Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » radioaktivita - chemicka hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 1

hmm, to vidim poprve, ale je to rozhodne zajimave
pro neanglictinare prvni clanek v kostce: Hnojiva(hlavne pro tabak) se delaji s fosfaty, ktere se ziskavaji ze sutru "apatite". Ten obsahuje radium, a radioaktivni olovo 210 a polonium 210(to stejne polonium kterym byl ted otraven byvaly rusky agent). Odhaduje se, ze prumerny kurak dostane davku radiace jako kdyby mel rentgen hrudniku 300x rocne. Jiny vyzkum rika 800x rocne, dalsi az 22000x rocne(!). Radiace v tabaku je pry zodpovedna za 90% rakoviny zpusobene kourenim. Pri testech na zviratech nebyli vedci s pouzitim neradioaktivnich latek obsazenych v tabaku schopni vyvolat rakovinu. V US zemrelo v r. 1930 na rakovinu plic 3.8 lidi ze 100 000, v r. 1956 uz to bylo 31. Mezi roky 1938 a 1960 se mnozstvi polonia 210 v tabaku ztrojnasobilo. Philip Morris o tomhle vi uz od roku 1974, ale mrda na to protoze "ammonium phosphate" hnojiva(bez p.210) jsou drazsi nez "calcium phosphate" hnojiva.
Tak moc v kostce to nebylo, spis v takove vetsi krychli , ale doporucuju precist cely clanek . . . no ja sem nastesti z obliga, tabak nekourim a ted hnojim organickym hnojivem, a vidim ze u toho uz zustanu

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 09-12-2006 v 21:31 PM

Old Post 09-12-2006 v 20:38 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 2

clanek Reflexu o poloniu 210 v tabaku...

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 19-01-2007 v 20:45 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9460480 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív