Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » ukradli vam peniaze pri posielani v obalke do nirvany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fajec
Nový Člen

Karma uživatele fajec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 15  

ukradli vam peniaze pri posielani v obalke do nirvany Příspěvek č. 1

ak je tu niekto komu neprisiel ten mail ze peniaze prisli a posielali ste v obalke tak piste kamarat ma strasi ze nam to niekto ukradne dik a ak mate pozitivnu skusenost tak mozte tiez dik

Old Post 11-02-2007 v 17:40 PM
fajec je offline   Profil uživatele fajec   Find more posts by fajec   Foto galerie člena fajec   Click here to Send fajec a Private Message   Add fajec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 2

Od nirvany jsem bral dvakrat na out, taktez moji znami (ti nevim kolikrat od nich brali) a nikdy nebyl zadny problem. Nirvana jako celkove je dobry shop, az na tu genetiku s tou to neni u nich uplne nejruzovejsi ale za tu cenu no nekup to )

world aware :: free party is not a crime

Old Post 11-02-2007 v 18:09 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 3

mne sa ray stalo to iste. Ale bolo to od Dutch Passion. Ja magor som tam poslal aj nejake kovaky, tak to tam zrejme niekomu zahrkotalo na poste a ulakomil sa. Ja v seedsbankach problem nevidim. Skor v doprave. Mylsim ze je lapsie pouzivat internet banking. Rychle, lacne,prakticke

Old Post 15-02-2007 v 20:37 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bayko
Stálý Člen

Karma uživatele bayko - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 4

Sory za OT,

2Weider: Hmm moc sa v tom nevyznám, ale cez internet banking by to malo byť rovnako drahé ako cez návštevu v banke...čiže okolo 500 lowe...alebo sa mýlim???koľko si platil za prevod? Dík

Old Post 15-02-2007 v 21:17 PM
bayko je offline   Profil uživatele bayko   Find more posts by bayko   Foto galerie člena bayko   Click here to Send bayko a Private Message   Add bayko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 5

Posilal sem trikrat do Seedboutique postou penize v obalce zabalene v prelozenem papiru doporucene.Dvakrat to doslo v pohode,potreti uz ne, po reklamaci mi prislo vyrozumeni od posty(vyjadreni zahranicniho dopravce),ze zasilka nebyla nalezena a posleze 1065Kc poukazkou jako kompenzace.Radsi vyuzij ten bezhotovostni styk.

Old Post 16-02-2007 v 12:51 PM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 6

to bayko: no za prevod neplatis nic. Max platis poplatok za vedenie uctu v niektorych bankach. (za to ze ho mas)

Old Post 08-03-2007 v 12:50 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 7

Já objednával jednou a posílal jsem hotovost poštou a pohoda, za týden to bylo doma. V úterý jsem objednával zas, tak zatím čekám. V obou případech jsem formulář + hrachy dal do obalu od CD a ten samozřejmě ještě zabalil do takové obálky z tvrdého papíru, akorát na ten obal a přelepil izolepou. Dám vědět hned jak mi potvrdí doručení peněz. Doufám že se tak stane teda :-)

Old Post 08-03-2007 v 15:44 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 8

jednoducha vec. Koupis obalku na ceniny, malou... strcis penize a objednavku, zalepis, napises adresu a poistis treba na 5000. Reknes doporucene letecky a mas to v suchu. Jestli to nahodou neprijde, tak ti daji 5000 a jeste vydelas a to si pis ze to prijde. Cele te to bude stat cca 100KC

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 08-03-2007 v 22:25 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fajec
Nový Člen

Karma uživatele fajec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 9

dakujem za odpovede no moje obavy sa nenaplnili nastastie dnes mi prisli seeds vsetko prebehlo v poriadku dostal som early special a durban poison + peknu penazenku skoda ze neposlali bonus

Old Post 09-03-2007 v 21:57 PM
fajec je offline   Profil uživatele fajec   Find more posts by fajec   Foto galerie člena fajec   Click here to Send fajec a Private Message   Add fajec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 10

A za jak dlouho ti odpověděli, že jim došli ty peníze ?

Old Post 10-03-2007 v 09:08 AM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 11

No já jsem si loni obědnával u nirvany poslal jsem jim v dopise 180eur a bohužel mně nic nepřišlo. Nejhorší je že jsem si to blbec zapomněl pojistit.
Loni po mně chtěli v bance 900+ nějaký koruny(za převod z účty i za poslání peněz na jejich účet.) A to si mě dokonce pozvaly někam do vyších pater a měl jsem vlastní poradkyni která se v tom hodinu(nekecám) štourala a na konec mně řekla že jestli to je taková malá částka tak at to jdu zkusit jinam, že je těch 900 kč na těch 180eur hodně, ale jestli chci tak že mně to udělá. Tekdy jsem nakupoval euro za 29kč.
Pře poštu po mně chtěli 500+ koruny
A za dopis jen 10Kč

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 21-03-2007 v 20:12 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 12

Čus,už je to 30 dní co jsem poslal do nirvány CASH v obálce.Na mym učtu je furt "waiting for playment" jenomže čas běží a já chtěl mít už zasazeno,původně sem chtěl jet autem do amsterdamu ale pak jsem zjistil že ve wídni se taky daj sehnat seeds a je rozdíl jet 900km nebo 300km takže vyrážim,,jinak co se týče posílání balíčků poštou sem vyléčenej,neni nadto jet a koupit čus!

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 10-04-2007 v 23:07 PM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 13

nemam co bych k tomu dodal... obalka za 10.... ach jo, nepouci se nikdo...

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 11-04-2007 v 06:02 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letnak
Stálý Člen

Karma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% PěstitelskáKarma uživatele letnak - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 14

ale poučí neboj! )

Old Post 15-04-2007 v 19:31 PM
letnak je offline   Profil uživatele letnak   Find more posts by letnak   Foto galerie člena letnak   Click here to Send letnak a Private Message   Add letnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Undersehn Awas
Nový Člen

Karma uživatele Undersehn Awas - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 15

Ja pred 14 dni posilal do Nirvany 39 euro w obalce a byl jsem linej to dat doporucene a taky mi to naky smejdi ukradli .Prisel mi pak od nich email abch poslal penize a to uz jsem davno udelal ,tak jsem dnes objednal jiny modely a poslal znowa a doporucene

Sympatisuji se swými swěty..

Old Post 29-05-2007 v 09:04 AM
Undersehn Awas je offline   Profil uživatele Undersehn Awas   Find more posts by Undersehn Awas   Foto galerie člena Undersehn Awas   Click here to Send Undersehn Awas a Private Message   Add Undersehn Awas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHARK
Nový Člen

Karma uživatele SHARK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 16

Já sem posílal 35 Eur v obálce doporučeně a do 14 dnů to bylo doma. Akorát jsem zklamám klíčivostí semen

Old Post 07-06-2007 v 12:28 PM
SHARK je offline   Profil uživatele SHARK   Find more posts by SHARK   Foto galerie člena SHARK   Click here to Send SHARK a Private Message   Add SHARK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7695990 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív