Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » BubbleDrip hmm?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MaXkonZuM
Nový Člen

Karma uživatele MaXkonZuM - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3  

Hydroponie BubbleDrip hmm? Příspěvek č. 1

takže zdravím,takovej vejplod,ale čeba už ho někdo plodil))
prostě dvě nádoby nad sebou jedna jako bublak s přepadem,a podní jedna přístupná,s vzduchovacím kamenem a topením.hm tak doufám že mi sem někdo na to něco kiváknete cezt

Old Post 20-12-2006 v 19:23 PM
MaXkonZuM je offline   Profil uživatele MaXkonZuM   Find more posts by MaXkonZuM   Foto galerie člena MaXkonZuM   Click here to Send MaXkonZuM a Private Message   Add MaXkonZuM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 2

MaXkonZuM: no nevim na co je nieco take vobec dobre...teda..budto normal bubler...ziadnu dalsiu nadobu nepotrebujes...alebo drip a do nadoby das vzduchovadlo, vyhrievacie teliesko a cerpadlo...

..prihod obrazok....

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 20-12-2006 v 20:05 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaXkonZuM
Nový Člen

Karma uživatele MaXkonZuM - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

mno na obrazek sem si čas zatím neudělal,ale výhoda by měla bejt ve snažší výměně roztoku kdy člověk nebude muset hejbat s kytíí,a taky že se nebudou přichytávat bublinky na kořínky. tak nevím čeba to je pí***?

Old Post 05-01-2007 v 15:36 PM
MaXkonZuM je offline   Profil uživatele MaXkonZuM   Find more posts by MaXkonZuM   Foto galerie člena MaXkonZuM   Click here to Send MaXkonZuM a Private Message   Add MaXkonZuM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 4

Já jel několikrát proplavovací systém,z kádě čerpáš do 6 kýblů ,přepadem hladiny se ti to vrací do kádě.máš jeden roztok(jedno EC,Ph),jedno vzduchování,jedno topení.konstantní hladinu roztoku u kořenů(narozdíl od klasickýho bubláku)

měl jsem původně bubladla i v kýblech u kořenů,ale nejsou potřeba.

Určitě to není špatná cesta k bádání.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 05-01-2007 v 23:29 PM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaXkonZuM
Nový Člen

Karma uživatele MaXkonZuM - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

KABUTO: mno jako 6 kýblů zní rozumě) já jsem spíš přemejšlel nad velkou nízkou "vanou" Uvid9me jak to dopadne až se dokopu tak čeba i zdokumentuju.....GL

Old Post 25-01-2007 v 18:53 PM
MaXkonZuM je offline   Profil uživatele MaXkonZuM   Find more posts by MaXkonZuM   Foto galerie člena MaXkonZuM   Click here to Send MaXkonZuM a Private Message   Add MaXkonZuM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-01-2009 - BUBBLER a Hnojiva? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5329370 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív