Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W plagron BIO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

400W Plagron BIO Příspěvek č. 1




Ahoj milé growerstvo, i já jsem si konečně postavil svůj malý svět a chci se o něj s váma podělit.

Ke skříni

80x40 ( bohužel zatím jen...)
400W philipska sont-t pia+
cooltube + profuk
1x přítah PC
1x odtah PC
teplota 24 den, 19 noc

Hnojím (100procent bio ) :
komplet Plagron, AH enzymes+, AH final solution, Phyt-amin

po žloutnutí lístků (16 den květu) jsem začal měřit ph a dozvěděl jsem se že zálivka má 6.8 ! tak jsem ho rychle srazil na 5.9, zatím vypadá že to holkám prospívá

Genetika
3xSanta Maria
1x OB


od nejmenovaného člena... díky

Budu velice rád za rady, náměty a dotazy



Až doposud šlo všechno jako po drátkách, ale teď na 16tém dni květu se objevily vady na spodních lístcích... zdá se mi jako by to byla nějaká plíseň..

1. a 2. fotka - nemocné lístky
3. fotka - 16. den květu

Naposledy upravil smoke4ever 16-01-2007 v 22:15 PM

Old Post 16-01-2007 v 20:26 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 2




19. den květu a začíná to krásně paldovatět.. ani bych to na 19. den netip hehe jo a genetika - zprava SM, SM, OB a zakrslá SM

--- k poslední fotce : americká páska rulez !

Naposledy upravil smoke4ever 16-01-2007 v 22:24 PM

Old Post 16-01-2007 v 21:05 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 3

souhlas, přidej větráky na odtah a přítah vzduchu z /do pěstírny. vypadá to na plíseň a ta tam je dost právě kvůli tomu stojatýmu vzduchu. kytka se taky tak trochu dusí. větrák na cirkulaci je IMHO už zbytečný, máš to v síti, proudění ti obstará přítah a odtah. Na příští grow ho ale pořiď

edit: lampa je fakt moc nízko, bych to viděl tak na 15-25cm od vrcholků

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil jestedman 17-01-2007 v 15:12 PM

Old Post 17-01-2007 v 09:39 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

cus vypada to pekne, mam dotaz: nechapu ze mas tak v pohode teplotu, kdyz mas "jenom" PC vetracky. ja mam taky 400W cooltube, teplotu 24 nemam a to tam mam vetrak 185m3/h. jak mas vysoko lampu? podle fotek to vypada ze bys ji moh v klidu dat niz, kyticky to urcite oceni...

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Old Post 17-01-2007 v 15:05 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 5

díky za postřehy

to Zizik:
teplotu 24 držím nejspíš proto, že je skříň ve sklepě, tudíž okolní vzduch je celkem chladný.. taky mě to mile překvapilo, myslel jsem že kvůli rozměrům skříně s tím bude svízel. a v poho k řešení CT - vývody mám vyvedené ven, profukuje to jeden PC větrák (okolní teplota 18-19 stupňů)

to EarthwormJim:
takže komplexnější info -
Zalévám ob den a kompletně proleju oba květináče, hnojím Plagronem bloom - 4ml/litr a AH enzymes+ a 2x do týdne postřik Phyt-aminem. Problém se vyskytuje převážně u spodních lístků, ty jsem uříz tak snad se to neubde opakovat. Největší problém kterého se ale celkem bojím bude plíseň, jelikož skříň mám ve sklepě.... Dám tam teda další větráky na přítah, jinak kytky profukuje od výbojky stolní větrák tak se hezky třepotaj ( vím že to není ideální, ale jinam než nahoru se prostě nevlez ) Kdybych chytl plíseň jak při posledním outdooru tak to potěš pánbůh...

Jinak postižené lístky jdou vidět na prostřední fotce druhého příspěvku celkem vpravo ( plná velikost ) ty samozřejmě finkout nechci

Naposledy upravil smoke4ever 17-01-2007 v 17:20 PM

Old Post 17-01-2007 v 17:10 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 6






Ahoj takže mám tady další update fotek, 24. den květu. Zatím jde vše bez problému, jenom mě zajímá jestli mám žlutý lístek z první fotky uříznout Je normální že jdou lístky na paličkách do žluta? viz. foto 3

Naposledy upravil smoke4ever 21-01-2007 v 01:11 AM

Old Post 21-01-2007 v 01:06 AM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 7





Předem vzdávám dík za všechny káčka

Takže nafotily se nějaké nové fotoz 25. květ (za tmy s bleskem, ale foťáku se nechce ostřit) :

1. K mojí nelibosti pestrobarevné lístky na SM... bude to tou vlhkostí ?

2. OB

3. SM (Planck)

4.Hnojkový park ( včetné pažitky a štěrbáku, které budu mít v matkárně )


EarthwormJim :
od zítřka teda přidám do zálivky wuxal super a doufejmě že se barva dá do kupy

Naposledy upravil smoke4ever 21-01-2007 v 21:54 PM

Old Post 21-01-2007 v 20:54 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 8

Prozatím jsem teda zkusil přidat zálivku bloomu a třikrát týdně phytamin... budu informovat o případných změnách snad k lepšímu

Old Post 22-01-2007 v 08:02 AM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 9








Update z 28. dne květu kytí se maj k světu a paličky hezky bobtnaj. Na příští grow ale určitě zdvojnásobím počet, páč mám dost volného místa mezi ScroG očkama

1,2,3 - celkový pohled, u trojky je vidět zakrslá SM.....

4 - OB

5 - SM

6 - OB

7- SM

Klidně pište rady a připomínky

Naposledy upravil smoke4ever 25-01-2007 v 21:11 PM

Old Post 25-01-2007 v 20:37 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 10






Zvýšil jsem dávku hnojiv a holčinám to evidentně prospělo nakonec nebylo třeba ani OBMka , stačilo jenom zvednout plagron-bloom na cca 7ml/l. Můžu ještě stříkat kytky phytaminem ? nerad bych ve výsledku kouřil mořské plody Jsem zvědavý na konečnou kvalitu a chuť kuřiva, už teď se mi sbíhaj sliny

Old Post 28-01-2007 v 20:38 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 11





Nesu další várku fotek, tentokrát z 37. dnu květu....blížíme se pomalu do finále a na paličkách je to znát. Líbí se mi hlavně medové bambulky na vršcích OB Co s phytaminem, stříkat nebo už vysadit ?

Old Post 03-02-2007 v 17:18 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šiška-skunku
Stálý Člen

Karma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 12

uz to phytaminem nestrikej bacha na plisen ...

Smoke that more !

Pestuju, nevyrabim SMRT !!

Shishka's SOG 400W Plantastar

Old Post 04-02-2007 v 12:18 PM
šiška-skunku je offline   Profil uživatele šiška-skunku   Find more posts by šiška-skunku   Foto galerie člena šiška-skunku   Click here to Send šiška-skunku a Private Message   Add šiška-skunku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 13

šiška-skunku : díkes chplape, na to jsem uplně zapoměl ( ) jinak spodní paličky jsem dal na košt a zatím je to soo high

Old Post 04-02-2007 v 22:17 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 14








41. den květu, v této várce je použita lupa a na poměry foťáky se tomu dá říkat makro

1. OB zoom
2. pravá strana
3. levá strana
4. OB chocholky
5. OB klobáska
6. OB's
7. SM zoom

Naposledy upravil smoke4ever 07-02-2007 v 18:50 PM

Old Post 07-02-2007 v 18:43 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 15











Dneska byl zapůjčen kvalintí foťák, takže se konečně můžete pokochat nádhernýma fotkama doporučuju přiblížit

Popis:

1. Chocholky OB ( dělaly se taky někomu ? )
2. SM
3. SM
4. OB
5. oranžády
6. SM
7. zase ty holky oranžový
8. OB
9. detail chocholky na OB
10. vpravo OB, vlevo Santy

Naposledy upravil smoke4ever 08-02-2007 v 21:33 PM

Old Post 08-02-2007 v 21:00 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 16

Opravdu nice kyti doufam ze ty moje vyrostou aspon zlomek tech tvých, mam doccela dobrou genetiku ted jsem zastrihaval tak doufám že pěkně pojedou...

Old Post 22-02-2007 v 09:41 AM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-05-2010 - 400w hps sylvania - 138 odpovědí
06-05-2009 - 400w Bio - 28 odpovědí
30-07-2008 - 400W chronic - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0820690 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív