Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Paradise seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

paradise seeds Příspěvek č. 1

hi
bol som vo viedni a na plane som mal niejaky ten growshop a seeds.uz som ani nemyslel ze by som ho mohol najst,no nakoniec sa podarilo,kupil som belladonnu niejaku tu sklenenku a cely stastny som isiel domov. no doma ked som otvoril pakel som semiackami som bol prekvapeny. semiacka kazde inej velkosti,tvaru farby ,no proste vypadaju ako nedozrete.
vsetky su blede slabo hnede.no neviem co y nich bude

tak som sa chcel spytat ze ake seeds ste mali vy co ste kupovali vo viedni,alebo niekde v okoli a ze aku klicivost ste mali.

Old Post 08-12-2006 v 08:11 AM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 2

no a este povodne som mal na plane MAZARA,no predajca mi ho neodporucal,ze to je indoor,ale mne sa zda ze vy mate dobre skusenosti s MAZAROM,tak neviem preco,ale mozno si ho este obiednam

Old Post 08-12-2006 v 08:14 AM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 3

Prodavač Ti poradil moc dobře... Mazar zas tak kouzelnej není, Bella je o třídu lepší!

Fotr woe!

Old Post 08-12-2006 v 11:25 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruggi
Stálý Člen

Karma uživatele bruggi - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 4

2Paranoik: belladona neni spatna volba - odolna kyti, pomalejsi v rustu a po prepnuti se moc netahne, nadherna vune, vyborna v sogu + tvrdsi ucinek jinak jestli to mas out, tak to asi nebude moc echt. daval jsem kamosoj dva rezy a moc si to nepochvaloval.

btw mas to na in nebo na out?!

Old Post 11-12-2006 v 21:03 PM
bruggi je offline   Profil uživatele bruggi   Find more posts by bruggi   Foto galerie člena bruggi   Click here to Send bruggi a Private Message   Add bruggi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 5

na out ,no rozmyslam teraz tak pomalinky aj na indoor,ale tie seeds boli kupene za ucelom nasadit ich out
mna ta bella zaujala hlavne ako sa pise vdaka jej tripy charakteru,ale ako som cital tak to ani moc neni pravda
no a ten mazar ten ma ocaril hlavne tym ako tu kazdy o nom pise ako o masakry nehoraznom

Old Post 12-12-2006 v 13:33 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 6

Trippy charakter má právě ta Bella. Mazar mě stavem moc neoslovil a třeba i VoidMAN říkal, že mu tohle nevyhovuje, bavili jsme se o tom... Chuť je taková agresivní, stav spíš těžší, blížící se gaučáku, náznaky trippy stavu jsem v něm neobjevil a to jsem ho sklízel trochu dřív (indiky sklizený dřív uměj bejt trippy)! Na ven bych tohle nedoporučoval, podle mě Ti moc nevyroste. Ve skříni v režimu 18/6 pohoda, po přepnutí stagnace a už nic krom pochybných paliček (pravda - ostatní kytky ho přerostly) nepředvedl!

Mazara neumim, to je fakt. Zkoušel jsem ho 2x, pokaždý záprdek v porovnání s ostatníma...

Než dát peníze za tohle, tak bych na out raděj zkusil něco za míň od Nirvany, třeba COB by mohl dopadnout dobře, hodně lidí ho tu jelo a dozrával jim v pohodě... Taky stavem, chutí, vitalitou je ta kytka úplně jinde než indikoidní mazar. Z indik jsem kdysi kouřil a utkvěla mi v paměti, byla venku pěstovaná Papaya (dřív Mango) a luxus.

Ale každej svého štěstí strůjcem!

Asi jsem proti němu zaujatej!

Fotr woe!

Old Post 12-12-2006 v 14:22 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 7

Jo seš!

EDIT: já zas Mazara nepřestanu obhajovat,vyloženě mi sedí. Teď pojedu další klasiku....Amsterdame Flame.Indika rulezzzzz!!!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Naposledy upravil Apofiss 12-12-2006 v 15:01 PM

Old Post 12-12-2006 v 14:41 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 8

2Udl : no tvoje vypestky som pozeral a ten mazar veru nebol niejaky svetoborny,ale tie ostatne zato boli
no a ja viem ze od mazara nemozem cakat tripy, ja som to pisal len s bellou,ale to sa pise v infe u seedbanky no pestovatelia hovoria iba ako o pohodovom kurenicku s vinikajucou chutou a euforickym stavom a iba malokedy sa najde ze niekto napise ze mal nieco s farbami,alebo tak

Old Post 12-12-2006 v 15:45 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 9

Když sejmeš Bellu na 45. dni, tak bude 2-3 špeky a jseš jak na houbách!

Fotr woe!

Old Post 12-12-2006 v 15:53 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 10

heh,chcel by som ti verit

Old Post 12-12-2006 v 16:04 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 11

no ale dost ma seru tie nekvalitne samen,keby viem co dfoma najdem,tak to tam porad otvorim ,nech vidia co to vlastne predavaju

Old Post 12-12-2006 v 16:07 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 12

Zdravíčko...
neobjednával jste teď někdo genetiku z paradise seeds ? Já neobjednával přímo od nich ,ale to co mi od nich přišlo ... resp. tedy nepřišlo z toho jsem smuten ... balíček se semínky belladona byl dole otevřený , resp. mi přišlo že nebyl nikdy slepený-žádný zbytky lepidla nic . A semínka nebyly v žádných dalším bošáku ... docela shit . Psal jsem zpětně do tý seedsbanky a zatím nebudu říkat od koho byly ,ale pak písnu, tohle se mi nelíbí , 25E za nic

Old Post 24-02-2009 v 16:11 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 13

time:tak to nasere.este ze to nie je daco extremne drahe.

inak uz som aj zabudol ze som takyto thread zalozil a tak by som ho chcel teraz doplnit ak0o to vlastne bolo so seeds tej belladony.takze na to ze to boli semiacka fakt najhorsie ako som kedy zatial v zivote videl tak klicivost nebola az taka zla.presne uz neviem aka,lebo nesiel som ich vsetky ten rok a este mam 2 aj teraz tusim doma.No viem ze ma celkom prijemne prekvapili nakoniec.

a este k udl-akovi a jeho nazoru na mazara a bellu von.Vobec to tak nie je.aj jeden aj druhy model su na nase podmienky v pohe ak teda nie je uplne pomrdany rok.rozhodne genetiky co za to stoja a nesklamu.
ASI VSETKO.

Old Post 24-02-2009 v 16:22 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 14

http://www.dutchpassion.nl/home.php...cture=50#winner
Tady ten francouz sázel Mazar v čevnu, tím pádem simuloval kratší dobu růstu, na čež jsou indoory zvyklý, a myslím, že tím nic nezkazil, ináč jsem koupil od Paradise seeds (přes Mandala) Durga Mata-parfumérii-jsem zvědavej, zkusim ji na out

Old Post 04-04-2009 v 07:27 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 15

já jsem měl mazara loni venku (ale od DP) a dojel v pohodě.luxus kouř,menší kytka,ale pocukrovaná nááádherně.letos ho pojedu znova,tak moc se mi zamlouval

ad. durga mata - jel jsem F2 a absolutní kanál.krásná kytka,stavba,palice,všechno a účinek žádný.nedoporučuju.stejně jako Bogglegum


cosa nostra

Old Post 04-04-2009 v 12:46 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 16

[účet odstraněn]

Old Post 04-04-2009 v 14:52 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-10-2021 - Archive seeds - 22 odpovědí
25-07-2017 - Panacea Medical Seeds - 1 odpovědí
16-05-2015 - Rare Darkness seeds - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6637290 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív