Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Matkárna 3x18W Cool White 865
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zukzu
Stálý Člen

Karma uživatele Zukzu - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zukzu - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 50  

Matkárna Příspěvek č. 1









Tak sem konečně dodělal svojí matkárnu.
Nápady mě už docházejí tak zkusím Vás "zkušené" growery poprosit co by se dalo dodělat případně (DOUFÁM ŽE NÉÉÉÉ) předělat

Rozměry v.š.h - 70x75x50
Substrát - hlína + perlit
Hnojky - AH a teď nově i Enzymes+,root stimulátor,
Grow/bloom akcelerator a Phyt-Amin.

Svítím 3x18W Cool White zářivkama 865.
Zatím žádný odtah ani přítah (dodělám) jen 2xPCvětráčky uvnitř. Postřik-rozprašovač
Reflexní folie.

Dále (a to čekám nějaké připomínky snad i kritiku) na přední straně je osuška.... Dal sem jí tam z nutnosti abych už svítil ale po pár dnech se mi docela osvědčila.
Nemusím stríkat přímo na kyti (přehnal sem to a vodní kámen se mi nevyhnul) ale na ručník který udržuje vlhkost skvěle,světlo nepropustí, odtah i přítah taky funguje a v neposlední řadě i dobrý přístup jen hodit nahoru jediné mínus co vidím je že tam neni reflexní folie ale to se snad nepo...

Teplota u řízků 20,5 - 22C
U kyti lehce nad zemí 23-25C
Vlhkost mááálo kdy klesne pod 50% po nastříkaní ručníku a LEHCE kiti i 90% poté pomalinku klesá.

Modeli zatím White Widow, Top44, Ice Queena.
Právě z nich koření 10xIQ,10XWW,5xT44
Klíčí semena z letošního venku (vybraná i bez sebemenšího opilení) Early Bud a DP..
Link: http://grower.cz/forum/showthread.p...&highlight=Loex

Asi poslední věc co uvedu je že sem dlooouho bojoval se Svinuškama... nedávno sem to nevydržel a narval sem Omite "Buď a Nebo" kyti přežili s větším šokem. Spodní výrůstky zahynuly ale vršky se pěkně rozjeli dál.
Doufám že sem je všechny KILLNUL jinak vše vyhodím obědnám hlínu od Plagronu a nová semínka a bude

Cuzzzzzzzzz

Fota........

http://grower.cz/home/viewer.php?ausername=Zukzu&x=0&y=0

Vdova RULEZZ

Naposledy upravil Zukzu 10-01-2007 v 21:31 PM

Old Post 10-01-2007 v 21:25 PM
Zukzu je offline   Profil uživatele Zukzu   Find more posts by Zukzu   Foto galerie člena Zukzu   Click here to Send Zukzu a Private Message   Add Zukzu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zukzu
Stálý Člen

Karma uživatele Zukzu - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zukzu - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 2

Beru na vědomí ale teď mám v zásobě docela dost AH které používám na květ pod 150W a používal sem je i na out. Mám vyzkoušený že i 5xvětší koncentrace nic neudělá a pokuď si najdeš tread od Jahudky tak nakládal i 10x. Mě přijde že fungujou dobře a nic se s nima nezkazí... ale postupem času určitě nejaký ten "upgrade" bude

http://grower.cz/home/viewer.php?ausername=Zukzu&x=0&y=0

Vdova RULEZZ

Old Post 10-01-2007 v 21:50 PM
Zukzu je offline   Profil uživatele Zukzu   Find more posts by Zukzu   Foto galerie člena Zukzu   Click here to Send Zukzu a Private Message   Add Zukzu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 3

Zukzu: zkus si sehnat větší květináče na matky(ať se chudinky netrápí ),vonýho místa máš koukám dost.Do vaničky s vodou nasyp nějakej porézní materiál.Třeba perlit.Voda se odpaří mnohem rychleji.Časem si najdi jiný místo pro řízkárnu(klonboxík)-řízkům stačí jedna zářivka popřípadě úsporka.Matkárnu nech jen matkám a přidej jim ještě pár zářivek(celkem třebas na 6x18W).Biogreen Mam je fajn,ale pro tyhle minipodmínky zbytečná investice.Na svilušky než Omite lepší je SviluStop(cca 70kč v hobby)

Ať se daří

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 11-01-2007 v 01:57 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nide
Stálý Člen

Karma uživatele nide - 58% PěstitelskáKarma uživatele nide - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 98 

jak na svilusky Příspěvek č. 4

ahoj, pokud mas problemy se sviluskami, je to asi z toho ze sis koupil hlinu kde jiz tyhle breberky byly. Nejlepsi metoda i mnou vyzkousena je sterilizace substratu (by Metalsodik). Po te co jsem sterilizoval, nemam ve skrini zadnou havet a holky vesele jedou Tobe to asi uz tedka nepomuze, protoze matky uz mas v kvetnicich (mozna by se daly presadit) ale pro priste je to vazne dobry tip jak predejit problemum!

Mej se

Old Post 11-01-2007 v 05:50 AM
nide je offline   Profil uživatele nide   Find more posts by nide   Foto galerie člena nide   Click here to Send nide a Private Message   Add nide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dudlik
Nový Člen

Karma uživatele dudlik - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

omg to jsou dobre rizecky!!!hlavne nafot skrïn at ot vidim!!!peace

Old Post 11-01-2007 v 09:43 AM
dudlik je offline   Profil uživatele dudlik   Find more posts by dudlik   Foto galerie člena dudlik   Click here to Send dudlik a Private Message   Add dudlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zukzu
Stálý Člen

Karma uživatele Zukzu - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zukzu - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 6

to: Sciurus
Ty jsi mě asi taky špatně pochopil ja sem jen psal co je možné s AH klidně mužeš dávat co je na obalu... Jahůdka to dělal jako pokus co je s nima možné a pokuď sou kytky nějak v nepořádku tak jim prospěje i vetší koncentrace + další doplňky. Já je mám po nájezdu svinušek a Omite takže je v tuto chvíli naložim jak je potřeba a nějaký ten ml mě nevytrhne jestli to kyti pomůže
to:Hodinář
Z těhlech matek už řezy dělat nebudu sou staré lehce poničené takže je nechám znovu obrazi na velikost pod 150W a všechny je loupnu na květ... Udělám z nich pořádné keře pomocí FIM. Pro moje účeli jsou tyto květináče akorát. Nepotřebuju 50řezů z 1 matky me stačí 5-10 ale třeba z 8 genetik na moje rozměry je myslim už zbytečné kupovat další světla kvůli teplotě atd. Clon boxík doufám že potřeba nebude to už bych musel svítit i na záchodě nebo nevim kde S tim perlitem máš pravdu už ho tam sypu...
to: nide
Slyšel sem o Omite nic moc sem nepročítal a už me to tak str.. že sem to tam proste švich ale příště dám na tvoje rady. Dík
to: Dudlíííík
Toto je matkárna fotky ze skříně ti ukážu ve skole nebo spolu na ICQ

http://grower.cz/home/viewer.php?ausername=Zukzu&x=0&y=0

Vdova RULEZZ

Old Post 11-01-2007 v 15:02 PM
Zukzu je offline   Profil uživatele Zukzu   Find more posts by Zukzu   Foto galerie člena Zukzu   Click here to Send Zukzu a Private Message   Add Zukzu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 7

tu Zukzu: AH taky jsem spokojen

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 11-01-2007 v 16:08 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salieri
Stálý Člen

Karma uživatele Salieri - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

hej maš to pekny ja jsemtež robil cosi podobneho ale nejak se mi to nepodařilo ale jinak good

Old Post 11-01-2007 v 19:14 PM
Salieri je offline   Profil uživatele Salieri   Find more posts by Salieri   Foto galerie člena Salieri     Add Salieri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 9

zdar, jak sou ty matky starý? že už je chceš vyřadit

a nebo je chceš vyřadit jen proto, že sou poničený?

Old Post 12-01-2007 v 12:05 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zukzu
Stálý Člen

Karma uživatele Zukzu - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zukzu - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 10

Hlavní důvod je ten že sou poničený. A maj za sebou takovejch šoků atd. že radši přepnout a udelat cele osazenstvo znova.. Mě to nevadí a kyti na výběr nemají..

http://grower.cz/home/viewer.php?ausername=Zukzu&x=0&y=0

Vdova RULEZZ

Old Post 12-01-2007 v 17:22 PM
Zukzu je offline   Profil uživatele Zukzu   Find more posts by Zukzu   Foto galerie člena Zukzu   Click here to Send Zukzu a Private Message   Add Zukzu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2007 - Pofi matkárna 2x18W TL-D 965 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9693350 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív