Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » ((( Hypermass Matrixx Grow System ))) SKLIZENO 1,025 g/W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 161


tak zítra se dozvíte, kolik toho nakonec je..... tipy jsou opravdu rozmanité...

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Naposledy upravil Matrixx 18-07-2007 v 14:11 PM

Old Post 18-07-2007 v 13:57 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 162

271 good job


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 18-07-2007 v 14:31 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 163

náběh na síň slávy, řek bych

386?

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 18-07-2007 v 14:38 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 164

Pěkné fotky

255 , jsem zvědav kolik toho nakonec bude.

EDIT, přehodnotil jsem svuj tip a z 240 přepsal na 255

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Naposledy upravil Sciurus 18-07-2007 v 17:07 PM

Old Post 18-07-2007 v 14:40 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 165


matrixx original ......

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 18-07-2007 v 16:50 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joao
Nový Člen

Karma uživatele joao - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 166

321g

Old Post 18-07-2007 v 21:04 PM
joao je offline   Profil uživatele joao   Find more posts by joao   Foto galerie člena joao   Click here to Send joao a Private Message   Add joao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Pohodička Výsledky Příspěvek č. 167

Tímto okamžikem zastavuji tipování

spotřeba el. energie : fáze 18/6 270 kWh
fáze 12/12 510 kWh

VÝNOS: 1,025 g/Watt tudíž 410 gramů celkové hmotnosti materiálu

Popravdě by to mohlo být i lepší,ale co, chybama se i system učí takže díky všem za podporu a bal bla bla........ hlavně pak SAMovi a Eso Rommerovi

Jinak vítězem tipovačky se stává BigStickyBud s tipem 408 gramů ( pokud chce nějakou cenu, nechť se mi ozve na PM )

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Naposledy upravil Matrixx 19-07-2007 v 11:21 AM

Old Post 19-07-2007 v 11:05 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 168

kurva to sem tě nějak podcenil

stejnak sis to vymyslel ale néé kdepa, věřim ti a přeju ať se tou marihuánou ukouříš xmrti..

gudlak do dalších pokusů..
Q

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 19-07-2007 v 11:30 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 169

to Kwjetoň: díky za upřímnost doufám, že další grow bude lepší, můj cíl je 1,3 g/W

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 19-07-2007 v 11:32 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaholickz
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 170

moc dobre tak to cumim to sem teda podhodnotil konzistenci hehe
preju at ti to v dalsi vyjde(1,3g/w) a enjoy your smoke

Vězeň který se považuje za svobodného o svobodu neusiluje..............

Old Post 19-07-2007 v 11:35 AM
Ganjaholickz je offline   Profil uživatele Ganjaholickz   Find more posts by Ganjaholickz   Foto galerie člena Ganjaholickz   Click here to Send Ganjaholickz a Private Message   Add Ganjaholickz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjaholickz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 171

jasný, já a Sciurus sme totiž profi tipaři, schválně jsi to nafotil ve vysokym kýbli, aby to vypadalo že toho je málo...
no příště budu vědět, že matrixx je starej obložák a intrikán, kterej patří do mučírny...

doufám že ti zaskočí hašový vlákno v krku..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 19-07-2007 v 11:46 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libang
...vyhul...

Karma uživatele Libang - 87% PěstitelskáKarma uživatele Libang - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 172

hehe , neni aji 2 a 3 místo ??

Old Post 19-07-2007 v 12:59 PM
Libang je offline   Profil uživatele Libang   Find more posts by Libang   Foto galerie člena Libang   Click here to Send Libang a Private Message   Add Libang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 173

to libang: bohužel.... ale abys neřek, že jsem necita K+ pro tebe.... a 3. místo

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 20-07-2007 v 08:43 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 174

zdarec, "bohužel":-)( jsem byl na dovolenné během tvé soutěže a pak jeste nez sem se dostal ke kompu.... moc ti gratuluji ke žním. teď když jsem tu tak sem akorat naštván že jsem tu skutečně nebyl, páč když jsme to pročítal tak jsem si vzpoměl že na začátku máš výnos "1,025 g/Watt" at tak jsem si to jen tak pro blbost vynásobil *400... a co mi vyšlo... číslo ke kterému jsem se dočetl o chvíly později: :-))))))))))))))))))))))))) no co smula ve hře, štestí......

Old Post 22-07-2007 v 01:04 AM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Big Shit
Nový Člen

Karma uživatele Big Shit - 63% PěstitelskáKarma uživatele Big Shit - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 175

maso a kdy bude ten smokereport ????

Gdo to čte ten smrdí

Old Post 22-07-2007 v 18:01 PM
Big Shit je offline   Profil uživatele Big Shit   Find more posts by Big Shit   Foto galerie člena Big Shit   Click here to Send Big Shit a Private Message   Add Big Shit to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Big Shit! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 176

o výkendu BIG SMOKE REPORT

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 25-07-2007 v 19:41 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2416390 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív