Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Biooutdoor 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5

Stihne Himalaya Gold (mostly indica) dorast na viac ako 2 metre?
This poll is closed.
Urcite ano 14 41.18%
Taka vysoka sice nebude, ale zato z nej bude pekny kricek 10 29.41%
Mozno, ale zistia to iba corky ktore sa z nej budu radovat namiesto teba 5 14.71%
Indica? Urcite nie! 4 11.76%
Do doby kvitnutia ti ani neprezije 1 2.94%
Total: 34 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 65







Tu su fotky zo 17. 09. 2007. Palice sa uz celkom pekne zacinaju formovat, a uz je vidiet aj krystaliky. Minuly tyzden este boli prihnojene guanom (celych 500g) takze do zberu uz asi hnojenie potrebne nebude.
Problem je, ze tie palice su asi velmi tazke a musim ich podopierat, aby sa nelamali, alebo prilis neohynali k zemi. To asi poriesim buduci tyzden podopretim pre istotu vsetkych konarikov, a ze ich tam je dost.
To co je na Himalaya Gold asi najzaujimavejsie, ze vsetky palice su takmer rovnako velke. Vobec sa neda hovorit o nejakej hlavnej a postrannych...

Biooutdoor 2007

Old Post 19-09-2007 v 09:33 AM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Hashberry, The Resurrection Příspěvek č. 66

Asi tak o tretej popoludni som sa rozhodol, ze Hashberry si zasluzi primerany pohreb, aspon z nej budu ziviny na buducorocne pestovanie. Tak som sa bez vahania vybral na miesto jej "posledneho odpocinku". Podotykam ze po navrate z UK som tam este nebol, pretoze rastlinky bez polievania nemali sancu prezit vlnu 40 stupnovych horucav. Ked som sa vsak preplazil krikmi na moju cistinku cakalo tam na mna velke prekvapenie. Obidve Hashberry si tam pekne rastu. Spodne listy a konariky asi tak do vysky 40 cm boli uplne suche (tie by som aj tak obtrhal), ale vrchne listy nejavili vobec znamky nedostatku vody. Skoda ze som so sebou nebral fotak. Inak aj Hashberry uz kvitnu a zatial maju vrchne sisky velkost asi tak palca a zacinaju sa aj trochu cukrovat.
Sila prirody je neuveritelna...

Biooutdoor 2007

Old Post 22-09-2007 v 16:31 PM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 67

PUNX : plevel

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 22-09-2007 v 16:51 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 68

To hej, sice o nej pisali ze je odolna teplotam, ale ze az tak...
Kazdopadne som rad ze som si ju vybral. Len aby este stihla dozriet (vychadza to tak ku koncu oktobra). Dufam ze nam slniecko vydrzi, alebo ze je aj rovnako odolna chladnemu pocasiu.

Biooutdoor 2007

Old Post 22-09-2007 v 17:06 PM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlubin
Stálý Člen

Karma uživatele hlubin - 87% PěstitelskáKarma uživatele hlubin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 69

Hohoho pěkný pálky. Ať ti počasí přeje já v něj taky věřim. Tohle si zaslouží K+

Můj první outdoor 2007

Old Post 23-09-2007 v 15:32 PM
hlubin je offline   Profil uživatele hlubin   Find more posts by hlubin   Foto galerie člena hlubin   Click here to Send hlubin a Private Message   Add hlubin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Co so mnou spravila ochutnavka Hashberry? Příspěvek č. 70



Co by sa dalo zlepsit na flekoch

Policko s Hashberry ma velmi dobre umiestnenie z hladiska pocasia. Jeho velkou nevyhodou je ze sa na nom rastlinky musia bezo mna zaobist viac nez dva mesiace. A to moze byt problem najma kvoli dlhym letnym vlnam sucha a tepla. Obidve slecinky Hashberry to vsak prezili bez vacsj ujmy. Cim to bolo sposobene? Toto policko bolo "vysekane" pred dvoma rokmi, takze tento rok je uz zem pomerne dost pokryta travou, kvietkami, burinou (Foto 1.)... Toto vidim ako jednu z hlavnych pricin dobreho stavu rastliniek. Okolita vegetacia (a najma trava) zabranila nadmernemu vysusaniu pody. Na fotke taktiez vidiet, ze povodny substrat, ktorym su jamy vyplnene je pokryty vrstvou povodnej hliny (jej mixom so substratom). Tato hlina a il sa sem dostal postupne splavovanim a teda nechtiac. Vidim v tom vsak druhu vyhodu tohto policka. Kupeny substart je vzdusny a preto lahko vysycha. Hlinita, alebo ilovita poda sa pri vysychani zceluje a postupne na povrchu, sa z nej po z nej stava "betonovy obal". Tym sa zabrani odparovaniu vody z povrchu pody a ta ostane uchovana v objeme jamy.
Druhe policko (Foto 2.) bolo urobene az tento rok a teda vyhody toho prveho chybaju. Tu vsak bol samozavlazovaci system, ktory zpociatku fungoval skvele, ale postupne stracal svoju funkcnost kvoli nepriazni prirody. Najprv mi jeden kolik ukradol zajac (ostatne 4 som uz dlho nekontroloval, pretoze su uz "odstavene"). Ako by mu to nestacilo (alebo inym hlodavcom?), tak este aj privodna hadicka bola rozhryzena. To sa mi stalo aj druhy krat, po oprave systemu. Zavlazovanie povrchu pody sa mi ale zda pomerne neefektivne. Voda sa ihned odparuje a len urcita cast z nej sa dostava ku korenom. Himalaya Gold teda prezila iba vdaka starostlivosti mojej priatelky, ktora ju pocas horucav chodila polievat.

Ako teda planujem zlepsit svoje policka?

Okolie:
Trochu oba policka zvacsim (najma HB), pribllizne do tvaru elipsy tak, aby mali rastlinky (a ja tiez) dostatok priestoru. Dolezite je ist druhy den po dazdi, ked je okolita poda vlhka a tvarna. Ked odstranim vrchnu cast krikov z pozadovanej plochy pridu na rad vsetky ich korene, ktore trcia zo zeme. Rozryty povrch (cely) zbavim taktiez travy a buriny, ktora tam rastie a rozhadzem tam kupene semiacka travy. Potom ho poriadne zarovnam tak, aby som si tam po vyraseni travy mohol uzit nejaky ten odpocinok. Travnik taktiez nedovoli postupnemu zarasteniu okolia burinou a zadrzi vlahu.

Zavlaha:
Pouzitie systemu tropf Blumat by sice bolo mozne, ale prave kvoli neefektivnosti som ho zavrhol. Idealne by bolo priviezt vlahu do objemu substratu, aby sa predislo jej zbytocnemu odparovaniu. A prave v tomto by som potreboval pomoc. Nejaky konkretny navrh riesenia, ktory by pocital s nadrzou vody nad ci pod urovnou policka.

Biooutdoor 2007

Naposledy upravil PUNX 24-09-2007 v 03:15 AM

Old Post 24-09-2007 v 02:56 AM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 71

Pan Ker: Dik za karmu.
Ono to moze zniet divne, vysadit si travnik na fleku, ale ak by to vyslo, bol by to flek nielen na pestovanie, ale aj odpocinok, upokojenie, hulenie, meditaciu... Proste aby som tam nechodil iba kvoli poliatiu ci prihnojeniu, ale na dlhsi cas. Doteraz to nebolo mozne kvoli malo priestoru a tomu ze ten povrch mi nedovoloval ani len sadnut si tam, nie to este lahnut si na peknu travicku.
A okrem toho mam cely april na to, aby som tam rastlinkam pripravil prijemne prostredie, kym pojdu von.

Biooutdoor 2007

Old Post 24-09-2007 v 10:34 AM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 72









Dnes som siel pozriet Hahberry, trochu ju poliat a pofotit. Rastli ako (be)z vody. Preto teraz maju iba okolol 110cm. Ale zato krasne vonaju a sisky su poriadne tvrde uz teraz...

Biooutdoor 2007

Naposledy upravil PUNX 25-09-2007 v 02:14 AM

Old Post 24-09-2007 v 16:18 PM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 73





Tu su nejeke starsie fotky (25. 09.) z policka s Himalaya Gold...

Biooutdoor 2007

Old Post 04-10-2007 v 22:31 PM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 74




A tieto su tohtotyzdenne. Konkretne z 02. 10.. Odvtedy sa uz trosku zmenili, pretoze vcera som obtrhal vsetky vacsie listy aby som v poslednych dvoch tyzdnoch zlepsil prudenie vzduchu a zabranil tvorbe plesni na paliciach. Taktiez mi vcera prisiel pel od jedenho ceskeho clena (tymto mu dakujem), tak som dnes jednu palicku aj opelil. Pochybujem ze ale semiacka stihnu dozriet za tie dva tyzdne. Tak asi tu jednu palicku necham dlhsie, az kym pocasie dovoli a uvidim co z toho vznikne (inak je to pel taktiez z HG).

A dik vsetkym za karmu...

Biooutdoor 2007

Old Post 04-10-2007 v 22:46 PM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Pohodička Harvest Time Příspěvek č. 75

11. 09. - 2/3 Himalaya Gold
12. 09. - cela Hashberry
Sichy sa uz pomaly susia, potom to vsetko zvazim a prihodim smokereport. Ale zatial to vyzera na celkom slusny vynos u Himalaya Gold a Hashberry zase prekvapuje svojou vonou. Tu treinu Himalaye skusim este nechat kvitnut...

Biooutdoor 2007

Old Post 14-10-2007 v 22:38 PM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNX
Stálý Člen

Karma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% PěstitelskáKarma uživatele PUNX - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 76

Takze po vysuseni je priblizne 200g HG a 40g HB.

Biooutdoor 2007

Old Post 29-10-2007 v 06:49 AM
PUNX je offline   Profil uživatele PUNX   Find more posts by PUNX   Foto galerie člena PUNX   Click here to Send PUNX a Private Message   Add PUNX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3188900 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív