Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » malé tajemství
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Preferujete pěstovat pod lampou víc modelů než jeden?
This poll is closed.
ano 97 75.19%
ne 32 24.81%
Total: 129 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

3 den 18/6 pod 150w Příspěvek č. 1


systém:
150 w sodíková výbojka
TD 160 m3/h dvojrychlostní větrák

větší ofukový větrák na 12 v z počítače-silný stonky rovná se pořádný salámky
malý pc větrák na odfoukávání horkého vzduchu z výbojky
skříň cca 60 x 70 x 170 cm

klony:
hempstar, aurora b. northern lights, white satin , sensi skunk, ak47-vlastní chov
viz
thread o matkách
http://grower.cz/forum/showthread.p...2298#post752298
super silver haze, true blueberry-díky aeromane

semínko
mandala 1-díky gregys
belladona-díky dwarfe
dvě kytičky budou spíše pro potěchu přesadil jsem je do 1 květníku-bude to bush to už je jasný teď

hnojiva
Biobizz root juice, biogrow, biobloom, topmax
pokud to situace bude vyžadovat, mám v záloze lahvičku ripenu-GH

médium
allmix od biobizzu+vermikompost
děkuji všem žížalám, co se podíleli na přípravě hlíny

po zakořenění pod 24 w bílou zářivkou+ lumino 15 w už si 3 den lebedí pod 150 w
dnes byli přesazeny do 3 l květníků zpola tak , aby po přepnutí bylo ještě jedno přesazení

plán: vypěstovat trávu a zhulit se..huh a přitom zažít ještě tu krásu pozorovat své adeptky ve světě , jehož podmínky si stanovím já..taková malá zimní zahrádka však víme..

takže max 3 týdny na růstu a šup na květ..


a poděkování patří mým přátelům, bez jejichž pomoci bych tohle malé tajemství neměl..díky j., j. a tgm

mějte se fajn

...

Naposledy upravil papaja 28-01-2009 v 18:19 PM

Old Post 22-01-2009 v 20:00 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 2

máš stěstí že maš klony .. ja mam "jen" seminka jinak uz bych mel taky zelen ve svem světě .. jinak drzim palce i kdyz to asi moc nepotrebujes

ps: dobrej plan

Old Post 22-01-2009 v 20:17 PM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 3

ahoj zelíčko
napadá mne heslo:
připravenému štěstí přeje..na matky už koukám 7 měsíc
chci ještě skříňku vylepšit- pachový filtr a hlavně teploměr
a třeba 250 w na květ by taky nebyla špatná uvidíme...
palce mi drž jsem lampový amatér a naposled jsem kvetl regulerně někdy okolo roku 2002..stop čorkám letos mi ukradly spousta květin a krabičky už jsou prázdné...a to není zdaleka nejmenší důvod, abych si pár paliček vypěstoval
nepěstuji pro peníze-vše vykouřím sám spolu s přáteli ..
legalizuj!

...

Naposledy upravil papaja 24-01-2009 v 15:42 PM

Old Post 22-01-2009 v 21:05 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 4

Nj taky sem zazil pár "ochutnavacu" co ochutnavali ochutnavali a z kytí mi nezbylo nic a mel sem jen jednu tak sem se dal na indoor po vypestovani 12 samcu z 12 kyticek sem si sehnal 15o W sodik a kapku upravil vnitrek (nesmim zapomenout na jahody master kush 5x snad aspon 3 samice no ) kdyztak mrkni : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=40006

a ty palce ti drzim máš to hezký

Old Post 22-01-2009 v 21:10 PM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od papaja
.....cooltube, pachový filtr a hlavně teploměr

cau, jo jo neni nad zimni zahradku, ty mi mluvis z duse...
Cooltube bych zavrh a dal tam radeji silnejsi ventosku...
No, poradil bych prohazovani kytiz mezi sebou a otaceni kvetinacu+podložení tech krajnich, aby byli vsechny stejne daleko....vime?

Preju kvalitu i kvantitu...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 23-01-2009 v 01:31 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

čau papájo,
mě napadá sehnat si klipsnový venitlátor by byl efektivnější na ofuk rostlinek (snížení teploty = světlo může být níž = víc světla pro rostliny´= menší internody atd... plus stonky zesílí = budou lépe připraveny na vítr a taky víc živin tam bude proudit)
stačí si třeba zatlouct k boku laťku a zachytit ho za ni...
potom taky myslím že by mohla být užitečná zvlhčovačka i do matkárny (tam hlavně) (asi na úkor jednoho místa)...

...je to vopruz a bohužel to stojí prachy...ale víšjak
...
zjistit, že ty základní věci pořešený takhle mi uspoří hodně času a trpělivosti a nejen mě, ale hlavně i kytkám...takže nakonec vlastně stejně mě


co se týče počtu genetik, plánuju si to podobně protože mám rád rozmanitost ale i tak to jde vychytat s třema podobnýma genetikama vedle sebe

Old Post 23-01-2009 v 08:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 7

Čau, jj na cooltube bych se taky vybodl, ale spíše mě zajímá jakou technikou jsi zvolil. Budeš šmikat nebudeš šmikat...? Povedené malé tajemství a jsem zvědav jak ta pestrost genetik bude vypadat ve finále..
držím pěst..

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Naposledy upravil lukapa 23-01-2009 v 23:11 PM

Old Post 23-01-2009 v 22:55 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

cau kte zvlhcovacce v matkarne no pro me je zbytecna co sem tak za ty leta klonovani vypozoroval tak rizek kterej se chytl v mensi vlhkosti lepe snasi presazeni pod silnejsi watas kde takova vlhkost neni mluvim o kokosu ,hline v hydru je vlhkost ze zacatku nezbytna...
tak at se dari

Old Post 24-01-2009 v 08:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 9

čus papajo, těm dvěma prckům v pravo dole musíš pomoct, jinak to nedaj až začnou košatět.přesaď je a zasyp ty nítě co nejvejš zeminou. ten klipsňák vůbec není špatnej, hlavně snadno měníš směry větru. ad venky...ty moje vlastně pokaždý sklidil někdo jinej
měj se a.

Old Post 24-01-2009 v 08:42 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 10


ahoj kluci
xpapousek, RespectFlowers:na cool tube se vykašlu dal jsem tam jeden pc větrák pod lampu a ten krásně 150 w uchladí..a díky za přání...
lukapa: některé kytičky už jsem štípl před týdnem..technika pěstování: 4 týdny od šmiknutí to bylo pod zářivkou a úsporkou
plánuju tak ještě 2 týdny růst a přepínám...

AEROMAN:ahoj a tim, že matky jsou drženy v dost suchém klimatu znamená, že po šmiknutí v pařníku krásně koření..dík za ssh a tb moc se mi líbí

aenema:
prckové už jsou v klidu-byly trochu přelitý ale hned po 24 hod jsou ok..přece jen přesazení do jiného substrátu je trochu šok..
..na noc zapínám td na pomalejší chod a přes den na plný výkon
díky odhlučněné bedně + odhlučněné roury je ticho ..když je puštěný komp tak o skříňce ani nevím a usínám kousek od ní naprosto bez problému..

díky za projevenou přízeň...
fotka: sensi skunk

...

Naposledy upravil papaja 25-01-2009 v 01:10 AM

Old Post 24-01-2009 v 15:31 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 11


hempstar
asi nakonec ten klipsňák koupím dík za tip

...

Old Post 25-01-2009 v 01:07 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 12

bodejť já mám ve stejnym prostoru tři,teda jeden chladí lampu a když jsou holky dospělý tak maj co dělat tu džungli profouknout

Old Post 25-01-2009 v 06:59 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

9 den 18/6 pod 150w Příspěvek č. 13


přináším fotografii z mého konopného miniprostoru
kytičky rostou!!! sice pomaleji než pod 400 w, ale zato jistě..
pomalu přemýšlím, kdy přepnout...snad za týden?

...

Naposledy upravil papaja 28-01-2009 v 18:01 PM

Old Post 28-01-2009 v 17:54 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

13 den 18/6 pod 150w Příspěvek č. 14



plocha zelených výhonků už pomalu vyplnila pěstírnu..

...

Naposledy upravil papaja 01-02-2009 v 15:34 PM

Old Post 01-02-2009 v 14:05 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 15


super silver haze

...

Old Post 01-02-2009 v 14:07 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 16


white satin

...

Old Post 01-02-2009 v 14:09 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3843960 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív