Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Červený kořeny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 1

Mam takovej problémek. Asi před tejdnem jsem byl u kámoše, mrknout se jak mu to roste. Má v bubleru po jednom Hindu Kush a Orange Bud. Kouknul jsem na kořeny a zjistil, že ten Hindu Kush ma takový červeno hnědý kořeny. (Orange je měl klasicky bílý) Nevykoumali jsme čim to může být. Ale dneska jsem koukal na kytky a zjistil, že moje Hindu Kushe maj načervenalý spodní část stonku, takže to bude asi odrůdou? Máte s něčim podobnym zkušenosti. Dík za odpovědi.

Hulení mě ještě nezabilo , tak proč bych přestával. => Keep smoking with Smokiee .

Old Post 17-02-2002 v 22:13 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 2

Záleží na hnojivu, někomu po AH se to zabarvuje do hnědočervena...

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 18-02-2002 v 09:59 AM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcanna
Nový Člen

Karma uživatele mcanna - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 20 

Obecné Příspěvek č. 3

Je to přehnojováním.Nebo jen barvou hnojiva já mám Advenced hydro of holland a ta 2 a 3 složka to prostě dělá.Zezačátku to není protože to pomalu roste ale když má kytka už větší odběr vody tak se ty kořeny zbarvý.Neměj strach.Hlavně to nespal.At to nepřehnojíš.A ten stonek to je ta kvalita modelu.Já tu červenou barvu mám po celé rostlince White Widow

Old Post 21-02-2002 v 20:04 PM
mcanna je offline   Profil uživatele mcanna   Find more posts by mcanna   Foto galerie člena mcanna   Click here to Send mcanna a Private Message   Add mcanna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0814320 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív