Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » FIM - shluky listů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné Příspěvek č. 1


Zkusil jsem použít na kytkách FIM techniku, ale po týdnu čekání ne "větvení" stonku jsem to nafotil ... a hledám radu.

Místo rozvětvení se na všech kytkách udělal shluk listů. Někteří tady radí odstranit celý shluk, jiní radí čekat. Je jeden týden dost dlouho na to aby se kytka po FIM-zaštipnutí rozvětvila ? Při klasickém zaštipávání (hned u spodku posledního patra) se mi kytky rozjedou do 3-5 dnů. Tady zatím nic (viz. fotky fim_01,02,03).

Předem děkuji za rady

Old Post 23-02-2002 v 12:17 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Příspěvek č. 2


další foto...

Old Post 23-02-2002 v 12:19 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Příspěvek č. 3


další foto...

Old Post 23-02-2002 v 12:23 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 4

jo taky se mi to obcas stava... to si zastrihnul malo a jen "deformoval" listy...

:-(

Old Post 23-02-2002 v 12:44 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Příspěvek č. 5

HM, clovece nejsem si uplne jistej, ale rekl bych ze jsi pouze zkratil velikost budoucich listu, takze ti vyrostou proste kratsi "zastrihle" ale kldine bych to tak nechal, stalo se me neco podobneho a v pohode kytka vyrostla,vykvetla a zhulila tak jak mela :o)) Ovsem nepocitej ze z tohohle zhluku listu budes mit krasne listy vystavniho tvaru, to opravdu ne......... Ona FImtechnika se proste musi naucit praxi :o)))

End

Old Post 23-02-2002 v 12:49 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

to walhalla Příspěvek č. 6

hehe byl jsi rychlejsi :o))

End

Old Post 23-02-2002 v 12:50 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Co s tim? Příspěvek č. 7

Jestli ti můžu poradit, tak to nech. Buďto si to zaštípnul dobře a do 3 dnů by se měly objevit nový větve a nebo si jen zkrátil listy. Tohle se mi taky stalo a nechal sem to. Po zhruba tejdnu mi vyjelo 5 větví. Hlavní vrchol rostl ze začátku docela pomalu a tak ho ty spodní větve dohnaly. Protože jedu scrog, tak se mi to náramně hodilo. Volba je na tobě.

Hulení mě ještě nezabilo , tak proč bych přestával. => Keep smoking with Smokiee .

Old Post 23-02-2002 v 21:50 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné Příspěvek č. 8

Dík za názory ... budu trpělivý .
Zkusil jsem to poprvé a pro jistotu jen na 4 kytkách. Je ale pravda, že jsem to FIM "fikl" dost pozdě.

[Edited by olik on 25-02-2002 at 02:03 PM]

Old Post 25-02-2002 v 08:49 AM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné ... 14 dnu pozdeji Příspěvek č. 9


Tak jsem pockal a je to celkem v pohode. Videt drive http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2949, tak jsem vubec nedelal toto tema ... thx to Walhalla2000
Podle toho co jsem videl jsem opravdu FIM pouzil velmi pozde, a navic na kytkach ktere uz byly dost vzrostle. Chce to praxi kazdopadne to nenecham plavat.

... kytky cca 14 dnu po prepnuti na 12/12. Je to nejaky TOP5 mix pod 250W. Z 10 semen 8 vylezlo a z nich jen 2 samci (ty dalsi kytky jsou zaloha z tuzemskych zdroju). Zbytek za mesic ...



[Edited by olik on 14-03-2002 at 02:51 PM]

Old Post 14-03-2002 v 10:19 AM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné upload obrazku Příspěvek č. 10


upload obrazku

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 25-07-2002 v 16:11 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 11

Mě se nedávno stalo něco podobného.Střihl jsem to málo a listy rostly zastřižené.Jóóó všechno je jednou poprvé,ale cvikem se to snad zlepší. :-)

Old Post 06-04-2004 v 07:16 AM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Lecter
Stálý Člen

Karma uživatele Dr. Lecter - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

Viem presne v čom bol tvoj problém. Mal si zastrihnúť väčšiu časť. Ty si akoby len strihol listy, chcelo to kúsok nižšie.

Old Post 01-05-2004 v 18:32 PM
Dr. Lecter je offline   Profil uživatele Dr. Lecter   Find more posts by Dr. Lecter   Foto galerie člena Dr. Lecter   Click here to Send Dr. Lecter a Private Message   Add Dr. Lecter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noxer
Nový Člen

Karma uživatele Noxer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 13

A jak se dela takova FIM technika?dik za odpoved. lutor@centrum.cz

Old Post 05-05-2004 v 17:55 PM
Noxer je offline   Profil uživatele Noxer   Find more posts by Noxer   Foto galerie člena Noxer   Click here to Send Noxer a Private Message   Add Noxer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Noxer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 14

to že lísktky sú zdeformované vôbec nevadí - možu byť aj tak zdravé a proste v pohode

FIM sa robí tak ze zastrihneš asi v strede vrcholku a namiesto 2 hlavných vrchlolcov máš 3-6 mna sa podarilo najviac 5
treba skúsiť - nebáť sa - funguje to

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 06-05-2004 v 00:20 AM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5238190 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív