Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 70W hulitko258
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 1

čus,
hod kdyžtak rozměry těch skříní takhle se to hůř odhaduje..ale asi spíš tu druhou, páč tam máš místo ještě na ofukovej větron a místo na pár řízků tam taky je..využiješ spíš plochu než vejšku.
udělal bych matku v tý větší a pak jí rozřízkoval na třeba čtyři řízky do tý menší(vejškově). ze seeds bych nejel, vybral bych nějakou apíš indicu-pak by stačily dva řízky a roztáhnout to
peace r.

In Vino Vita

Old Post 13-12-2006 v 15:16 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

čus já to myslel spíš tak, že bys moh z těch tvejch seeds cos ted nasadil vzít z každý řízek(test pohlaví) hned nad druhym třetim patrem a než zjistíš pohlaví(můžeš je nechat po zakořenění normálně na okně a do tejdne se ukážou), tak se ti vybrat jednu "nejlepší" ženu a tu rozřízkovat třeba na čtyři řízky který bych nechal jenom tak tejden až dest dní na růstu a pak hned přepnul..lepší bude ta skřín dvě-je to větší plocha a vejška myslim dostačující, ze semínek by ses špatně vešel protože do doby než to přepneš(docela doba) to dost naroste a pak nebudeš mít optimálně vyplněný místo když vyndáš samce(ne že bych ti je přál, ale počítal bych stim že bude nějakej ), navíc 70ka toho tolik neprosvítí do hloubky spíš plochu..ale to už sem psal
můžeš to tam pak jenom ohnout nebo nějakej primitivní rádoby scrog a vono to pude..
hodně zdaru r.

In Vino Vita

Old Post 14-12-2006 v 10:57 AM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

jen tak dál hulítko! at ti to pěkně roste já jsem zastáncem nízkých vatáží a moc se mi to líbí a těším se na další foto!!taky budu něco podobného rozjíždět! peace

Old Post 17-12-2006 v 14:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

to je přesně moje řeč!!! jsem s tebou za jedno!! není umění vypěstovat pod 400W sodíkovkou ale pod 70W sodíkovkou je umění vypěstovat a at mi někdo neříká že pod 70W vypěstuješ hovno!! peace..

Old Post 17-12-2006 v 16:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

jo a ještě abych nezapomněl K letí!

Old Post 17-12-2006 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poison
Nový Člen

Karma uživatele poison - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

a vyzera to fajin to co je za odrodu ta kalicharka fu to som este nevidel ale mas na to pohode vybavenie aj hnojivka mas pohode ten alga grow mam aj ja po tom ta kytka raste kruto

Old Post 21-12-2006 v 19:39 PM
poison je offline   Profil uživatele poison   Find more posts by poison   Foto galerie člena poison   Click here to Send poison a Private Message   Add poison to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poison
Nový Člen

Karma uživatele poison - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

skus dat nejake nove foto

Old Post 21-12-2006 v 19:42 PM
poison je offline   Profil uživatele poison   Find more posts by poison   Foto galerie člena poison   Click here to Send poison a Private Message   Add poison to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 8

na ten prostor muzes dat klidne 150w.. jinak tu vybojku co nejniz, 70w ma malo lumenu a maly efektivni dosah tusim 25cm.. tagze paldy dal nez 25cm od svetla budou stat zahovno..

p s y c h o 8 4

Old Post 21-12-2006 v 20:04 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

hoj hulitko vypadá to slibně! rostlinky se ti krásně rozjeli! zatím to máš v klidu jak cip ale tu vlhkost bych určo zvýšil tu vlhkost co máš tedka tak tu máš dobrou tak na konečnou fázi květu!držím palce at to krásně roste ale budu tu psát pořád! akorát mám tedka pojebaný komp tak až tak v pondělí! zatím peace....

Old Post 22-12-2006 v 17:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

mno než budeš mít ten zvlhčovač zkus tam dát ty mokré hadry a nějaké misky s vodou to by mělo určo na začátek stačit!! peace....

Old Post 22-12-2006 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

na ten zvlhčovač se vyser plno lidí ho nemá a jede grow bez nějakých závaznějších problémů!! dej tam ty hadry a misky s vodou kdyby to bylo málo! zatím se měj peace....

Old Post 22-12-2006 v 19:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

drni:kdyby chtěl tak si tam dá i 400w ale on jede schválně malé watáže aby ukázal ostatním že i pod 70W se dají vypěstovat krásné kytky! není umění vypěstovat třeba pod 250W ale pod 70W! ale sorry top bylo jen tak abys věděl! peace...

Old Post 23-12-2006 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

ty voe pod 70w vypěstíš i když nemáš moc zkušeností! ale těch 100W by bylo ideální pro tebe! má slušný světelný tok!záleží jen na tobě! já jsem příznivcem malých watáží jak jsem tady už psal dříve ale to je každého věc jestli jede 600W nebo 20W úsporku! ale určitě se pust do toho indooru je to super pocit dívat se na něco jak ti to roste ve skříni a ještě lepší je když ti to jde!! tak zatím mnoho zdaru a sorry že jsem tu psal!! peace...

Old Post 24-12-2006 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 14

hulitko: zatim mam jen skrin, a ta je š:1m h:1m v:2m, je to takova ta vestavena skrin.. ..chci pestovat zemovku(alespon ze zacatku).. jakou odrudu jeste presne nevim, ale trebas Hawaii x Skunk#1 to je krasna kyti, a fakt fajnova.. moc se mi nechce pestit ze seminek, radeji z rizku.. no a kolik bych chtel vypestovat?? no, tak venku mam dycky tak okolo tech 15ti kyticek.. a stacilo to dycky na celej rok.. kolik g mas pot tou 70W??

Old Post 25-12-2006 v 09:45 AM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

hoj hulitko kdy dáš zase update fotek?

Old Post 25-12-2006 v 10:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 16

hulitko:..600W je moc, to by moc papalo el... ale ta 400W by mozna sla.. kolik Ti asi tak papa el. ta 70W??

Old Post 25-12-2006 v 11:29 AM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2007 - Growing hulitko - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8543980 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív