Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mandala Seeds » Mandala #1 (outdoor až do 58° rovnoběžky!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mr. Review
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Review - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 17

iceCube: počekuj témeta v outdoor galerii a máš to... na groweru je spoustu lidí co jeli něco od mandali,a určitě k tomu budou mít i nějaké poznatky..

ze zkušeností vím hashberry,sadhu

06/07/08/09/

herb herb is a plant, I mean herb's good for everything.

Old Post 04-03-2008 v 12:33 PM
Mr. Review je offline   Profil uživatele Mr. Review   Find more posts by Mr. Review   Foto galerie člena Mr. Review   Click here to Send Mr. Review a Private Message   Add Mr. Review to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sony_blue
Stálý Člen

Karma uživatele sony_blue - 90% PěstitelskáKarma uživatele sony_blue - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 18

Objednal jsem si letos z Mandaly seminka,Mandala #1 feminized,5 kousku za 20E + 3E letecka doprava,sel jsem do banky v pondeli rano,dal prevodni prikaz(stal me 220kc),dalsi pondeli jsem je mel ve schrance,diskretne zabaleno,nekolikrate.A jako bonus,kterej jsem necekal,bylo v balicku jeste 5ks seminek safari mix.Tak to prave davam klicit.Absolutni spokojenost s Mandala shopem,muzu jen doporucit.

Old Post 01-05-2008 v 13:42 PM
sony_blue je offline   Profil uživatele sony_blue   Find more posts by sony_blue   Foto galerie člena sony_blue   Click here to Send sony_blue a Private Message   Add sony_blue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 19

Mandala -> bezproblémový SHOP!! doporučuji

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 09-05-2008 v 22:54 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 20

Souhlasim iceCube , neměl jsem snimi žádné problémy při objednávce. Jednoznačně mohu doporučit.

Old Post 05-08-2009 v 14:05 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 21

zdravim vsechny, a mám dotaz. Z toho popisu jsem volaký zmetěný.. píšou že 30% kytek je to sativové pheno které roste do vánočního stromečku a má listy spíše jako indica... takže mám tomu rozumět tak, že když to má listy spíš jako indica (což si myslím že je můj případ) koukněte sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...0919#post820919 je to to sativové pheno a po přepnutí na květ to ještě poroste jak divé???

jedu tenhle strain poprvé tak se chci zeptat jestli s tím máte nějaké zkušenosti...

dikes...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 03-09-2009 v 19:08 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 22


Zdravíčko chci se podělit o fotku Mandaly#1 je to z dneška 30 srpna, mám celkem tři kytky jednu z řízku a dvě ze semen a ještě bohužel ani jedna nekvete ! Což teda nevim jak to stihne do toho konce září...na druhou stranu jsou to pěkný kytky tak doufám že každym dnem se pořádně rozpestíkujou (vypadaji těsně před rozpukem) a že stihnou dokvést aspoň do konce října.

edit : ještě mám dva fenotypy Ganeshe z řízku od člena Groweru a taky ještě nekvete ani jeden...jsou to ale taky krásný kytky .-)

Tak jeden Ganesh už kvete...

Naposledy upravil vimnevim 31-08-2010 v 13:44 PM

Old Post 30-08-2010 v 21:47 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 23

Mandalu #1 pěstuju druhým rokem, loni kytky začaly kvíst až začátkem září. Letos jsou na tom ještě hůř. Loni jsem měl 6 kytek a letos 2.
Jejich trvzení, že maj dokvíst do konce září je nesmysl.

Rostliny jsou vědomé bytosti
Ohiyesa:
„Po pětatřicetileté zkušenosti osobně věřím, že něco jako "křesťanská civilizace" neexistuje. Domnívám se, že křesťanství a moderní civilizace si odporují a jsou spolu neslučitelné a že duch křesťanství a duch našeho pradávného náboženství jsou svou podstatou stejné.“

Old Post 03-09-2010 v 19:09 PM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 24


Takže mám tu fotku ze včerejška ( 20 října!) Mandaly1 má už chudinka uštíplej jeden z TOPů jelikož plíseň... no mám dojem, že se sekly cca o měsíc a půl s tou sklizní :úúú
No komplikace jako řemen, jelikož jsem tímhle sice krásně barevnym genem obdařil několik lidí.
Tímto jsem zanevřel na Mandalu seeds, jelikož už jsem vyzkoušel 3 modely (Mandala1, Ganesh a Speed Qeen) a ani jedna se nechovala jak jí popsala seed banka (v pro mě důležitejch vlastnostech!)samozřejmě jsem měl f1 !!! teda Ganeshe jsem měl dvě fena z řízků...
A ani tady ten Mandala Mike se tady neobhajuje... )
Bohajeho co se to s tim světem dějéééeeeee ????

Old Post 21-10-2010 v 20:54 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meridak
Stálý Člen

Karma uživatele meridak - 92% PěstitelskáKarma uživatele meridak - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 25

je to tim letosnim pocasim,ne seedbankou.vloni presne podle nich,letos byl spatny srpen a to rozhodlo,taky to jeste mam venku

Old Post 22-10-2010 v 11:26 AM
meridak je offline   Profil uživatele meridak   Find more posts by meridak   Foto galerie člena meridak   Click here to Send meridak a Private Message   Add meridak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 26

no nevim jestli je nákvět až v září v době, kdy by to mělo dozrávat způsobenej počasim ? Možná špatnej fenotyp... uvidíme třeba z toho ještě něco bude zatím je sluníčko i když zima.

Old Post 22-10-2010 v 11:32 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 27

to mandala1 ... asi jsem měl taky špatney phenotyp , dva roky dozadu .....nákvět začátkem září jak píše vimnevim takže nemůžu absolutně doporučit

Old Post 22-10-2010 v 12:46 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 28

Chtěl bych vimnevima ubezepčit, že se nemá za co omlouvat - mý Mandaly od něho vypadají velmi podobně, ale skutečně věřím tomu, že za to může počasí a genetika (téměř) nikoliv, jelikož mi letos takto pozdě kvetou úplně všechny modely. Jinak já kvůli plísni a špatnejm vyhlídkám sklidil už před týdnem a dnes bude první ochutnávka, takže sem pak hodím smokereport týhle krásně fialový nedokvetlice...

Old Post 22-10-2010 v 13:29 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 29

Zdravím,nějak mám zmatek v pojmenování a chci se zeptat,jestli Mandala a Mandalay (odkaz: http://www.5semen.cz/shop/detail/20...eminizovana-5ks ) je ta samá odrůda? Díky!

Old Post 11-04-2013 v 17:56 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6269020 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív