Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Listy vs. Palice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Dotaz Listy vs. Palice Příspěvek č. 1

Určitě jste všichni zkoušeli hulit listy,ale taky jste zjistili že stojej za prd a to jak chutí tak stavem,který nebyl skoro žádný,ale mě a kámošovi se stal opak,takže otázka zní:
Stalo se vám že jste někdy hulili listy,které byly silnější než palice?
Kámošovi se tento rok povedlo vypěstit celkem dost potentní rostliny z řízků nějakého indoor skunku,kytky jel ve foliovníku.Když mě poprvé vzal do foliovníku,tak jsem dostal přímo ''facku'' z toho skunkového pachu,rostliny byly dost zaštípávané a na výšku byly nižší-kolem 1 metru,ale byly dost široké,byly to spíše sativy,když jsem si utrhl 1 list a trochu pomuchlal,tak mi dost lepili prsty a hlavně ta vůně,ta byla intenzivní,vzali jsme pár listů a nechali je sušit,za pár dní jsme je zahulili,stavy byly hodně high,takže to byla asi nejspíš sativa,už podle větvení,stav z brka trval asi 2 hodiny,a celou dobu jsme se nehorázně smáli.Za měsíc rostliny začali kvést,palice byly pokryté pryskyiřicí,a měli úžasnou strukturu,krásně voněli,a byly až kameně tvrdé,když sklidil,a zahulili jsme brko,tak jsme byli stejně zhulení jako po listech,ale stav trval necelou půl hodinu,vůbec jsme tomu nechtěli věřit,že by listy zkuřovali více a o hodně déle než palice,ale bylo to tak.Rostliny byly hnojeny jen v době květu,v době růstu nebyly ani jednou hnojené,v květu byly hnojené PK-13-14 od Plagronu + postřikem z Phyt-aminu,doted to nechápem proč byli listy silnější než palice,které byly vyzrálé dost(kvetly cca.55-60dní).Nevíte čím to je?Pište co si o tom myslíte.Díky

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 21-12-2006 v 20:47 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

mne se stavy z listi libi.
takova prijemna pohodicka.
Silnejsi listi, nez jsou palice jsem vsak nikdy nemel.

Old Post 21-12-2006 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 3

Nemůže to souviset s tím postřikem..?

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 21-12-2006 v 21:46 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 4

To jsme právě hulili pořád indoory,a pak nás překvapilo to že nás out listí zmastí víc než in palice,jinak ten Phyt-amin jako postřik by měl nejspíš zvýšit účinek,protože má dobrej vliv na rostlinu

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 21-12-2006 v 22:45 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kurdt
Stálý Člen

Karma uživatele kurdt - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 5

Jednou kamos prinesl list z indoor samce.Nabili jsme ten list do skla a byli jsme zmasteni jako prasata.Bohuzel jsem nezkousel palice ze samice,takze nemuzu posoudit,jestli ty listy byly silnejsi nez palice,ale kazdopadne to byl celkem masakr.

Old Post 21-12-2006 v 22:52 PM
kurdt je offline   Profil uživatele kurdt   Find more posts by kurdt   Foto galerie člena kurdt   Click here to Send kurdt a Private Message   Add kurdt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ship
Nový Člen

Karma uživatele Ship - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Dotaz Příspěvek č. 6

Hmm dorou chut.....

Old Post 21-12-2006 v 23:05 PM
Ship je offline   Profil uživatele Ship   Find more posts by Ship   Foto galerie člena Ship   Click here to Send Ship a Private Message   Add Ship to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 7

Právě ty listy usušený voněli stejně jako palice,chutnali stejně jako ty palice(skunkově),akorát byli silnější než ty palice,ale proč se ptám?Jinak měl kámoš ve foliovníku 4 samice z řezů + matku těch řezů + samce stejný odrůdy,ale ze semínka a nic víc,samec měl kolem 4 metrů a zabral půlku foliovníku kterej byl hooodně velkej cca. 5 metrů na výšku,a obsah plochy kolem 10 x 10 metrů-byla to spíš taková polokoule,a samec taky mastil a stejně voněl,možná to bylo odrůdou,ale v tom případě by se tadle odrůda dala pěstit na listy a ne na palice,to by byly výnosy!Kdyby to kamíkovi čorky nechodili zařezávat,tak by toho měl víc,vzali mu skoro 1 tu samici z řezů,ale stejně měl těch listů kolem 2,5 kg a to ze všech rostlin co tam měl,ale protože moc hulí a rozdává to,tak toho má jen do silvestra,tak asi tak

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 22-12-2006 v 05:48 AM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 8

Listí může bejt potentnější než paličky - např. G13 kříženci, ale je i spousta jiných odrůd. Myslím tím ty pocukrovaný listy. Kolikrát to bylo lepší než zahulit květy...

Když si člověk s kytkou pohraje, může dosáhnout takový chuti vrchních listů a lístků, že průměrná zhulka nepozná, že hulí listí!

Fotr woe!

Old Post 22-12-2006 v 07:30 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 9

MangoMan: Měl sem na mysli zbytek postřiku na listech.. Psal jsi, že kytky byly hnojení (+postřik) jen v době květu..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 22-12-2006 v 09:01 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Biely vdovec
Nový Člen

Karma uživatele Biely vdovec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 10

Ono to je vsetko o tej pryskirici.Ak je list pokryty dostatocne pryskyricou tak to aj zapne.Najlepsie na hulenie su tie ktore su doslova biele od pryskirice.

Old Post 22-12-2006 v 09:53 AM
Biely vdovec je offline   Profil uživatele Biely vdovec   Find more posts by Biely vdovec   Foto galerie člena Biely vdovec   Click here to Send Biely vdovec a Private Message   Add Biely vdovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 11

No jo ale listy nejvíce zhulovali měsíc před květem,jak začali kvést tak už to nebylo ono
A pokud vím tak se v době růstu netvoří tolik pryskiřice jako v době květu,i když je pravda že rostliny byly z řízků,ale i ten samec měl listy a byl ze semene,a mastil víc než palice z těch řízků.

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 22-12-2006 v 10:14 AM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 12

Chodec: jako že by se přivotravily hnojkama a né téhacéčkem jo?
Mango: jj, kolikrát jsem hulil lístečky a nepoznal jsem rozdil, to svědčí o kvalitě produktu, nicméně, že by byli silnější než paldy bych teda neřek, to spiš je jen ten pocit z toho, že huliš lísti co zmaštuje leckdy víc než dobrý venky...

23

Old Post 22-12-2006 v 10:33 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od MangoMan
No jo ale listy nejvíce zhulovali měsíc před květem,jak začali kvést tak už to nebylo ono
A pokud vím tak se v době růstu netvoří tolik pryskiřice jako v době květu,i když je pravda že rostliny byly z řízků,ale i ten samec měl listy a byl ze semene,a mastil víc než palice z těch řízků.


Hehe - proč myslíš, že jsem sral na výnos a sklízel předčasně? Protože dřív sklizený kopou víc a jinak!

Fotr woe!

Old Post 22-12-2006 v 10:46 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 14

scatche:no usoudil jsem z toho že se nevětvili sami,ale jen s pomocí zaštípávání,podle tvaru listu který byl užší jako sativa narozdíl od širokých listů indiky,taky tam bylo to sativové high než to u indiky což je spíš stoned,hlavně byli tolik široké,kvůli ohýbání a zaštípávání ,a ještě to bylo tím že to byly řízky,tak asi tak a ještě k tomu ten samec ze semínka stejné odrůdy byl jak jsem už psal vysoký 4 metry,a větvil se jen když byl zaštíplej,jinak když to kamík nezaštípl,tak to rostlo rovně a nemělo to ani náznak postraních větví,i když měla větev třeba 10 patro,takže tak
UdL:no jasný,já taky raději to smací ,teda high,než to zásokový teda stoned

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 22-12-2006 v 14:10 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dim
Stálý Člen

Karma uživatele Dim - 83% PěstitelskáKarma uživatele Dim - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 15

@ scatche
Sativa ma taky uzsi listy nez indka - podle toho to poznas asi nejlip...

Old Post 22-12-2006 v 14:16 PM
Dim je offline   Profil uživatele Dim   Find more posts by Dim   Foto galerie člena Dim   Click here to Send Dim a Private Message   Add Dim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 16

Taky mam doma par listu obsypany a ususeny ¨taky zhulujou ,ale co mne nejvic mrda jeta PACHUT NIC HNUSNYHO JAKO TOHLE LISTY JSEM JESTE NEHULIL.



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 22-12-2006 v 14:52 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8053980 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív