Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 70w sud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

70w sud Příspěvek č. 1

Zdar groweri.
Rad bych vym tad predstavil svou bedynku.Budu se snazit to zaroven udelat jako navod jak co nejlevnejs a nejlip zacit.Snad se tu neco dozvite,sezenete ispiraci a nebo mi poradite jak co udelat lip.
(Z toho copisu by si nekdo mohl myslet ze sem nejakej chytrak,ale neni tomu tak.Jsem jenom zacinajici grower ktery si rad nech poradit)

Bedna:
Sud s vikem

Osvetleni::
Vybojka Son-t plus
predradnik pro 70w vybojky


Vetrani:
vetrak z dygestore_odtah-21w
2*12Vvetracky_nasos+ofuk-mozna este nejakej pridam.Napajeny transformatorem od vlacku<plynule regulovatelnej>

System:
bubbler-objem 30-38L
Elite 802
Campion<nejakej shit za par korun>
kameny-30,5cm

A ted se dostavame k cenam jednotlivejch veci.Schledal jsem jako nejlepsi<nejlevnejsi> koupit uz pouzitou bednu od nejakyho growera.
Nawic se muzete kouknout do jeho galerie na to,co v ni vypestil.Ja nakupoval u jednoho divnyho hypika z vedlejsiho sidliste<exgrowera>.

Ceny:
vybojka,predradnik,bedna-700kc
ventilator<taky od nej>-0kc
pc vetracky-z rozbitejch zdroju-0kc
transformator-nasel sem doma-0kc
nadoba na bubbler-150kc
Elite 802-325kc
Champion-150kc
tepelna pojistka70°C,90°C-150kc
vzduch kameny-150kc
flexosnury-180kc
vysokonapetovej kabl-150kc_1,5m
sroubky,maticky atd...-150kc

Celkem:2105kc
Mozna jsem na neco zapomel,tak to kdyztak postupne doplnim.

Priste zacnu popisovat jednotlivy komponenty ve skrini,jak sem je zapojil,umistil a tak.Samozrejme vse doplnim o fotky<az se mi nabijou baterky>.A v zaveru bych tenhle threed rad zakoncil peknejma palickama

Old Post 17-12-2006 v 18:55 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joint-SR
Stálý Člen

Karma uživatele Joint-SR - 56% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 2

Vyzera to dost slubne ako tak pozeram co pises dal si si na tom celkom zalezat uz sa tesim na nejake to foto + planujes am aj nejake chemicke sracky s nazvom hnojiva? drzim palce nech sa growu darii a nic ti ho nepokazi + (ked neskor dodas dotky mozem tento post presunut podne nechhh to nekazi esteticky dojem threadu ) PIZ

Old Post 17-12-2006 v 19:34 PM
Joint-SR je offline   Profil uživatele Joint-SR   Find more posts by Joint-SR   Foto galerie člena Joint-SR   Click here to Send Joint-SR a Private Message   Add Joint-SR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 3

Asi pojedu white russian,ze rizku.Timto bych rad podekoval vsem growerum rizkarum-RESPEKT.

Neco o white russian:
-vynos:350-500g/m2
-doba kvetu:53-63dni
-THC lvl.:22%

Umistila se na Cannabis cupu<asi prvni misto ale jsem to linej prekladat>
v roce 1996,1997.Ne ze by mi na cannabis cupu nejak zalezelo.V ty dobe to sice asi nebyla takova komerce jako ted ale stejne tomu neprikladam moc velkou vahu.

Krizenec AK-47 s white widow.Prevazne cannabis indica.Niska rostlina,konzistentni<vsechny jsou stejny >.Vysoka produkce krystalu.
V kvetove fazi ma velmi pronikavy zapach<uz mam nakoupeny uhli>.
Velmi silna,dlouhotrvajici hight,"aktivni" zkoureni.

Kyti budou 4.


Chemky:
B'Cuzz A+B-zakladni 2slozkove hnojivo-sada 1L=290kc
AH Rott stimulator-stimuluje rust korenoveho systemu,pouziva se od prvnich dnu a lze ho pouzit az do konce kvetu-250ml=290kc
AH Grow/Bloom akceleretor-kvetovy a rustovy stimulatr,po celou dobu rustu i kvetu-250ml=280kc
AH Enzime +-zlepsuje prijem kysliku,zivin.Aktivuje mikroorganismy-250ml=190kc
AH Final solution-napomaha odstraneni hnojiva z rostliny,posledni 2tydny-250ml=260kc
Ph- Kyselina dusicna-900ml=60kc

celkem:1370kc

Naposledy upravil Expiry 18-12-2006 v 11:38 AM

Old Post 18-12-2006 v 11:28 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Bedna Příspěvek č. 4




Rozmery bedny:
vyska-90cm
sirka-60cm
prostor pro kytky-50cm
je to pocitany ze pod vybojkou je 15cm mista
ten bubbler muzu kdykoliv snizit,stejne mi pride 35litru na 4kytky docela dost

Fotky:
1-pohled shora
2-uzemeni<tu krokosvorku sundavat nebudu ale prislo mi neprakticky to tam sroubovat a nebo pajet >
3-pohled zboku

Naposledy upravil Expiry 19-12-2006 v 08:04 AM

Old Post 18-12-2006 v 12:30 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Ventilace Příspěvek č. 5





Dostatecnou cirkulaci vzduchu zajistuje starej vetrak z dygestore-odtah<kdyby nekdo mel zajem o jeho technicke parametry tak je klidne doplnim> a jeden PC vetrak na pritah.
Ventik z dygestore se mi zahrival tak sem k nemu dal casovej spinac takze 15min bezi a pak 30min. se chladi.Kdyz je vybojka vypnuta tak bezi 15min a 45min se chladi s tim ze prvni a posledni zapnuti je stejny jako za chodu vybojky<kdyby to bylo moc nesrozumitelny napiste,udelam nejakej graf nebo tak neco>.Ventik ma neco kolem 110m3/1h a obrovskej tlak,profoukne temr cokoliv.Myslim ze to bude bohate stacit k uchlazeni vybojky a vymene vzduchu.Pc vetrak pobezi porad,tim zajisti chlazeni hydro roztoku a prisun vzduchu pri necinnosti ventilatoru.Napajenej je transformatorem od vlacku ,na ten bude jeste zapojenej jeden vetracek na ofuk ale to neni jeste dodelany tak nekdy priste.


Ventilator je mozny regulovat Triakovym regulatorem<stmivac>,koupil jsem ho v GM elektronic jako stavebnici za 150kc.Pres den ventik necham bezet naplno a az pujdu spat tak ho stahnu proze dela docela rachot.

Ventik je v drevotriskovy bedne<lze to videt na fotkach cely bedny> ve ktery je udelana polistyrenova prechodka ze 100mm komunku na viku na 138mm ventik.Aby se neprenaseli vibrace na bednu je vobestlanej molitanem<je ho tam kopec,prijde mi to lepsi nez zaveseni na gumach>.Na tom je polozenej dalsi kus polistyrenu aby se to nevysypalo kdyz to otocim.To vse je utesneny tmelem a prisroubovany k viku bedny.


Fotky:
1-ulozeni vetraku v bedne s molitanem
2-regulator
3-pritah-to zalepeny oranzove je PC vetrak,to cerny je pasivni
4-PC vetrak-je trochu sikmo aby foukal kolem bubbleru

Naposledy upravil Expiry 18-12-2006 v 12:59 PM

Old Post 18-12-2006 v 12:51 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Nápad osvetleni+pojistky Příspěvek č. 6







Osvetleni:
Jak uz jsem psal,svitim 70w son-t+.Je zapojeny prez predradnik.
Objimka-E40 zavesena na retezech ktery jsou privazany k objimce tenkym kabelem.Ten vysokonapetovej kabel co mam od predradnikiu k vybojce ma 3dryt takze tam jeden cumi<to je ta zmet kabelu kolem objimky,zkusim s tim casem neco udelat ale ted jsou dulezitejsi veci>

Pojistky:
Pojistky mam jenom tepelny,protoze v predradniku pojistka myslim je<newim to jiste> a v regulatoru je urcite.
Pojistky mam bymetalovy,po vychladnuti se vraci sami zpatky a zapinaj obvod.Lepsi by bylo kdyby se to muselo nahodit pak rucne ale nic lepsiho jsem nenasel<uz takhle na me koukali divne co ze to vlastne chci>.

Dal jsem tam 70°C k ventiku,chtel jesm ji pripajet na motor ale nedrzela,tak sem ji nacpal vedle do molitanu.

Vevnitr v sudu je 90°C prisroubovana na strope.

Mozna se vam to zda hodne ale ja si myslim ze kdyz by se tam neco pokazilo,tak ze to sepne driv nez tam neco shori.
K pojistkam sem pripajel fazi<hnedej> a pak ty pacicky trochu zbrousil vrtackou aby se prez to dala pretahnout hadicka od vzduchovani.Ta je i na sroubkach v sudu aby mi to nejak neprobilo .Ta cokolada a ty kabely co tam cumi tak to este zamaznu silikonem aby se mi tam nesrazela voda.


Fotky-osvetleni:
1-predradnik a pruchodka k vybojce
2-zaveseni vybojky,vzadu pojistka
3-zaveseni podruhe
4-objimka<ta zmet kabelu >

Pojistky:
1-pojistka ve viku sudu
2-pojistka v molitanu<neni tam toho moc videt,to je jenom tak aby tu byla>


Omlouvam se za kvalitu nejterych fotek.Ten fotak je starej krap a je se s nim teprv ucim.

Old Post 18-12-2006 v 13:18 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 7

čau, dobré využití sudu . Jenom se Tě chci zeptat jako laik elektrikář. Ty máš na 70W výbojku objímku E40. To máš nějakou speciální výbojku? Já jsem myslel, že dělají 70W výbojky jen na objímky E27. Ať se daří!

Old Post 18-12-2006 v 14:33 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 8

Cao mas to pekny pojedes v-scrog? jaka je vejska? ode mas k+

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Old Post 18-12-2006 v 15:55 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 9

Na objimce mam napsano E-40<je to trochu nepovedeny takze si tim nejsem uplne jistej>.
Rizky bych dal co nejdriv ale jeste musim doladit bednu.A 2tejden v lednu budu pryc takze asi az se vratim.
1.Grow bych asi udelal neco jako sog,ne doslova pac kytky budu vetvit a budu se snazit zaplnitz co nejvic prostoru>.Uvidim jak se to tam vejde,kdyztak tak bych az dalsi jel scrog.

Rozmery bedny zitra doplnim na zacatek.
Dik za k+

Dneska sem to vsechno na 2h pustil.Kdyz dou oba vetraky tek mam vlhkost 0%?i pri nejnizsich otackach> a kdyz jenom PC,tak je kolem 10%.
Teplotu sem este nemeril.
Tu vlhkost skusim vyresit nejakym homemade zvlhcovacem.

Old Post 18-12-2006 v 21:10 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 10

Zvlhcovacka

Tak sem se vcera zhulil a vymyslel jsem jak udelat tu zvlhcovacku.Nejdriv sem zkousel udelat z vzduchovadla fixirku ale to nefungovalo.Pak sem zkousel na principu vodni dymky to udelat z rosprasovace ale to taky moc nefungovalo.

A tak me napadlo,ze koupim vodni cerpadlo,stejne ho potrebuju protoze kdyz se chci poredne dostat ke kytkam tak musim vytahnout celej bubbler ven coz de dost blbe<vodu vycucnu do nejakyho kyble a bude po problemu>.K cerpadlu pripojim rozprasovaci jehli pro aeroponii<asi 3> a ty namirim na strad sudu kam dam trebaspetlahev omotanou uterkou do nejaky misky abych mohl vodu odvadet spatky do zasobniku odkad bude cerpadlo sat.

Asi koupim cerpadlo Atman At-302<500l/h max vytlak-0,7m>-cena249kc
Ma sice dost velůkej vykon ale rekli mi ze se to da snizit ventilem.Ventil sem nasel jenom na 4l/h ale myslim ze kdyz na to dam jeste takovou mrchu z akvaristiky<skritek,skripek nabo nejak podobne tomu rikaj>tak to zvladnu snizit i na min.
Jehly stoji jedna 25kc.Takze jestli to bude fungovat,tak budu mit zvlhcovacku,cerpadlo+veci na aero v jednom za pouhych 325kc

Old Post 19-12-2006 v 08:40 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 11

Takze uz sem nasel ventil s plynulou regulaci takze to dneska objednam a pocitam ze tak po Vanocich by to mohlo prijit.

Este toho mam dost co dodelat aby mely kytky luxus

Old Post 19-12-2006 v 09:59 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 12

Zejtra sem dam nejaky fotky a popis bubbleru.

Urcite nebudete moct dospat jak se budete tesit na tu krasu

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 20-12-2006 v 15:52 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

bubbler Příspěvek č. 13




Bubbler je seriznutej lavor z OBI.
Obsah max 40L<pro maly kytky,Foto1>
bude tam kolem 30-35

Vzduchovani:
Elite 802
Champion<Foto2>

Kameny-3x30,5cm
Kvetinacky-klasicky kvetniky do hydra akorat sem vyriz vsechny ty maly ctverecky.

Az budu mit cas tak to prepisu aby to trochu vypadalo.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 23-12-2006 v 18:12 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 14

Tak uz jsem udelal malej testik ,2dny tam byl eukalipt a vsechno bezelo jak ma.Trochu se mi zahrival predradnika le nic co by nesparavil PC vetracek.Pak sem zkousel tu tepelnou pojistku u vybojky a kdyz jsem ji zahral,tak neco cvaklo,zlovestne se zablesklo a v celym byte tma .
Pojistka porat funguje<je bimetalova vratna> ale rek bych ze tam asi bude neco spatne kdyz to vyhazuje pojistky.V elektrice se moc nevyznam .Zapojil sem to do faze,u tyhle pojistky je jedno jak ji zapojite<vyvod,privod>myslim ze to je jenom tim,ze ta vybojka ma moc velkej odber a tak tam kdyz se to rozepina preskoci jiskar<to bliknuti> a to vyhodi jistice.Jak sem psal,nerozumim tomu takze kdyby ste nekdo vedel cim to muze bejt tak mi prosim napiste.
http://www.gme.cz/index.php?action=...7103677&lk=&sk=
je to nektera z nich.
Kdyztak bych zkusil koupit:
Vratný termostat 45°C rozpínací; 250V, max. 16A; plast pouzdro IP40; průměr 16,3x11,3mm + kontakty 9mm

Prave sem zjistil ze me ty svine stahly vo kylo

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 27-12-2006 v 20:54 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 15

Veci co musim jeste dodelat:


  • pojistka <to nespecha>
  • zvlhcovacka<uz jsou na ni objednany veci>
  • stinitko

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 27-12-2006 v 20:57 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 16

Tak 6.ledna konecne budu mit kyti
Pripravuju este par upgradu.Mezi ne patri ta zuvlhcovacka<myslim ze to bude docela slusny>,stinitko a jina tepelna pojistka.Sice ten plechovej sud by asi blbe horel ale nechce se mi vyhoret.Koupim tu co jsem o ni psal o prispevek driv.Teploty zmerim asi az v pondeli.
Pridam tam jeste jeden PC vetrak na odtah od vybojky a koupoim jiny dva vetsi na pritah<kvuly ty zvlhcovacce>.

Jenom porat nevim,jestli mam davat to sklo pred tu vybojku.

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 30-12-2006 v 20:12 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3785460 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív