Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » LSD, THC a antibiotika + teplota?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 17

No, ona je pravda, že se antibiotika tak lehce vysadit nedaj. Pokud je jednou nevezmeš, musíš si pak vzít dvojnásobnou dávku... a to by byla asi docela velká zátěž pro tělo a je fakt pravda, že by už nemuselo zabrat - potom už jediná šance, buď zkusit jiný, nebo v nemocnici pěkně do žíly... :-/

Old Post 26-10-2006 v 05:54 AM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budeh
Stálý Člen

Karma uživatele Budeh - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 18

Z vlastní zkušenosti : Antibiotika nevysazovat, a rozhodně dobrat, ani jedno jsem nedodržel a nemoc se za pár dnů vrátila. Hulit na teploty je opravdu špatnej nápad, člověk je pak max přecitlivělej něco jak bad trip, navíc to nedělá dobře na dychací cesty že. LSD nevím nemám zkušenost a ni nechci,

Joo učme se z vlastních chyb.

Old Post 26-10-2006 v 09:16 AM
Budeh je offline   Profil uživatele Budeh   Find more posts by Budeh   Foto galerie člena Budeh   Click here to Send Budeh a Private Message   Add Budeh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schpaniel
Nový Člen

Karma uživatele Schpaniel - 44% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 19

Penbene jsou hodne setrne antibiotika. Kdyz mi doktorka pise antibiotika, hned upozornuju ze penbene ne-e, nikdy mi nepomohl. Jinak spek na antibiotika neni nejaky zabijak z me zkusenosti.

Old Post 26-10-2006 v 15:25 PM
Schpaniel je offline   Profil uživatele Schpaniel   Find more posts by Schpaniel   Foto galerie člena Schpaniel   Click here to Send Schpaniel a Private Message   Add Schpaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schpaniel
Nový Člen

Karma uživatele Schpaniel - 44% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 20

=> .l. Tak to vazne netusim. V pameti mi utkvely jen dvoje uplne rozdilne antibiotika
1. Penbene - vubec nezabira, vubec neublizuje
2. Augmentin - Nehorazne smradlavy hnus, ze ktereho jsem mel nemale strevni problemy a vubec sileny drijak. Ale faktze to po trech dnech fungovalo

btw. OT, ale co uz.. Na zanety hornich cest dychacich, rymu a bolest v krku doporucuju bioparox. Je to spray - lokalni antibiotika. Zadna velka chemka a u tohoto medikamentu nehrozi navyk. Funguje velice dobre.

Old Post 26-10-2006 v 18:57 PM
Schpaniel je offline   Profil uživatele Schpaniel   Find more posts by Schpaniel   Foto galerie člena Schpaniel   Click here to Send Schpaniel a Private Message   Add Schpaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ship
Nový Člen

Karma uživatele Ship - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 21

Uz jsem se mockrat zhulil, kdyz jsem byl nemocnej. Nejdriv pohoda stavy a pak me vzdycky nejvíc bolela hlava..... S tema deklama se na to vyser, ale jednou jsem mel chripku nebo tak neco, proste jsem nemoh vubec mluvit, po jedny zelatine jsem byl vylečen :-)

Old Post 26-10-2006 v 19:05 PM
Ship je offline   Profil uživatele Ship   Find more posts by Ship   Foto galerie člena Ship   Click here to Send Ship a Private Message   Add Ship to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 22

Schpaniel no to je sice hesky co tady pises ale sou to jenom tvoje osboni zkusenosti. ja mam presne opacne penbene zabralo narozdil od biopraoxu...

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 26-10-2006 v 19:27 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 23

Když sme u těch Penbene - fakt asi nezabíraj, je mi spíš hůř a to už 3 dny v kuse ležím doma, dávám obklady a piju čaje, polykám céčko.

Old Post 26-10-2006 v 20:08 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schpaniel
Nový Člen

Karma uživatele Schpaniel - 44% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od virgill
Schpaniel no to je sice hesky co tady pises ale sou to jenom tvoje osboni zkusenosti. ja mam presne opacne penbene zabralo narozdil od biopraoxu...


To nepopiram. Nejak jsem nemel chut na globalni studii ucinku antibiotik, tak rozsiruju sve zkusenosti.
Penbene jsou obecne vydavany za setrne antibiotika. Jenze kdyz uz beru natibiotika, tak chci aby fungovaly. Precejen nedolecit, za mesic brat antibiotika znovu a pak jeste -- a resistence je na svete. Bioparox ma tu vyhodu, ze se resistence nedostavi.

Old Post 27-10-2006 v 10:11 AM
Schpaniel je offline   Profil uživatele Schpaniel   Find more posts by Schpaniel   Foto galerie člena Schpaniel   Click here to Send Schpaniel a Private Message   Add Schpaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 25

mno...vylet nemocnej nema smysl..mel by sis to uzit a ne do toho jit s myslenkama typu ''co z toho bude???''.......vysazovat antibiotika je nesmysl hlavne proto,ze si ty pitomy bakterie zvyknou a dalsi generace budou naprosto odolny vuci onomu druhu antibiotik..proto je takovej nesmysl je prestat brat predcasne bo je vynechavat............no...a nemyslim,ze by ta nase travicka byla prirodni antibiotikum...mozna tak analgetikum,ale antibiotikum tezko...

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 27-10-2006 v 10:48 AM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od detlef
Když sme u těch Penbene - fakt asi nezabíraj, je mi spíš hůř a to už 3 dny v kuse ležím doma, dávám obklady a piju čaje, polykám céčko.



a to si chceš dát papír?


cosa nostra

Old Post 27-10-2006 v 12:40 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 27

Neblbni, ne Kdybys pořádně četl, tak to pochopíš.

Old Post 27-10-2006 v 12:45 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 28

Nebut sracka to das:-)

Old Post 27-10-2006 v 14:41 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od detlef
Neblbni, ne Kdybys pořádně četl, tak to pochopíš.


hele..já si to četl celé a nevím,co si mám o tobě myslet.bez urážky....ale co mi není rovno,po tom je mi hovno


cosa nostra

Old Post 27-10-2006 v 14:55 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 30

Nevím, zeptal jsem se na tvůj názor (jako na názor všech co mi ho chtěli říct), jestli mě považuješ za nějakýho debila, tak neplýtvej svůj čas odpovídáním do tohohle postu.

Old Post 27-10-2006 v 18:01 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m3divh
Nový Člen

Karma uživatele m3divh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 31

Kua nedelej to, zdravi mas jen jedno. Tak co zbytecne pokouset

To be or not to be :-)

Old Post 28-10-2006 v 11:15 AM
m3divh je offline   Profil uživatele m3divh   Find more posts by m3divh   Foto galerie člena m3divh   Click here to Send m3divh a Private Message   Add m3divh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Splif
Stálý Člen

Karma uživatele Splif - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 32

Zdravim panove, antibiotika sem dostal pred 16 dnima a myslim ze to byli pencobene a vubec mi nepomohli, po kontrolnim vyteru z krku a sliznice zjistili ze mam porad v krku bakterie a dostal jsem dalsi jmenem KLACID SR a myslim ze zitra dojim posledni a budu zravej... Nikdy jsme nevynechal ani jeden prasem a to presne v urceny cas... nedoporucuji VYNECHAVAT ani nahodou. za prve se nikdy nedolecite a za druhe jak jiz zde bylo psano tak by si bakterie mohli vytvorit rezistanci a priste se ji Vubec nezbavite!!! a co se tyce huleni v dobrenemoci tak pri zvysene teplote by se hulit NEMELO protoze vseobecne marihuana snizuje telesnou obranyschopnost... jinak vseho s mirou ;-)

peace marodi

Old Post 28-10-2006 v 13:16 PM
Splif je offline   Profil uživatele Splif   Find more posts by Splif   Foto galerie člena Splif   Click here to Send Splif a Private Message   Add Splif to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Splif! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2659750 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív