle,ale to se brzy změní.
F pátek sem objednal kompletní hnůj od AH kromně FS ten už mám,odrazovou folii,flex růrů,květníky a 150w HPS GIB lighting flower spektr deluxe(komplet z hydroponieplus),zní to našlapaně už se těším bude to můj první sodík.
Počítám že to tak do středy příde pak založím nowé téma mám už připravenou skřín s trochu většími parametry....zaťal
ffffotky


Edit: ještě bych chtěl doplnit že do teď sem hnojil Alga Growem,vyměnil sem na pár litrů za final s jedním týpkem.
Ke kytkám- největšího mrzáka sem vytrhnul už mě nebavylo se dívat jak se mu kroutí listy a navýc zabýral mýsto a ta druhá(druhý)ukázal koule taky zemřel.Mám už jenom 4 tak doufám že aspoň 2 budou holky

Naposledy upravil Loopuch 30-04-2007 v 11:21 AM

Old Post 29-04-2007 v 13:46 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 18

Mám radost před chwilkou mi dorazil balíček:Root stimulation
z kleckashopu Grow/bloom
Enzimes Vše 0,25l
Reflexní fol.
4 květináče 3,6l
Na sodík z hydraplus stále čekám to je tou poštou,doufám že mi ho nerozkřápou.
Dneska si máknu na nowý skříni a večer nebo zítra dohodím photo.
Ciao čau

Old Post 03-05-2007 v 09:44 AM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sky-triper
Stálý Člen

Karma uživatele sky-triper - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 19

Krasné fotečky . . . . hodně štěstí . . . . . ale koukám že to pod tema usp. jde taky pěkně . . . .

Old Post 03-05-2007 v 18:30 PM
sky-triper je offline   Profil uživatele sky-triper   Find more posts by sky-triper   Foto galerie člena sky-triper   Click here to Send sky-triper a Private Message   Add sky-triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 20

Čau jo pod usporkama se dá ale není to ono,roste to pomalu...ale roste..oto de,ne?
Jo cca 1hodinu po PPL dojela Česká pošta se sodíkem juchuchu....ale poslali mi asi jetou výbojku.U toho šroubení je taká očouzená tím používáním asi,jestli jo tak sou to bastardi z té hydroponieplus,jestli se pletu tak se omlouvám,ale asi neéééééééééééé.
Zítra dohodím photony ať můžete posoudit..ahojte..hnojte a nepřehnojte

Old Post 03-05-2007 v 18:55 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sky-triper
Stálý Člen

Karma uživatele sky-triper - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 21

škoda že nikdo nevydží u usporek až do koce .. zatím sem nevydel žadnej kvet pod malejma usp. . . . . asi to budu muset zkusit sám . . . . .(uvidíme)

Old Post 03-05-2007 v 19:25 PM
sky-triper je offline   Profil uživatele sky-triper   Find more posts by sky-triper   Foto galerie člena sky-triper   Click here to Send sky-triper a Private Message   Add sky-triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 22

Pod ůsporkama podle mě nemá cenů kvést z toho by nic nebylo,teda aspoň pod normálními(nurty by aj šli).
Jo a pár lidí sem tu vyděl co tu kwetly pod ůsporkama-tak skus to a stejně zjistíš že je to na prd........Čau

Old Post 04-05-2007 v 07:10 AM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 23






Čau ahoj
Konečně se mi dostal pod ruku foťák,tak sem můžu hodit fot své ůplně nowé skříňě-Rozměry 46,57,150(Š,H,V) je vylepená bílou fol.
ventilace-2 pc větráky(je to bída ale zatím stačí)teplota se drží mezi 26-30.
Světlo jak už sem se zmiňoval 150W GIB
Hnojky AH crew
Jen se chci zeptat jestli se z toho snímku dá poznat jestli s tou výbojkou někdo svítil.
Max do týdne chci přepnout na 12/12(nemůžu se dočkat)
Jo tu výbojků mám asi 40 cm nad vrškama něž si zvyknou a dokud nebude lepší ventilace.

Old Post 05-05-2007 v 09:11 AM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 24




Další fffoootky

Old Post 05-05-2007 v 09:17 AM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 25

zdar ta vybojka vypada mirne jeta.. kdyz je nova, tak ty konce te trubicky uvnitr jsou stejne cire jako prostredek... cim dyl se s ni sviti, tim vic ta trubicka od koncu cerna..

ale jako nechapu, jaxi mohli dovolit poslat ti jetou vybojku.. ?

p s y c h o 8 4

Old Post 05-05-2007 v 15:16 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 26

ahoj Díky za odpoveď utvrdili ste mě že mi fuckt poslali ojetinu,no stím už nic nenadělám, já sem si myslel že se to pozná podle toho zčernalího skla hned u šroubení.Jednu věc vím na sto% z hydroponieplus už nikdy nic.
Nic nemaž sem rád za každou radu i názor...
Ve skříni se mi drží nechutná teplota je tam 31stupňů a ojetina je 40cm nad vrcholkama,všechny 3 pc větráčky co mám jedou no takhle to asi neuchladím......už zase šetřím,potřebuju kvalitní odtah a pach.filtr OMG.

Old Post 06-05-2007 v 11:02 AM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 27

Zdrávím
mám existenční problémy smou skřínkou,bo žiju ve společné domácnosti.Mamka vyděla moje kytky naposledy pod ůsporkama asi jak zjistila že my hučí ta velká skříň tak začala protestovat,naprosto jí chápu a tento round končím,buď kytky hodím na out nebo estli se domluvím s nějakým kámošem tak to dám kněmu...ještě nevím.
Rozhodně si všechny komponenty nechám a budu dokupovat další..
Pořeším neprosvítající box a nehlučnou ventilaci atd...po prázdninách bych chtěl lampu zase rozsvítit,uvidím.
Rozhodně děkuju všem co mi sem napsali,poradili a poslali karmu tak se mnějte groweři a příšte nazdar

Old Post 09-05-2007 v 15:45 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PAKYN
Stálý Člen

Karma uživatele PAKYN - 55% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 28

nemila zalezitost,,,

92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.
<---Každý může být sám sebou--->

Old Post 09-05-2007 v 17:31 PM
PAKYN je offline   Profil uživatele PAKYN   Find more posts by PAKYN   Foto galerie člena PAKYN   Click here to Send PAKYN a Private Message   Add PAKYN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sky-triper
Stálý Člen

Karma uživatele sky-triper - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 29

Loopuch - přesně todle se stalo i mě . . . . . . moc nemilé . .ale ted je mužeš dát ven . . mě se to přihodilo asi tak po měsíci růstu a to bylo v lednu tagže mi nezbylo než kytičky prostě vytrhat protože nikdo nechtěl nic do skřině (každej má vetšinou plno) . . a ven to nehrozilo . . . . ovšem pokouším se o novej BOX v PC a ten je tichej a neprosvítá protože je ukrytej ještě v jedné skřini a zamaskovanej jako starej komp (tech mám doma peknou sbírku a tak to neni moc podezřelé)

Old Post 09-05-2007 v 19:33 PM
sky-triper je offline   Profil uživatele sky-triper   Find more posts by sky-triper   Foto galerie člena sky-triper   Click here to Send sky-triper a Private Message   Add sky-triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0001460 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív