Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Komárovi sensmilia pod 250
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Obecné Komárovi sensmilia pod 250 Příspěvek č. 1








Mno..Tak sem se konečně dokopal k tomu abych tady taky reprezentovol ty moje zdary nezdary Farmařím si takle na první, respektive druhý INzahrádce.. no prostě sem ještě..
Začátek (1.grow) tak jak slavně začal, rychle taky skončil!! A to v rukou máti, která neměla s ubohýma K2 a WW žadný slitování.. Prostě když sem to zjistil, myslel sem že vemu kosu a spravím si náladu ve skleníku na rajčatech.. Hehe..trochu přeháním, tak pomstichtivej nejsem

Každopádně je tu pokus číslo 2. a snaha o utajení. No a zaťal se to má asi takhle..

Growroom:
Jak se říká stlučenej na koleně a sice o rozměrech: 90x80x 30-150= nastavitelná výška podlahy vůči pevně chycenému světlu. A proč?? Lepší chlazení a td. Později upřesním..

Slunce:
Výbojky metla 250 HPC-T 6000K, 20500lm a 250 SON-T pia 2000K

Ventilace:
přítah: ve spodu pasivní otvory + SUNON 45m3/h umístěn tak aby ofukoval zároven vršky kytek.
odtah: je přes Cooltube ventilátorem VENT125S 180m3/h.

Základna:
Myslimže 6 litráky s kvalitní půdou ze zahrádky. Samosebou testlou na OUT rostlinkách.. No a teď průšvih.. nemam PH metr!! Ja vím, že bych měl být vlastníkem tohoto kouzelného zařízení, ale je to asi jako s tímhle threadem.. musím se k tomu prostě dokopat a splašit ho!! Já se polepším.. slibuju

Hnojky:
Palivo aplikuju zhruba 1x týdně, mezi tím 1-2x voda. AH: bloom, micro, grow a včera mě přišli final solutino, bloom / grow excellarator, root stimulator, enzymes+. Zrovna sem to tam prdnul, nee všechno.. to dá rozum!! Jen excellarator a enzymy, tak sem zvědav, mno uvidíme...

Teplota a vlhkost:
Bohužel zatim nevlastnim zvlhčovač, ani vlhkoměr. Doháním to teda rosením a pasivním zvlhčováním (taký tác s vodou). Sem docela pilnej, tak sem běhal do garáže i 5x deně rosit.
V těch tropických dnech sem měl teplotu i na 32°C, ale momentálně panuje těžká pohoda.. 23-27°C zhruba 10 cm od CT. To de ne..!?

Osazenstvo:
Těch podnájemníků v boxu je teď 10 kousků. 4 Orangebudky, mám od Moje <- thx. Ty tam sou spíš tak pro radost po zakořenění mazali hned za ostatníma na květovou fázy. A ten zbytek mám od Kozzyho (zdravim a díky) po 3ks WW a taky 3 kousky Budha, na toho sem osobně zvědavej..

A jak sem říkal.. než sem se dokopal něco napsat tak už sou holky asi 50cm velký (odhad). Proto malá rekapitulace: 14dnů 24/0 pak 4dny 16/8 a teď 27dní 12/12. Snad to je všechno jasný a zřetelný
Dotazy a rady usliším rád, konstruktivní krytice se nebráním, tak pište..
Za ty fotky se omlouvám, není to zrovna objektivní, ale pro určitou představu to stačí..

Old Post 16-08-2006 v 16:19 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 2

No nééééééééé je to tady nemuzu tomu uverit,ty si se fakt dokopal to zdokumentovat?Muhehe!!!
Myslim ze se ztohoto da udelat solidni predstava jak to u tebe ve skolce vypada,super!
Mas co dohanet tak ti necham trochu casu a pak te zacnu zpovidat,hm?!hehe
Zatim caj

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 16-08-2006 v 17:53 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 3




No joo.. je to tak!! To víš.. když už ses mě na to ptal. Musel sem s tim přece něco udělat
Teď ještě k tomu náčrtu co se my schoval pod ten křížek nahoře, hehe. Jak sem sliboval pokusím se trochu nastínit jak je to u mě s tou lampou a podlahou..
Řikal sem, že si před mamčou musím hrát trochu na schovávanou. Proto, chtě nechtě, musela skříň do podkroví garáže.. Jenže slunce dokáže střechu pěkně rozpálit a tak sem věděl že chlazení bude trochu problém!!
Předřadník sem umístil mimo bednu. Každej °C je dobrej. Světlo je upevněné pevně ke stropu, tak aby byli kabely co nejkratší. Přímo na konci CT se točí VENTI 125S a s minimálním odporam, díky krátkému a přímému potrubí, fouká přes výbojku ven z boxu. Nevzniká zbytečný prostor nad lampou a každej Lumen taky dobrej.. no a podlaha je v podstatě zavěšená na řetězech, proto ta výška 30-150. Snad už je to pochopitený..

Ještě pár starších snímků, asi tak z 12.8. To co tady teď kecám by mohlo být na tý třetí aspoň trošku patrný... Zaťal

Old Post 17-08-2006 v 06:40 AM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 4

Jupííí.. že by se ze mě stával zodpovědnější člověk??Zdá se, že jdu do sebe.. Nedalo mě to, tak sem kouknul na net a světe div se, už mám digitátní PH testr. hehéé Dnes my to přišlo. Je to typ PHT-01 ATC od Voltcraftu a taky digitální vlhkoměr s teploměrem. Musel sem ho hned zajet, no a ještě že ho mám!! Zjistil sem totiž, že PH vody kterou používám je 7.5!! ..hezké že! A samozřejmě podle toho taky má půda 7.3PH. Proto sem smíchal zálivku s asi 20ml citronové šťávy, tak aby měla hezkejch 5.5 a šplouchnul sem to tam.. Průběžně budu kontrolovat PH a pokusím se to vyladit.
Musím uploadnout nějaký řádný vobrázky, ale zrovna nemám fotomašinu, proto bude aktualizace až v neděli bo v pondělí.. Těšte se a zatím nazhulenouuu

Old Post 18-08-2006 v 16:01 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 5










Noo..konečně!! Už mám o5 svůj foták ,tak snad už nějaký rozumný fotos k dnešnímu dni. Je to právě 31 dní na 12/12. S tím PH zatim bojuju.. Dvakrát sem to prolil H2O s PH5.5 tak to pomalinku leze dolů.

1. todle bude šrumec..BUDHA












2. ..tady má jěště dvě kámošky










3. rodiná fotografie. Musím pokleknout před BUDHOU!!
Příjemně překvapil.. Osvědčil se my nezastřiženej.
Vytvoří pak pořádnou, tvrdou centralní palici. Prostě











4. náhled na salám









5. WW, musel sem ji postupně ohnot skoro do pravého
ůhle zhruba v prostřed rostliny, pže si to docela valila vzhůru (na fotu je ohnutá směrem doleva).
Tak sem zvědavej jakej to bude mít vliv.











6. Opět, ale z ptačí perspektivy









7. wdovka jako první. WW jsou celkově trošku řidší a vytáhlejší..
asi to bude z větší části sativa.. nevim no.










8. detail stejné rostliny..











9. další kousek WW, trošku prořezaná








Jak na to tak koukám, tak 5. a 6. fotka sou prohozený. potvory..
do prrkený vohrady.. 7. 8. taky

Naposledy upravil zemi 21-08-2006 v 12:12 PM

Old Post 21-08-2006 v 00:19 AM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 6

Už sem zase tady.. Potřeboval bych tentokrát trochu poradit s tím proklatým PH. Ta potvora se pořát drží nad 7 a néé a nééé se pořádně hejbnout dolů!! Dnes bylo mezi 7.1-7.2 přidal sem hnojivo o 6PH. Snad sem s těma hnojkama neudělal hloupost.
Myslíte, že bych mohl upravenou zálivku aplikovat každý den, aby se to konečně začalo snižovat? Možná bych taky skusil zálivku upravit na nějakejch PH5, ale mam strach, že by to byl dost velkej šok noo
Za všechny rady předem díkess..

Jinak vám všem děkuju za K+. Vážim si toho a sem rád, že se na to tady dá koukat.

p.s. holky se my zatim pěkě napudrovali a WW už trošku zrzaví, tak to ve čtvrtek bo v pátek nafotim!!
Zdarec.. Pudu pošpekulovat nad tím PHčkem, heh

Old Post 23-08-2006 v 12:09 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

36 den Příspěvek č. 7











Tady to je.. 36 den po přepnutí na 12/12. Už ted se nemůžu dočkat až to s cápkama ochutnáme!!



Oranžbudka, takový sou ty 4 řízečky pro srandu no..
vypadaj docela k smíchu Prostě takový větší lízátka zapíchlí do půdy..











Budha..













..a tady je s bráchama (nebo s ségrama)










zase











ohýbaná Bílá wdova










další WW..










..a poslední WW.











tady jedna rodiná fotografie Wdovek.











pokus o detail na WW. V plné velikosti nevipadá špatně..











a na poslední spolu v boxiku

Naposledy upravil zemi 25-08-2006 v 19:34 PM

Old Post 25-08-2006 v 14:39 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 8

No bejku!uz to zacina vypadat-yeah!K+ letí...............mlask!!!!
Jestli potrebujes neco na snizeni ph tak se klidne stav neco pro tebe najdu a odleju hm?Jinak co ty rizky co sem u tebe rezal?zakorenily?me vsechny a uz valejpomalu se chystam na dalsi kolo.tak se ozvy jestli chces

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 29-08-2006 v 09:15 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 9

Tak už seš doma joo?! Jak bylo? Přivez sis nějaký tulipánky, nebo něco.. Ti budu říkat asi pane MNOŽITELI luxusní 100%ní ůspěch!! Mě už taky všeci valej za windoorem. Jen na ně zatim není místo, tak uvidim co s nima..
To PH mě teď pořát vrtá hlavou.. Citron se my zatim nijak závratně neosvědčíl, ale teď už to nebudu hrotit, když už maj cca 15 dnů do skalpu. Počkám na druhý farmaření a něco si pak splaším.. Copak to máš? Nějaký akvaristický PH-, nebo kyseliny P/N?
Ještě otázečka.. Kdypak si toho Budhu a WW sekl?? Jen abych se přispůsobyl s FS a detoxem. Sekeru bych viděl zhruba na 15.9, tak sem tam naposledy šoupnul asi třetinu mňamek..

Old Post 29-08-2006 v 16:48 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 10

Aaaaale jo v poho vylet az na muj ulet s jednou takovou houbickou,fuj uz to nechci pyco!trauma do konce zivota hehe.
Ano na snizeni PH mam kyseliny (dusicnou a fosforecnou)-dobry,nestezuju si.
Budhu sem podsek asi 55 den kvetu nebo 54 den ted presne nefim ale spis hlidej pryskyrici az se zakali tak ho vem!Me uz to pomnalinku schne tak pak neco probehne hm?

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 01-09-2006 v 07:32 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 11




Stavil se u mě známej s novou mašinou. Drobek sme ji prověřili a mylim že má vychytanej foťáček Určitě ty JPGčka stojej za zobrazení v plnej kráse.
Fotore sou z 48. dne pod sodíkem, den před detoxikací final solušnem.












...všechno BUDHY.

Naposledy upravil zemi 09-09-2006 v 14:12 PM

Old Post 09-09-2006 v 13:54 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cron
Stálý Člen

Karma uživatele cron - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 12

zemi v akej vyske ich prepinas na 12/12 resp v ktorom dni... dik

Old Post 13-09-2006 v 11:01 AM
cron je offline   Profil uživatele cron   Find more posts by cron   Foto galerie člena cron   Click here to Send cron a Private Message   Add cron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knoblauch
Nový Člen

Karma uživatele knoblauch - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13

Zemo pekny kiticky !!

chci se něco přiučit :-)

Old Post 13-09-2006 v 11:33 AM
knoblauch je offline   Profil uživatele knoblauch   Find more posts by knoblauch   Foto galerie člena knoblauch   Click here to Send knoblauch a Private Message   Add knoblauch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 14

Hoj crone. Zmenil sem periodu po 14 dnech z 24/0 na 16/8 po dobu dvou tří dnů a pak už jen dvanáctky. Ale prvních 4 dny se nejdřív řízky zotavovali z převozu.. Musel sem je chudinky mít pár dnů v Brně na koleji v petflašce za oknem!! Ztratili asi půlku listů, tak si chvílu stagnovali noo..

Old Post 13-09-2006 v 11:45 AM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cron
Stálý Člen

Karma uživatele cron - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 15

njn pretože ja mám v bedni obmedzenu výšku, rastliny mozu byt tak 60-70 cm maximalne vysoke neviem no chystam sa na prve kolo zacinam od semen Orange bud uvidime chcem nechat aspon jednu matku na rizky...mam tam 150 W MHN na tu matku + rizky a 250 W HPS na kvet uvidime jak to pofici nemam cas nato cez tyzden pretoze nebyvam doma iba cez vikendy takze som riesil aj zavlazovanie dal som tam male cerpalo co dostat v chovatelskych potrebach a rozvody na male hadicky ktore koncia v kvetinacoch + casovy spinac. Bolo by dobre keby mi niekto aspon tak orientacne napisal kolko vody to potrebuje denne podla vysky (pestujem teda budem pestovat v zemi) nech vam to rastie!

Old Post 13-09-2006 v 14:17 PM
cron je offline   Profil uživatele cron   Find more posts by cron   Foto galerie člena cron   Click here to Send cron a Private Message   Add cron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 16

kamo krasne salamy len tak dalej mas odo mna K+
3.grow idem aj ja skusat AH a ako pozeram v tvojom pripade priniesli pekne ovocie

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 13-09-2006 v 14:48 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3350310 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív